Angelina Jolie: Jej 10 najznámejších filmov

Angelina Jolie Gia
Angelina Jolie je známa ako jedna z najkrajších žien na svete a jej filmová kariéra videla jej premenu na rad sirén na obrazovke, od vytetovaného motocyklistu, cez mystickú bohyňu až po samotnú Laru flippin ‚Croft.

Tu si spomíname na jej 10 najkrajších filmových momentov …
alexander
Jolie hrá kráľovnú Olympiu, impozantnú matku Alexandra Veľkého. Film s kritikmi nešiel presne do búrky, ale červené šaty, ktoré nosila vo filme, boli nezabudnuteľné, aby sa Alexander musel pozerať.

Pán a pani Smithová
Známy navždy ako film, ktorý (údajne) lákal Brada od Jen, pán & pani Smithová bol znovu sledovaný miliónkrát viac ako s divákmi, ktorí hľadali okamih, kedy začala Brangelina iskra. Ona hrá Pitt je on-screen manželka, ktorá ako on je tajne vrah.

Turista
Turista bol ďalším filmom, ktorý kriticky prijímali kritici, ale štýlový komediálny thriller s Johnnym Deppom to trochu potešil. Jolie hrá Elise, britská žena je horlivo sledovaný inšpektorom.

Lara Croft: Tomb Raider
Bol to film, ktorý začal celosvetovú posadnutosť vrcholovou plodinou a z dobrého dôvodu aj Jolie dala dievčatám Bondu hanbu so svojím silným silným zobrazením Lary Croft. Reboot zízajúci Aliciu Vikanderovú má vyjsť na budúci rok, bez tlaku …

beowulf
Opäť platí, že nie je najlepší film sme kedy videli, ale v roku 2007 3D animácia pohybu animácie remake staroanglickej epickej báseň bol triumf v kinematografii, ak nič iné. Jolie tu hrá ďalšiu impozantnú matku, tentokrát Beowulf.

Preč za 60 sekúnd
Nikto sa od tej doby motocykel a predlaktia tetovanie vyzerať tak cool ako Sara ‚Sway‘ Wayland v tomto akčnom thrilleri. Preč v šesťdesiatich sekundách z rýchlych áut vyzerať skvele v spôsobe, ako Fast & Furious série nikdy úplne podarilo.

soľ
Jolie opäť ovláda zbraň s aplombom v tomto akčnom thrilleri 2010 o dôstojníkovi CIA obvinenom z toho, že je ruský špión. Vo filme dominuje jej podozrivé bočné oko, rovnako ako táto vážna sila.

Dievča, prerušené
V jednej z najznámejších rolí Jolie je očarujúca ako Lisa, dlhoročný rezident psychiatrického oddelenia. Manipulačné a očarujúce, ona robí unhinged charakter zdať desivo charizmatický.

Gia
V jednom z najtragickejších a najkrajších predstavení svojej kariéry je Jolie v tomto filme v roku 1998 v tichosti devastujúca ako modelka a prípadná narkomanka Gia. Biopic tiež funkcie Mila Kunis hrá jej mladšie ja.

Wanted

 

ou zbraňou v ruke, Jolie hrá Foxa, mentora nováčika vraha Wesley Gibson hral James McAvoy. Film 2008 sa tiež spomína na tento nezabudnuteľný záber Jolie vychádzajúci z vane.

(Visited 70 times, 1 visits today)
Share