Chráňte sa pred negatívnou energiou

Žena slnečné svetlo Chôdza Jeden z najlepších spôsobov, ako sa chrániť pred negatívnou energiou, je zabezpečiť, aby ste sa naplnili dobrou energiou sami.

Avšak stres nášho života môže znamenať, že nie sme vždy „naplnení“ vlastnou energiou, ktorú by sme chceli. Niekedy sa chráníte, je potrebné, aby ste sa uistili, že sa neprijímajú negatívne energie. Aj noví šamanskí liečitelia môžu interagovať a volajú energiou, s ktorou neboli zvyknutí. Môžu byť chránené, keď sa učia riadiť tieto energie.

Čo je to negatívna energia?
Negatívna energia nie je „zlá“ energia. Skôr je to niečo, čo vám nepomôže, aby ste boli zdravší, alebo vás nejakým spôsobom váži. Váš vlastný stres a starosti môžu byť uložené vo vašom tele ako negatívna energia. Akonáhle je stres uložený v časti vášho tela, môže to spôsobiť slabosť, ktorá môže viesť k ochoreniu.

Farebné svetlá SwirlsAs pre zdroje „negatívnej“ energie mimo vás, môžu pochádzať z rôznych zdrojov. Emócie iných ľudí sú najčastejším zdrojom. Čas strávený na mieste, kde sú ľudia stresovaní, môže spôsobiť, že absorbujete časť tejto energie. Ľudia, ktorí vás závidia, môžu nevedome posielať energiu, ktorá vám nepomôže. Niekto sa hnevá v doprave a oni to môžu poslať na teba.

Niekedy sa prostredie naplní negatívnou energiou. V niektorých prípadoch nemusí byť energia kompatibilná s vami. Napríklad, niektorí ľudia sa cítia vyčerpaní rušným ruchom mesta, kde sa cíti niekto iný. Existujú niektoré miesta, ktoré sa cítia lepšie ako iné. Keď ste na mieste, ktoré nie je kompatibilné s vašou energiou, môžete sa cítiť vyčerpaný.

Ochrana energie je spôsob, ako zabrániť tomu, aby ste získali negatívnu energiu od iných alebo z prostredia.

Energia má za cieľ zmeniť formy
Energia má zmeniť formy neustále. Vidíš to najlepšie u malých detí, ktoré môžu byť smutné za minútu, ale radosťou za ďalšiu. Keď sa energia uviazne v jednej podobe, skôr než sa naďalej meniť, je to, keď máte problémy s danou energiou.

Miesta veľkého utrpenia alebo smútku môžu mať ťažkú ​​energiu, ktorá bola uložená na tomto mieste. To neznamená, že miesto je „zlé“ miesto, len to, že energia nikdy nebola premenená. Je uviaznutá v jednej forme a nie je plynulá a meniaca sa tak, ako je to myslené.

Šamani sú vyškolení na transformáciu energie z jedného štátu na pozitívnejšiu. Využívajú túto schopnosť meniť energiu v sebe a vyčistiť energiu v iných ľuďoch av priestoroch alebo prostredí.

Mnohí ľudia však nevedia, ako to urobiť, a možno sa potrebujú učiť, ako sa chrániť pred „negatívnou“ energiou.

Spôsoby ochrany vás
vizualizácia
Niekedy je vizualizácia všetko, čo potrebujete.

Či už viete, alebo nie, máte vrodenú schopnosť chrániť sa pred energiou, ktorá vám nie je užitočná alebo zdravá. Použitie vizualizácie je jedným zo spôsobov, ktorými sa zaoberáte týmito schopnosťami. Aj keď si nemôžete spomenúť, ako vytvoriť ochranu, vaše telo vie. Takže vizualizácia posiela správu o tom, čo chcete robiť, aby vaše telo mohlo urobiť to.

Bublina na uliciVäčšina vizualizácií si vyžaduje, aby ste sa obklopili ochranou nejakého druhu. Nakoniec vaše vizualizácie už nebudú potrebné, pretože ochrana sa stáva zvykom. Nechcete, aby ste boli príliš veľa chránení po celú dobu. Jeho nie je zdravé, aby sa odpojil od vášho prostredia. Zdravá ochrana energie by vám mala umožniť, aby ste boli otvorenejší voči svetu okolo vás.

Zobrazenia, ktoré úplne blokujú energiu vášho prostredia, by sa mali používať len príležitostne, napríklad keď ste v mimoriadne negatívnom prostredí. Jeho najlepšie, že to, čo vizualizujete, umožňuje pozitívnej energii vstúpiť a odísť cez ochranu.

Niektoré vizualizácie:

Modrá vajcia
Vizualizujte vizuálne cez modré vajce, ktoré umožňuje dobrú energiu na vstup a výstup a udržuje zlú energiu. Vajcia vás obklopuje, keď idete o svoj deň.
zrkadlo
Vizualizujte zrkadlo, ktoré odrazí negatívnu energiu späť odosielateľovi. To je obzvlášť dobré použiť, ak máte jednu osobu, ktorá sa zdá, že vám posielajú negatívnu energiu po celú dobu. Môžete použiť len zrkadlo pre túto osobu, skôr ako ťažkú ​​ochranu okolo vás po celú dobu. Vidíte zrkadlo, ktoré stojí medzi sebou a touto osobou a to, že všetko, čo pošle na vás, ide priamo k nim.
Tehlová stena
Predstaviť si murovanú stenu je vizualizácia, ktorú by ste mali používať len v obzvlášť zlých prostrediach. Blokuje všetku energiu. Ak zistíte, že ho musíte používať nepretržite, napríklad v práci, môžete zvážiť spôsoby ochrany vášho osobného priestoru pomocou položiek, ktoré sú uvedené nižšie. Nechcete, aby ste si zvykli používať tehlové steny.
metódy
Chráňte sa pred negatívnou energiouMnoho z metód ochrany energie zahŕňa zaplnenie sa pozitívnou energiou. Veci ako pranické dýchanie, meditácia, tai chi alebo ľubovoľný počet metód vás môžu dostať do stavu, v ktorom je menej pravdepodobné, že budete mať negatívnu energiu.

