Charakteristiky mužov v znamení Váhy

Náročné rysy mužského pohlavia

Muži Váhy majú mnoho atraktívnych vlastností. Bohužiaľ, tieto isté kvality, ako je ich šarm a koketné spôsoby, často vedú k ich pádu.

Muž Váhy bude nehanebne flirtovať a hanbiť predmet svojej náklonnosti, kým sa nakoniec nevzdá a nedáva mu pozornosť, po ktorej túžil. Avšak, akonáhle táto krásna dáma dá, môže chcieť pozorne sledovať, ako blízko sa jej muž Váhy stane so všetkými ostatnými dámami v jej živote; konkrétne jej najlepšie priateľky.

 

Môže byť Ženšen

Zaslúži si libranský človek povesť, že je ženám? No, áno, ale najkrajším možným spôsobom. Naozaj oceňuje všetko, čo môže potenciálny partner ponúknuť. Od krásy k temperamentu až po protichodné názory, muž Váhy túži po všetkom. Akonáhle si vezmete závoj a pozriete sa na to, čo tam naozaj je, uvidíte, že tento muž je nehanebným flirtom, ktorý je schopný očariť nohavice z každého, kto je pod osemdesiatimi!

 

Všetko o najlepších bodoch Libra Man

Tí, ktorí sa narodili pod znakom Váhy, nie sú jednorozmerní. Koniec koncov, to trvá viac ako kúzlo a fyzickú príťažlivosť, aby sa všetky tie dobytie! To je miesto, kde sa hodia ich inteligencia a dobre vyvážené temperamenty.

 

Je citlivý, ale mužský

Vážení muži sú naozaj vzácne plemeno. Nejako sa im podarí byť citliví na svojich partnerov, ale stále sú vnímaní ako „mužský muž“. Ich vrodená inteligencia môže mať veľa spoločného so schopnosťou vidieť obe strany argumentu a skutočne počúvať protichodné názory.

 

Je emocionálne vyvážený

Ich vyvážené temperamenty tiež robia samce atraktívne. Títo muži:

 

Zriedkavo strácajú svoje pocity alebo odlietajú z rukoväte

Majú tendenciu zostať v pohode, pokoj a zhromaždené

Rýchlo a ľahko prekonávajte problémy

Ak milujete muža Váhy

Tak, ako zvládate chlapa s Váhy?

 

Váhy muž v láske a smeje sa

Dajte mu vedieť, že máte rozdrvenie

Ak je dotyčný muž Váhy len rozdrvený a neuvedomuje si, že sa vám páči, môžete mu to povedať. Toto je jeden muž, pre ktorého môžete z okna hodiť „pravidlá“. Bude mi lichotený z vašej náklonnosti a ak sa vám páči, bude viac než pravdepodobne vracať náklonnosť. Dokonca aj keď vás nemá rád romanticky, pravdepodobne bude chcieť byť priateľmi. Len zvážte, či môžete zvládnuť vypočutie o všetkých jeho dobytiach bez toho, aby sa vaše pocity rozdrvili.

 

Nechajte datovania začať

Akonáhle ste sa chytil svoju cenu, všetko, čo musíte urobiť, je pracovať na udržanie ho záujem. Plán? Udržujte ho preč od všetkých vašich pekných priateľiek, spolupracovníkov a sestier, a čokoľvek robíte, nikdy ho nenechávajte osamote s nikým z nich na dlhú dobu.

 

Oženiť sa s Libran Man

Ak ste ženatý s mužom Váhy, zvážte si šťastie, pretože je pravdepodobné, že bude verný, len čo tento záväzok urobí. Môžete ho udržiavať tým, že budete vyzerať čo najlepšie, často s ním diskutovať o veciach a neustále zlepšovať svoju duševnú schopnosť. Tento človek nájde zaujímavé témy a ak na nich budete hovoriť inteligentne, ocení vaše vedomosti a hĺbku.

 

Zostaňte na svojich prstoch

Ženenie môže byť šport pre niektorých mužov Váhy, ale to neplatí pre každého jednotlivca. V skutočnosti, zatiaľ čo všetci Libran muži majú nejakú formu flirtovania, nie všetci sú podvodníci. Udržujte svoje dôvtipy o vás, nenechajte sa unášať jeho kúzlo a zvádzanie, a naozaj vyšetriť jeho charakter. Zvyčajne sa dozviete presne to, čo ste predpokladali, keď ste sa s ním prvýkrát stretli: Je to milý človek, ktorý je jednoducho veľmi pekný a vie, ako to využiť vo svoj prospech, ale pod tým všetkým, čo len čaká, je srdce zlata. nájdete ho.

(Visited 93 times, 1 visits today)
Share