Chcete oživiť svoju terasu alebo balkón? Vyskúšajte regály!

Regály majú široké uplatnenie a slúžia na uskladňovanie najrôznejších vecí. Hoci majú svoje miesto predovšetkým v skladových priestoroch, kde je potrebné využiť každý centimeter voľného skladu, ich využitie je čoraz častejšie aj v domácnostiach, či kaviarňach.

Základom je, aby boli vyhotovené z kvalitného materiálu, ktorým sú napríklad oceľové profily. Vďaka tomu majú policové regály vysokú nosnosť a dlhú životnosť bez nutnosti ošetrenia. Práve tieto vlastnosti sú dôvodom, prečo môžu byť regály využité aj vo vonkajšom prostredí. V domácnosti si kvalitný regálový systém môžete nainštalovať napríklad na terase alebo balkóne, kde možno na regály umiestniť aj ťažké nádoby s kvetinami alebo si nimi pomôcť pri skladovaní zeleniny, ovocia, či domácich zaváranín.

 

Prednosti policových regálov

Okrem pevnosti, odolnosti a spoľahlivosti majú policové regály výhodu v univerzálnosti a flexibilite ich využitia. Regály  nájdu v domácnosti využitie už pri spomínanom skladovaní potravín, v pivnici či komore. Taktiež je možné ich využiť v garáži či v domácej dielni, kde na policiach budete prakticky skladovať náradie, či iný materiál, a to aj v prepravkách či debnách. Pevnosť kovového regála je zárukou, že spoľahlivo unesie aj veľmi ťažké materiály a pomôcky.

Jednou z najväčších výhod kovových regálov v porovnaní s drevenými je skutočnosť, že nemusíte mať obavy z červotočov, či iného drevokaznému hmyzu. Vaše potraviny, aj rastliny budú vždy na bezpečnom a vhodnom mieste. Povrchová úprava pozinkovaním je zárukou dlhej životnosti bez nutnosti náterov a taktiež aj trvalo pekného vzhľadu. Police stačí občas ošetriť vlhkou handrou, mastnotu v dielni, či garáži zasa odstránite pomocou bežného saponátu.

 

Kde možno regály umiestniť

Policové regály sú tvorené formou stavebnicových konštrukcií a z ich jednotlivých modulov je možné vytvárať policové systémy presne podľa vašich potrieb a priestorových možností.

Kovové policové regály je možné jednoducho pripevniť k stene, takže môžu v domácnosti slúžiť nielen ako skladovací systém. Na terase alebo balkóne na ne pokojne umiestnite napríklad kvetináč s popínavými rastlinami, vďaka stabilite regálov sa nemusíte báť, že by kvetináče spadli, alebo by ich regál neudržal. Po čase získate dizajnovú a zaujímavú zelenú stenu. Navyše sa nemusíte báť ani poškodenia podlahy alebo dlažby, pretože konce nožičiek sú vybavené odolnou plastovou pätkou.

Kvalitné policové regály nájdete aj v REGALSISTEM. Zárukou spokojnosti sú viac než dvadsaťročné skúsenosti v oblasti výroby regálových systémov a kvalitný tím s profesionálnymi skúsenosťami.

(Visited 181 times, 1 visits today)
Share