Aké znamenia sú kompatibilné s rakom?

Tí, ktorí sú najviac kompatibilní s rakom, vedia, že to nie je náhoda. Ikona tohto znaku je krab, ktorý nesie svoj domov na chrbte. Rakoviny potrebujú domov naplnený milujúcou rodinou, čo dáva rakovine jedinečnú kompatibilitu s určitými príznakmi zverokruhu. Vodné a zemské znaky sú najlepšie pre krab.

Kompatibilita s rakom a vodné znaky
Vodná povaha raka je vhodná najmä pre iné vodné znaky, pokiaľ ide o vzťahy.

Súvisiace články
Matka a dieťa Zodiac Kompatibilita pre rakovinu mamičky
Ryby Muž a rakovina žena Kompatibilita
Kompatibilita Taurus a rakovina Manželstvo
Rak a rakovina
Je medzi tebou okamžité porozumenie. Je to skoro, ako by ste si mohli navzájom čítať myseľ, pretože ste takí podobní. Budete sa cítiť, že je to zápas v nebi zverokruhu, a to bude na chvíľu. Či už je to viac ako prvý spech novej lásky, alebo ak je to celoživotná láska záleží na iných aspektoch vášho pôrodníckych diagramov. Príliš veľa tej istej veci môže vo vašom vzťahu viesť k porušeniu pravidiel. Potrebujete niekoľko rozdielov, aby ste si udržali horúce a korenisté veci.

Rak a Škorpión
Toto párovanie má potenciál byť jedným z najlepších zápasov medzi znakmi. Rak môže byť trochu príliš emocionálna a dokonca prilepená na Štír. Ak Škorpión dokáže rozpoznať dôvod, pre ktorý je rakovina žiarlivosť a potreba, je strachom zo straty, môže to pomôcť krabi prekonať pocity neistoty. Trochu istoty pôjde veľmi dlho smerom k pomoci Rak necíti tak z vody. Len nenechajte krab ústup do ochrany jeho shell, alebo Scorpio bude mať ťažkú ​​prácu dostať ho, aby sa vrátil a hovoriť. Škorpión by mal mať na pamäti ten bodavý jazyk, ktorý môže niekedy zapnúť chudobný nič netušiaci Rak. Ak sa obe tieto príznaky môžu dostať cez svoje tvrdé postoje, objavia veľmi odmeňujúci a naplňujúci vzťah.

Rak a Ryby
Emócie oboch týchto znakov sú hlboké. Nie každé znamenie zverokruhu je až na úlohu zvetrávania plačúcich zubáčov a naštvaných sedení Rak je známy tým, že dáva kvapku klobúku. To neznamená, že rakovina je vrtkavá. Nie je to vedomý čin, pretože rak mu jednoducho nemôže pomôcť. Je to len povaha tohto vodného znamenia.

Zasnený pár pozoroval oceán
Ryby a krab sú spokojní, aby plávali spolu cez život. Obaja žijú vo svojich vlastných fantázických svetoch a len zriedka zahliadnu drsnú realitu reálneho sveta. Môžu však len tak dlho uniknúť do ich zasneného, ​​vodnatého sveta. Je pochybné, že obe značky budú plávať zo svojho sveta snov, aby sa postarali o svetský, ale jeden z nich sa musí nakoniec ponoriť do skutočného sveta dosť dlho, aby zaplatil niekoľko účtov a zistil rozpočet. Spočiatku sa to bude zdať ako dokonalý vzťah, ale pokiaľ nie je zmiernené niekoľkými dávkami kontroly reality, pár Pisces and Cancer by mohol skončiť s prílišným pohybom mimo ihriska a chytiť sa v prílivu ripu alebo ešte horšie. beach. Ak budú tieto metafory bokom, jeden partner bude musieť byť lepšie zakorenený v realite, aby tento vzťah mohol prekvitať v láske, ktorá by mohla byť.

Zodiac Love Match medzi Zemou a vodou
Značky Zeme pracujú dobre s vodnými znakmi, aby spolu vytvorili život. Zem dáva vodnej forme a obsahuje mnoho energií a myšlienok prúdiacich z vodných znakov. Vodné znaky vyživujú zem a pomáhajú rozvíjať myšlienky do ziskových podnikateľských aktivít, ako aj domov a rodiny.

Rak a Kozorožec
Rak túži po bezpečnosti a stabilite. Ľudia tohto znamenia chcú solídny finančný základ a domov, ktorý si môžu vychutnať. Ambície Kozoroha vzrušujú Rak, ktorý chápe dôležitosť stanovenia cieľov. Domov a podnikanie budú úzko prepojené. Cap by bol skvelým obchodným partnerom s rakovinou. Tento pár by mohol vybudovať dynastiu a lásku každý okamih, aby ju vytvorili.

Rak a Býk
Rak bude očakávať, že Taurus príde nabiť, ale bude príjemne prekvapený zmyslom býka a brať veci pomaly – spočiatku. Zmyslová povaha Taurusu a hlboké uznanie za krásu rýchlo vyhrá citlivý Rak. Býľova láska k jemnejším veciam v živote zapadá do uznania Cancera za vytvorenie domova. Spoločne táto dvojica vie, čo chcú a môžu mať všetko.

Rak a Panna
Tento zápas sa pohybuje pozdĺž šnečího tempa. Panna neriskuje riziká, najmä pokiaľ ide o lásku. Panny chcú mať istotu, že ich partneri v oblasti rakoviny sú naozaj takí dobrí, ako sa zdajú. Čas je najväčší tester autenticity a Virgo nie je v žiadnom zhone, aby sa ponáhľal do tohto vzťahu a vytvoril situáciu, kde nie je žiadna cesta von. Prvé veci musia byť na prvom mieste a pochopenie tajomnej rakoviny je prvou prioritou. Prvá vec, ktorú Virgos upozorňuje, je, koľko rakoviny potrebuje ich pomoc pri získavaní organizovaného života a stanovovaní priorít.

(Visited 747 times, 1 visits today)
Share