Metódy, ktoré ovplyvňujú energiu, ktorá vás obklopuje, môžu byť tiež účinné. Dýchanie je vždy silný spôsob riadenia vlastnej energie a energie, ktorá vás obklopuje. Zvuk môže byť tiež silný a niečo také jednoduché ako bzučanie môže vyčistiť priestor vo vašom okolí negatívnej energie.

Môžete požiadať ducha strážcu alebo silného zvieraťa, aby vás obklopil. Nebudú to robiť, pokiaľ sa ich to nepýta, z úcty k vášmu osobnému priestoru. Môžu však ponúknuť veľmi silnú ochranu.

objektov
Objekty sú veci, ktoré používate buď na to, aby ste svoj priestor vyčistili negatívnou energiou, alebo aby ste si osobne zabezpečili ochranu.

Nosenie zrkadla
Niektorí šamani nosia zrkadlo, takže každá energia namierená proti nim bude viazaná späť na odosielateľa. Nie je to vždy lesklé zrkadlo, ale môže to byť okrúhly leštený kovový disk. Videl som bronzové, ktoré sa používajú v tibetských praktikách.
Kamene alebo kryštály
Kamene a kryštály sú schopné premeniť energiu aj na zabezpečenie ochrany. Kremeň, ametyst, dymový kremeň, hematit, galena, žula, malachit sú len niektoré kamene, ktoré môžu poskytnúť ochranu. Kamene sa môžu nosiť ako náhrdelník alebo vo vrecku. Môžu byť umiestnené v priestore, aby boli jasné. Žula je dobrý spôsob ochrany priestoru. Niektoré kamene musia byť čistené vo vode, slanej vode, umiestnené na slnku alebo zakopané na to, aby boli vyčistené zemou. Selenit môže naplniť priestor s dobrou energiou, môže vyčistiť iné kamene a nemusí byť čistený.
Voda alebo oheň
Niekedy ľudia použijú vodu alebo oheň v priestore ako energetický transformátor. Negatívna energia ide do ohňa, alebo tok fontány transformuje energiu. Miska vody, ktorá zachytáva negatívnosť a je vyprázdňovaná raz denne.
rozmazaniu
Ľudia spaľujú šalvia, sladkú trávu alebo kadidlo na vyčistenie priestoru negatívnej energie.
Pre tieto nástroje môžete kombinovať očistenie s ochranou, aby ste udržali zdravý priestor okolo seba. Môžete robiť veci, ako je umiestnenie žuly v štyroch rohoch miestnosti, alebo kus žuly vo vašom pracovnom priestore pod stôl. Pri umiestňovaní kameňa „povedzte“, že chcete, aby sa z tohto priestoru udržiavala negatívna energia. Kamene ako kremeň a selenit môžu byť použité na vyplnenie priestoru s dobrou energiou. Ametyst, dymový kremeň, galena / hematit a malachit sú dobré kamene na nosenie ako náhrdelník alebo do vrecka na ochranu pred negatívnou energiou.

 

Nedávajte negatívnu energiu väčšiu silu
Niekedy by ste sa mohli stretnúť s osobou alebo situáciou, ktorá je zvlášť odporná. Môžete si myslieť na seba, táto energia nie je len negatívna a chcú myslieť na to, že je taká skutočne zlá alebo zlá. Chcel by som vás varovať pred týmto spôsobom myslenia na energiu, dokonca aj keď to bude vhodné.

Vizualizácia je veľmi silná pri práci s energiou. Niekedy myslíte na niečo ako zlo, ktoré mu dáva väčšiu moc. Je dobré priznať, že keď je negatívna energia mimoriadne silná, v prípade, že potrebujete ďalšiu ochranu od nej. (Alebo ešte lepšie, môžete sa tomu úplne vyhnúť.) Vaše inštinkty sú dôležité a treba ich počúvať. Označovanie energie s dramatickejším názvom ako „negatívny“ môže mať za následok vizualizáciu, ktorá jej dáva väčšiu silu.

Slovo „zlo“ a pocit bezmocnosti často idú ruka v ruke. Možno by bolo lepšie povedať si, že „to je viac, než sa chcem vysporiadať“, alebo „táto energia nie je pre mňa zdravá“, alebo „odchádzam odtiaľto“ skôr než jej dať mocný štítok. Ak často narazíte na takúto energiu, stojí za to prísť s vhodnými, ale neudržateľnými štítkami (táto osoba nemá v sebe žiadnu lásku, alebo táto osoba nemá morálku.) Takto môžete správne identifikovať a reagovať na energiu bez toho, aby ste ju dali viac energie.

(Visited 3 015 times, 1 visits today)
Share