7 spôsobov, akým vám anjeli posielajú posolstvo

Ľudia majú tendenciu hľadať poradenstvo, keď majú pocit, že to najviac potrebujú. Avšak v skutočnosti ste vždy dostali vstup od vašich anjelov. Všetko, čo sa stane s vami, môže pomôcť tvarovať a usmerňovať, ako sa pohybujete životom. Tu je sedem spôsobov, ktoré vám môžu vašim anjelom posielať poradenstvo.

# 1. Keď niečo nefunguje

Ak sa niečo nestane vašou cestou, váš prvý inštinkt pravdepodobne uverí, že ste dostali zlé čísla od vašich anjelov. Skúmanie je však skvelou príležitosťou pre vašich anjelov, aby vás odradili od pokračovania v určitej ceste. Zatiaľ čo sa môže zdať ako koniec sveta, keď sa niečo pokazí, môžete mať istotu, že niečo lepšie je za rohom pre vás.

Je ťažké vidieť cennú lekciu, ktorú treba mať, keď sa niečo pokazí. Často sa budete cítiť podvedení. Je prirodzené cítiť sa naštvaný. V priebehu času sa však ocitnete stále otvorenejšie myšlienke, že tentoraz to nebolo vašej cesty, ale nabudúce to mohlo. Vaši anjeli strážca vás len odvracajú od niečoho, nie od niečoho. Možno to nebolo správny čas, alebo to správne, pre vás. Možno budete musieť oživiť vašu motiváciu. Ak sa niečo vo vašom živote pokazí, vezmite si to ako príležitosť, aby ste sa zamysleli nad tým, kde ste a kde chcete byť.

# 2. Keď niečo ide správne

Na druhej strane, keď veci vo vašom živote idú správne, slúži to ako pozitívne posilnenie od vašich anjelov. Tieto prípady vám dávajú uznanie, že robíte kroky správnym smerom. Nikdy nepozerajte svoje úspechy; dokonca aj malé veci, ktoré v tej dobe nemajú žiadny význam, môžu mať vplyv na vaše rozhodnutia v budúcnosti.

Všetky vaše skúsenosti sú túžbou od vašich anjelov, aby smerovali jedným alebo druhým smerom. Niektoré úspechy sú významné, očividné miesta vo vašom živote; vy ste absolvovali vysokú školu, máte prácu, kúpil si dom. Dosiahnutie významu závisí od vás a vy samého. Blahoželáme vám k tomu, že ste sa dostali z postele do hrubého dňa.

Nie všetko, čo sa deje vo vašom živote, musí slúžiť ako nástroj rozhodovania. Pozitíva vo vašom živote je prospešná pre vaše zdravie a môže byť len povzbudením vašich anjelov. Možno sa nezdá byť významné, že ste vyhrali hru, ktorú ste sa pokúšali poraziť celé mesiace, ale ak je pre vás dôležité, potom je to úspech. Nikto vám nemôže povedať, čo by malo alebo nemalo mať vplyv vo vašom živote. Keď veci idú správne, berte to ako znamenie, že ste potvrdení platnosti.

# 3. Dobré pocity

Črevné pocity sa veľmi často ukážu ako pravdivé. Tieto inštinktívne pocity fungujú ako rada od vašich anjelov, aby vás sprevádzali situáciou. Váš pocit čreva môže byť videný ako správa. Gut pocity existujú pre podmienky, keď fakty nemusia byť relevantné, a musíte urobiť rozhodnutie založené na tom, ako sa cítite. Vaši anjeli vám môžu pomôcť pri rozhodovaní a vytváraní názorov na ľudí, miesta a možnosti, ktoré vám boli poskytnuté. Tieto pocity vám poskytujú kritickú spätnú väzbu, aby ste sa vyhli škodlivým situáciám Ak váš črevný inštinkt hovorí, že niekto sa nezdá dôveryhodný, napríklad je najlepšie zvážiť sledovanie tohto inštinktu.

Nie všetky pocity v čreve vám hovoria, že niečo nie je v poriadku. V skutočnosti sú rovnako dôležité pre povzbudenie k pozitívnym situáciám. Môžete sa stretnúť s osobou a cítiť sa veľmi silne, že by ste s nimi chceli byť napríklad priateľmi. Vaše pocity čreva sú tu, aby vás posunuli správnym smerom, či už je to niečo negatívne alebo niečo pozitívne (alebo oboje!). Počúvajte nejaké rady od ľudí okolo vás, ale je dôležité, aby ste počúvali informácie, ktoré vám v takýchto situáciách poskytli tvoji anjeli.

