Detská izba pre dievčatá

Hľadáte vybavenie detskej izby pre dievčatá? Vyberte si z ponuky internetového obchodu detskapostel.com.

Rozšírená ponuka detských izieb pre dievčatá vám ponúkne množstvo zaujímavých inšpirácii. Hlavným znakom izby pre dievčatá je použitie zaujímavých farebných kombinácii. Používajú sa ružové, fialové či ružové farby.. presne také farby a farebné kombinácie, aké dievčatá milujú. Dievčatá tiež milujú bielu farbu – nemusíte sa báť čistoty. Moderný nábytok do detskej izby je vyrobený z materiálov, ktorý je jednoduchý na údržbu. Malé slečny rovnako milujú rozprávkové námety, ktoré izbu pre dievčatá premenia na rozprávkové kráľovstvo.

Doprajte aj vy svojej malej princeznej detskú izbu snov. Takú, ktorú bude mať rada, dobre sa bude cítiť, bude vhodná pre jej zdravý vývoj a inšpirujúca na hry a voľno časové aktivity.

Základom každej izby je pekná detská posteľ s kvalitným matracom. Zdravý spánok je pre každé dieťa veľmi dôležitý. Detské postele sa vyrábajú v rôznych motívoch a sú v nich obsiahnuté rôzne rozprávkové motívy.

Súčasťou každej detskej izby pre dievča je priestranný stôl, knihovnička, a vitrína. Do izby patria aj skrine pre dievčatá, ktoré by mali byť rozmerovo väčšie, aby sa do nich zmestili všetky dievčenské potreby.  Ak zariaďujete detskú izbu, nechajte sa inšpirovať tipmi a nápadmi, ktoré nájdete v obľúbenom obchode detskapostel.com. Kúpou kompletného vybavenia ušetríte a izba bude mať dokonalý vzhľad.

Detský nábytok je možné jednoducho skombinovať správnou maľbou stien a rôznymi drobnými dekoráciám.

Istotou nákupu je dobrá kvalita, plná záruka a hlavne spokojnosť vašich detí.

(Visited 80 times, 1 visits today)
Share