qx_nahlad

Detská ohrádka

Detská ohrádka

Detské ohrádky majú viacero spôsobov využitia. Sú vyrobené z rôznych materiálov – plast, drevo. Ohrádky je možné rozdeliť podľa typu využitia

– cestovné ohrádky

– drevené ohrádky

– plastové ohrádky

Ohrádka by mala byť ohraničená sieťovým materiálom, ktorý by mal byť priehľadný, aby bol zaistený vizuálny kontakt s dieťaťom. Konštrukčne by mala byť ohrádka vyrobená z pevných materiálov, ktoré budú spoľahlivo slúžiť. Vo vnútri ohrádky by mala byť prijemný matrac, ktorý bude slúžiť na odpočinok a jednoduché hry.

Ohrádky sú vynikajúcim pomocníkom v domácnosti, ale rovnako tak na dovolenkách. Cestovné ohrádky využijete na cestách, sú praktické a jednoducho sa skladajú. V ohrádke môžete pohodlne nechať svoje batoľa hrať a odpočívať, a vy sa tak môžete venovať iným prácam bez obáv o bezpečie. Mala by však by umiestnená tak, aby ste ju mali neustále na očiach.

Do ohrádky môžete dokúpiť množstvo hračiek, ktoré dieťa zabavia a rozptýlia. Rovnako tak hračky v ohrádke budú rozvíjať jemnú detskú motoriku a dieťa bude objavovať nové vlastnosti predmetov.

Detská ohrádka by mala poskytovať dostatočný priestor – v ponuke sú ohrádky v rôznych veľkostiach. Na výber sú ohrádky vo viacerých farebných variantoch – pre chlapca aj dievčatko. Na výber je tiež viacero detských motívov.

Výhody detskej ohrádky

– jednoduchá údržba

– zdravotne bezpečné materiály

– pri niektorých typoch nastaviteľná podlaha

– možnosť využívať napr. v záhrade

Každá ohrádka by mala byť vyrobená a navrhnutá tak, aby zaisťovala pohodlie a bezpečie. Kvalitnú detskú ohrádku spoľahlivo nakúpite u overeného predajcu detských ohrádok.

 

 

(Visited 17 times, 1 visits today)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.