Pochopenie duší

Keď pozorujete niektoré zdanlivo nezlučiteľné horoskopy, je dôležité, aby ste sa neskrútili na závery, ktoré sa riadia ťažkými aspektmi medzi dvoma Mesiacmi. Keďže je to nebeská entita, ktorá drží našu najhlbšiu citlivosť a naše pravdivé detské šťastie, Mesiac stojí ako anténa pre iných ľudí a vedie nás k našim bolestiam a radostiam, kým sme pripravení milovať sami v každej pravde a sláve.

Mesiac a mesiac

Keď sa Moony dvoch ľudí spoja v pozitívnom aspekte, je zrejmé, že ich puto bude mať určité uznanie, ktoré prichádza s ľahkosťou a smiechom. V závislosti od zvyšku synastry, samozrejme. Keď však Mesiac človeka potrebuje nejaké očistenie a snažiť sa dostať do kontaktu s tieňmi svojho srdca, uvidíme, že prirodzene láka ľudí, ktorých Mesiac stojí, aby napadli svoje vlastné. Nielenže takýto kontakt nie je negatívny, ale v skutočnosti môže byť viac naplňujúci a podporný ako pozitívny, vzhľadom na skutočnosť, že súcit a pochopenie prijaté v takýchto dlhopisoch prevyšuje súcit s tými, ktorým žijeme v každodennom živote.

Ak si predstavíte dve poháre vody, trin alebo sextil vyzerajú ako stabilná výmena prúdu, kde jedna sklenka naplní druhú na vrchol, len aby bola naplnená v ďalšom okamihu. Pohybom a tečúcou takouto pozitívnou väzbou pomaly vytvára rovnováhu vo vnútorných svetoch dvoch jedincov, a to prostredníctvom zdravého vzájomného pôsobenia, ktoré je ľahké sledovať. Na druhej strane, náročný aspekt vyzerá trochu ako tieto dva poháre súčasne sa snažia vrhnúť svoje vnútra jeden na druhého. To povedie k veľkému „splash“ a veľa vody kvapká a tečie všade okolo nich, zatiaľ čo obaja sa zdajú skončiť prázdne. S touto metaforou môžeme vidieť, že takéto vzťahy majú tendenciu dostať všetok emocionálny obsah na otvorené miesto, kde je všetko možné vidieť v plnej zrozumiteľnosti a pustiť sa.

The Feel

Existuje zjavná konštruktívna stránka takýchto intenzívnych vzťahov, a zatiaľ čo títo ľudia vykazujú úplne odlišné návyky a prístupy k životu, uvidíme, že spúšťajú navzájom najťažšie problémy, ktoré sú prepojené, neoddeliteľné a vždy dve strany tej istej mince. Príťažlivé aspekty prirodzene prichádzajú zo znakov rovnakej kvality a aj keď sa môžu zdajú byť nespojiteľné, majú oveľa viac, než sa podelia oči.

Keď človek utiekne zo strachu svojimi vnútornými tieňmi, budú tieto vzťahy považovať za príliš problematické na to, aby sa naposledy a ľahko obrátili na svoje ego, aby vysvetlili nedorozumenia, ktoré rozmazávajú obraz a oddeľujú ich od vlastného srdca. Avšak duša, ktorá je pripravená riešiť, rozpozná neuveriteľný potenciál, ktorý takáto väzba prináša. Bude sa prejavovať prostredníctvom potreby zdieľať, hybnosť, ktorá nás vedie do nášho najhlbšieho bodu bolesti, len aby nám pripomenula, aké zraniteľné a nádherné sme skutočne. Tento poklad našich okuliarov vyprázdnený a sloboda, ktorá prichádza, akonáhle si uvedomíme, že osoba stojaca pred nami je prázdna, je niečo, pre ktoré môžeme byť nesmierne vďační.

Opačný Mesiac nám prinesie slzy do očí, posunie nás do čestnosti, nevyhnutnej a krásnej. Je to sada očí, ktoré vidia cez nás, zrkadlo medzi zrkadlami, ktoré slúžia našim najhlbším emocionálnym potrebám. Je to osoba, ktorá s nami kričí, lebo vidia bolesť, ktorú zdieľajú mnohí z nás. Uvedomujúc si, že toto je miesto uznania, ktoré sme potrebovali celú dobu, môžeme konečne vziať naše spravodlivé miesto pod hviezdy, pripravené stoja tam v bolesti a šťastí rovnako, spokojní, že jednoducho budeme tým, kto sme dnes.


Proces

Ak vidíme každý vzťah ako súčasť rozsiahleho procesu, ktorý prechádza životnou cestou, uvidíme aj to, že tieto „záporné mesačné záležitosti“ slúžia účelu, ktorý je v skutočnosti veľkolepý. Ak sa nám podarí oddeliť od kolektívnych tokov a vzájomne sa stretnúť oko do očí, prekvapenie výsledku skutočne stojí za to žiť. Namiesto toho, aby sme sa navzájom vložili do akýchkoľvek zásuviek, vidíme tieto rôzne duše z rôznych prostredí ako najväčší potenciál na rast a Mesiac je najlepším bodom nášho grafu, ktorý nám ukazuje cestu.

(Visited 27 times, 1 visits today)
Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *