6 viet, ktoré sú dôležitejšie ako „Milujem ťa“

„Milujem ťa“ je nádherné priznanie lásky. Existujú však vety, ktoré sú pre vzťah ešte dôležitejšie. Najkrajšie príklady, ktoré vidíte vo vyššie uvedenom videu!
7 viet, možno dôležitejšie ako „Milujem ťa“

„Milujem ťa“, „Ti amo“, „Je t’aime“, „Milujem ťa“ … väčšina párov hovorí po piatich mesiacoch magické tri slová. Dokonca aj milujú filmy takmer nikdy prísť bez magických troch slov (alebo poznáte jeden?).

V každodennom živote však často počujeme frázy, ktoré opisujú oveľa presnejšie to, čo cíti druhá osoba. Žiadne kúzelné lásky, ale autentické láskavosť! A ak si myslíte starostlivo, sú ešte cennejšie ako typické „Milujem ťa“.

Pretože aj napriek tomu, že nepočujete celú dobu „Milujem ťa“, určite sa môžeš cítiť milovaný. Prostredníctvom akcií, gest a fráz, ktoré pozostávajú z iných slov, ale sú stále veľkým láskavým dôkazom.
Si  mojim číslom 1

Práca, matka, otec, sestra, priatelia, joga, futbal … Každý potrebuje viac ako len vzťah. Nemalo by však predstavovať partnera, ktorý by bežal „vedľa“. „Ty si najdôležitejšia vec!“ je teda základným návrhom lásky. A jedna z najkrajších lások.
Chcem, aby si tak, ako si

Druhý človek dokáže dokonale rozprávať len v prvom zavádzaní. Potom sa ukáže, že je niekedy zraniteľný, trapný alebo iný, než by ste chceli byť. Ktokoľvek môže povedať, že „chcem ťa takým spôsobom, ako si“, dokazuje, že sa zaoberá svojim partnerom a nielen svojim vlastným splnením.
Verím vám

Iba keď dôverujeme druhému, môžeme sa otvoriť. Fráza „Dôverujem vám“ ukazuje, že sme pripravení zrušiť systém jadrovej bezpečnosti okolo našich sŕdc. To vyžaduje viac odvahy ako „Milujem ťa“.
Odpustím vám

V láske sa budeme vždy sami biť, píše pár liečebník Oskar Holzberg v jeho stĺpcoch. Kto môže odpustiť, dáva sám seba a ďalšie nové príležitosti. Skutočný dôkaz lásky.
Rešpektujem vás

Naneštastie, veľa ľudí rešpektuje všetko a všetkých okolo nich, ale správajú sa devalvujúco voči svojmu partnerovi. Prečo len? Tí, ktorí môžu povedať „rešpektujem vás“ a žiť týmto spôsobom, robia lepšie ako mnohí iní.
Ochraňujem ťa

Dokonca aj keď sa môžeme celkom dobre chrániť – táto veta spúšťa bezpečnosť. To môže byť peknejší pocit ako prikrývka „Milujem ťa“.


Viac?

Tieto vety sú len začiatok – vo vyššie uvedenom videu môžete vidieť viac viet, ktoré prekrývajú „Milujem ťa“ pre mnohých ľudí!

(Visited 137 times, 1 visits today)
Share