Akú silu má hematit

Prírodný hematit je povedal, že prináša vnútorný pokoj a rozpúšťa negatívnu energiu do lásky. Tento silný šedavý čierny kameň sa používa po stáročia ako alternatívna forma liečenia. Jeho história sa datuje do starovekého Egypta, keď sa kameň používal na zastavenie prietoku krvi a odstránenie jedov z tela. Ako pri každej alternatívnej zdravotnej metóde, najskôr sa poraďte so svojím lekárom.

Magnetický hematit

Obsah železa v magnetickom hematitu vylieči zlyhanie krvného tlaku a problémy s obličkami, tvrdí Semi-precious-stone.com. Hovorí sa, že je účinný pri liečbe bolesti, pretože udržiava náboj nervových buniek. Magnetický hematit tiež reguluje tok krvi v tele. Používa sa tiež na liečenie a zmiernenie bolesti hlavy a anémie. Ďalšie fyzické výhody zahŕňajú úľavu od kŕčov, problémy s chrbticou a zlomeniny kostí.

Chakra Balancing

Podľa „Príručky liečenia čakry“, hematit vyvažuje a aktivuje koreňovú čakru. Zdravá koreňová čakra je dôležitá pri udržiavaní životnej energie, vytrvalosti, rytmu a spojenia s prírodou. Znaky nevyváženej koreňovej čakry sú nedostatok sebakontroly a samo-zameraného správania. Umiestnite hematit na koniec chvosta pri položení lícom nadol. Umiestnite kameň priamo na pokožku, aby ste získali maximálne výhody.
Emocionálne zdravie

Hematit je známy ako „stresový kameň“, podľa Karen Ryana, terapeutka z krehkej energie. Ryan hovorí, že nosíte svoj hematitový kameň vo vrecku alebo ho nechajte pod polštářom v noci. Môžete tiež použiť kameň ako dekoratívny predmet doma alebo v kancelárii. Kameň pomôže vašim myšlienkam, aby boli viac zamerané, vyvážené a jasné, pomáhali pri komunikácii a sebavedomí.
Metafyzické vlastnosti

 hematitmá  silu ponúknuť podporu vašim nádejam, snamiam, prianím a túžbam. Hematite vás povzbudzuje, aby ste sa „dostali k slnku“ a pripomenú, že jediná vec, ktorá stojí vo vašej ceste, je sama. Je spojená s astrologickými znameniami, Aries a Vodnár. Tiež sa hovorí, že má schopnosť vyrovnať energiu, ktorá existuje medzi mysľou, telom a duchom, vytvárajúc harmóniu v sebe a vo vás.

(Visited 145 times, 1 visits today)
Share