talizmany

Aká je sila talizmanov

Talizman je jedným z najmocnejších nástrojov k magickej sebaobrane. Slovo talizman je odvodené s gréckeho slova „telesma“, ktoré znamená rituál, ktorý sa odvodzuje od slovo Telos čiže výsledok. Talizman je predmet, ktorý sa rituálne pripravuje či upravuje, aby sa dosiahol určitý výsledok. Rituál má nabiť talizman silami a vlastnosťami, ktorý vedú k čarodejku/ mágovým cieľom.
použitie talizmanov
Rozdiel medzi talizmanom a amuletom je v tom, že amulety nosíme kvôli ochrane, zatiaľ čo talizmany sú vyrobené a magicky nabíjané na určitý účel. K tomu, aby fungovali sa nemusí nosiť na holom tele. Hlavnou funkciou talizmanu je premietať vašej vôli do pohyblivého usporiadania vesmíru. Rituály pozitívne mágie vám pomôžu dosiahnuť koncentrácie vyladením sa na energie, s ktorými prajete pracovať. Talizman je teda umelo vyrobený predmet vybavený magickými schopnosťami, zvlášť odvracať zlo, od jeho majiteľa, a naopak mu prinášať dobro, šťastie, peniaze, …
tradičné talizmany
Tradične sú ochranné formuly vpísané na plochý kov, kameňa či drevenú doštičku alebo pergamen. Existuje toľko spôsobov, ako talizman vyrobiť, koľko je na svete rôznych magických tradícií. V mágii je 5 typov talizmanov.
1. astrologické, kedy sa vypisujú symbolmi planét alebo znamenia zverokruhu.
2. MAGICKÝ, pečate (magické symboly), okultné slová alebo mená anjelov.
3. SPOLOČNÝ, kedy sa využívajú prostriedky ako astrologických, tak aj magických talizmanov.
4. planetárnych pece, a astrologické SYMBOLY
5.HEBREJSKÝ, kedy sa vpisujú Hebrejská mená a písmená
Dnes sa najčastejšie kombinujú talizmany rôznych typov, aj keď nie všetky.
Talizman pre výdrž
Väčšinu času trávime v neustálom zhone. Keď sa niekedy prebudíte do nepríjemného dňa plného pochôdzok a ak chcete stihnúť všetko rýchlo, kúpte si talizman – retiazka s letiacim vtákom. Mal by byť zo striebra alebo bieleho emailu.
Talizman k ochrane bytu
Musíte sa vydať na farmu, kde majú kone. A náhodne nájsť zabudnutú podkovu, alebo jej aspoň pokúsiť sa dostať od farmára. Podkovu si vezmite domov a zaveste si ju nad domové dvere. Váš dom bude chránený pred zlodejmi a pobudne.
Talizman pre let lietadlom
Ak musíte sa vydať na cesty lietadlom existuje jeden talizman, ktorý je veľmi účinný. Zožeňte si zlatý plátok do tvaru mince (kruhu). (V každom zlatníctvo dá dostať.) Vyryjte si na neho alebo si nechajte u zlatníka vyryť – „Pokojne, bezpečne pod dohľadom božieho oka.“
Talizman pre prekonávanie nezhôd a nedorozumení v obchodnej komunikácii
Tento talizman je afrického pôvodu. Je to lev s guľou v papuli. Musí byť zo zlata.
Talizman na ochranu zdravia
Keď čakáte hektické obdobie noste sebou trochu paliny.
Talizman na zbavenie sa strachu z duchov
Ak trpíte týmito obavami, je tu talizman, ktorý tieto útoky strachu blokuje. Keď na vás príde strach vezmite si bobuľku vanilky a do pravej ruky štipku soli.
Talizman k priateľskému naladenie sudcu
Tento talizman má byť k spriatelenie sudca pri vašej súdne pri. Napíšte na pergamen v dvoch kruzích.- Vonkajší kruh: Nebesia ma ochraňujú odevšeho zla a ignorancia.
– Vnútorný kruh: Ochráň ma pred nespravodlivosťou a ignoranciou.
Talizman k rozšíreniu vášho intelektu
Tento talizman má zvýšiť kapacitu inteligencie a zaisťuje dokonalosť v písanom a slovnom prejave. Je to slnečná žiara v zlate (alebo v topásu) a s uprostred vyrytým čiernym hadom.
Talizman k ochrániť pred škandálom
Tento talizman zabraňuje všetkým trapasům..Budou sa vám zďaleka vyhýbať.
Noste so sebou malé puzdro z čierneho saténu, v ktorom bude prasacej Kůstka, bobkový list, biele pierko a kúsok zauzlené čiernej nite.

(Visited 320 times, 1 visits today)
Share