# 4. Dreams

Nie všetky sny slúžia ako poradenstvo pre vás. Niektoré sú len nezmysly, zábavou alebo dokonca kreatívnym momentom, ktorý sa snaží získať vašu pozornosť. Avšak všetky sny vychádzajú z vašich minulých skúseností nejakým spôsobom. Vaši anjeli môžu mať špecifické spomienky alebo skúsenosti, o ktorých si myslia, že by ste ich mali zamyslieť. Vo svojich snoch vám dávajú šancu vyhodnotiť vaše myšlienky a pocity. Získajte viac informácií o porozumení snov.

Niekedy vám dajú miesto na uvoľnenie vzrušených emócií. Sny dávajú vašu myseľ oddych, miesto na triedenie informácií bez akýchkoľvek následkov. Veľa snov sa deje v pozadí a nie je rozhodujúce pre vaše vedomé rozhodnutia. Ako často sa zobudíte s vyblednutou spomienkou na sen, len aby ste na chvíľu úplne zabudli na obsah snov? Sny dávajú mozgu spôsob, ako vyčistiť akékoľvek nevyžiadané veci, ktoré už nepotrebujete.

# 5. domáce zvieratá

Ak vlastníte domáceho maznáčika, je pravdepodobnejšie, že ste súhlasili, že vás vybrali, a nie naopak. Je to preto, že tvoji anjeli pomohli viesť vás, aby vám poskytli veľmi špeciálne puto založené na bezpodmienečnej láske. Zviera vás nesúdi na základe vašich názorov alebo možností. Váš vzťah s vaším maznáčikom je zdrojom pohodlia a šťastia vo vašom živote.

Domáce zvieratá môžu často povedať, ako sa cítite, aj keď nevyjadrujete tieto pocity nahlas. Počas ťažkej náplasti alebo choroby vo vašom živote váš mazlíč často utešuje. Môžu byť pre vás skôr milé ako zvyčajne tým, že na vás sedia alebo sa vás často dotýkajú. Domáce zvieratá vám neustále poskytujú lásku a radosť, vytvárajú dôverný a šťastný život. Tvoji anjeli vedia, ako je to pre teba prospešné a chceš sa uistiť, že vždy máš svojho najlepšieho kamaráta.
# 6. Poradenstvo od milovaných

Vaši blízky sú vaši najdôveryhodnejší dôvercovia. Pretože ste tak blízko, poznajú vás a vaše skúsenosti veľmi dôverne. Počas celého svojho života dostanete rady od mnohých ľudí. Niektoré z týchto rád budú užitočné a niektoré z nich nebudú. Keď táto rada pochádza od blízkeho, má však trochu väčšiu váhu.

Vaši anjeli nemôžu vždy vás ovplyvniť, ale môžu povzbudiť svojich blízkych, aby vám poslali rady, že by ste boli ochotnejší prijať. Nezabudnite aktívne zvážiť akúkoľvek pomoc, ktorú vám dáva blízky, najmä ak má táto osoba viac skúseností ako vy v tejto oblasti. Tieto návrhy vám dokážu pomôcť pri správnom rozhodovaní.
# 7. Plynutie času

Čas je plynulý. Minút sa môže cítiť, akoby to prechádzalo v okamihu alebo tisíc rokov, v závislosti od toho, čo robíte v tom čase. Samotná existencia času vás však povzbudzuje k tomu, aby ste pokračovali. Vaši anjeli sa vždy pohybujú dopredu.

V hrubých obdobiach vášho života môžete cítiť istotu, že to skončí, pretože čas sa nikdy nezastaví; Vaši anjeli by to nedovolili. V budúcnosti bude vždy viac príležitostí a viac skúseností. Nikdy nebudete zaseknutí na jednom mieste. Užite si dobré časy; presuňte zlý. Vždy si pamätajte, že máte budúcnosť a že možnosti tejto budúcnosti sú nekonečné.

(Visited 128 times, 1 visits today)
Share