erekcia

5 Tipov na zlepšenie erekcie

Ak chcete dlhodobo zlepšiť svoju erekciu, musíte myslieť na viacero faktorov. Dôležité je upraviť napríklad stravu, životný štýl, spánok. Pomôcť vám môže viac športu alebo výživové doplnky.

erekcia

Zmena životného štýlu

Každý by chcel pevnú a kvalitnú erekciu. Najjednoduchšie ,čo preto môžete urobiť, je zmeniť svoj životný štýl. Fajčíte? Obmedzte to. Tak isto alkohol. Všetky tieto zlozvyky majú negatívny vplyv na erekciu. Dbajte na denné užívanie vitamínov, ktoré pomáhajú zvýšiť testosterón. Veľmi vhodným vitamínom je napríklad Primulus.

Cvičte

Aeróbne cviky vplývajú pozitívne na cievy a srde. Tým sa zvyšuje prietok krvi do penisu. To zabezpečuje kvalitnejšiu erekciu. Vhodné sú aj silové tréningy. Ale pozor na prílišné preťaženie.

Výživové doplnky – účinný pomocník

Výživové doplnky na zlepšenie erekcie sú na trhu už dlhú dobu. Pomáhajú denne miliónom mužov. Na rozdiel od liekov majú čisto prírodné zloženie a nemajú vedľajšie účinky. Odporúčame kupovať ich iba od overených obchodov aby ste sa vyhli nepríjemnostiam ako napríklad nákup falzifikátov.

Pravidelný spánok

Áno, je to veľké klišé. Ale pravidelný spánok je „všeliek“. Pomôže vám cítiť sa lepšie. Telo si oddýchne a zrelaxuje. To podporí kvalitnú erekciu.

Častejší sex

Čím častejšie budete mať pohlavný styk, tým lepšie pre vašu erekciu. Pokojne sexom začínajte každé ráno. Jedna malá rada, pred sexom nejedzte ťažké jedlá. Rovnako ak sa rozhodnete užívať výživové doplnky na zlepšenie erekcie, odporúčame konzumovať ich nalačno.

(Visited 120 times, 1 visits today)
Share