Čínsky horoskop 2019 – Rok prasaťa

Potkan

Roky potkanov sú: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020, 2032.


Mnoho nových príležitostí sa objavilo v roku 2019 pre krysa. Rat bude mať viac zodpovedností, keďže bude pokračovať vo svojom pokroku. Nové kontakty uskutočnené v tomto čase sa pre svoju budúcnosť ukážu ako cenné a užitočné.

Posledný rok hada bol pre krysa šťastným rokom, avšak tento rok sa ukáže byť trochu rovnaký, ale krysa musí vo svojej činnosti robiť opatrnejšie a byť trochu opatrná. Krysa je prežil a získa veľa skúseností, ako sa učí trpezlivo.

Krysa by mala byť opatrná pri prekročení. Sledujte svoje výdavky. Neukladajte žiadne ďalšie záväzky. Ak opatrne spravujete svoje finančné prostriedky, môžete dokonca ušetriť trochu.

Rok prasiatka 2019 nastavuje pre potkana nový trend v nasledujúcich dvanástich rokoch. Napriek tomu, že krysa môže mať nejaké späť, nájde to v jeho prospech pre nové dvere otvára nové príležitosti.

Krysa môže dokonca rozhodnúť, že sa vráti do školy, aby podporila svoje kariérne zručnosti. Ratov domáci život bude mať záblesk a on sa stáva príjemnejším pre tých, ktorí sú mu drahí. Pig rok nemusí byť pre Rat najjednoduchšie, ale to, čo sa naučí, sa pre jeho budúcnosť ukáže ako veľmi cenné.


Vôl

Roky Vola sú: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021.


Vôl zistí, že niektoré oblasti Pig roka budú zvlášť dobre, zatiaľ čo iné budú trochu ťažké. Získal veľa poznatkov aj zo skúseností, ktoré má počas Pig roka. Niektoré projekty a aktivity môžu v priebehu tohto roka trpieť alebo byť oneskorené.

Vôl sa bude musieť prispôsobiť nejakej zmene, ku ktorej dochádza. Ox bude musieť tesne prúdiť a nebude príliš nepružný. Jeho pracovné situácie budú mať zaujímavé zmeny.

Dokonca sa môže rozhodnúť prejsť k inej kariére. Pri premýšľaní s tým správnym postojom bude Ox získať veľký potenciálny úspech pre budúce projekty.

Tento rok bude rokom, kedy Voja dobehnú svoju pohodu, sledujú jeho hmotnosť a dostanú dostatočné množstvo odpočinku. Jedzte vyváženú a zdravšiu stravu. Nájdite si čas na odpočinok a umožnite tvorivým schopnostiam prísť, hoci Oxovia sú obzvlášť kreatívni v hudbe, umenia a fotografovaní.

To je rok, kedy Vôl vyvažoval svoje aktivity s príjemnými zážitkami. Ako zvyčajne Ox bude mať veľký záujem o jeho doma. Vôl bude viac sociálne aktívny a romantika bude veľa na mysli Bieleho. Veľa potešení získava vyrovnávanie práce s potešením.


tiger

Roky tigra sú: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022.

Prasacia sezóna sa pre Tiger stane významným rokom. Bude schopný odmeniť od minulých snáh. Je to veľmi pozitívny rok pre pokrok. Tiger by mal vziať na vedomie jeho súčasnú pozíciu a ako sa môže posunúť dopredu. Inými slovami, zostať viac zameraný na príležitosti, ktoré sa prezentujú. Kontakty, ktoré Tiger urobil v minulosti, mu budú v nasledujúcom roku slúžiť dobre. Pokrok, ktorý Tiger prináša, zlepší svoju finančnú situáciu.

Tigre by mali urobiť za cieľ odstrániť z každodennej rutiny čo najčastejšie. Zmena scenérie bude mimoriadne príjemná. Tento rok ukazuje veľký potenciál v cestovaní, pretože príležitosti vychádzajú z stretnutia s inými. Urobte to bod, aby ste získali čo najviac cvičenia.

Domáci a spoločenský život tigra prinesie v nadchádzajúcom roku veľa potešenia. Tento rok sa osvedčí ako nezabudnuteľný rok na oslavy, ako sú svadby alebo iné špeciálne udalosti. To sa ukáže byť sľubným obdobím pre romantiku a existujúce priateľstvo alebo dokonca nové bude zmysluplnejšie. Mnoho Tigrov sa bude zaoberať alebo sa oženiť počas nadchádzajúceho roka. To je naozaj nový a nový začiatok pre Tiger. Nasledujúci rok je dobre očakávaný pre šťastný a nový život.

zajac

Roky králika sú: 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023

Rok Prase bude aktívnym rokom pre králičie a rok pokroku, najmä v osobnom živote králika. On sa ocitne vo veľkej dopyte a ako zvyčajne dobre sa stretáva a vytvára nových priateľov. Záležitosti srdca budú dobre overené. Toto je rok pre romantiku pre králika. Rok prasa 2019 bude mať niekoľko prekvapení a príjemných úspechov.

Na všetkých dverách nájde príležitosti. Kontakty z minulosti vyplácajú tento rok. Cestovanie je dobre ohľaduplné. Niektoré cesty budú spojené s prácou a budú vynikajúcim spôsobom, ako napredovať.

Môžu sa ocitnúť v niektorých zaujímavých situáciách, keď sú mimo domova. Králik by mal byť opatrný, ak vznikne nový záujem na investovaní. Neinvestujte do niečoho, čo ste starostlivo vyšetrili. Králiky spravidla vo finančných záležitostiach spravidla dávajú pozor.

Jeho rok by mal byť nádherný rok na domácom fronte s veľkou podporou rodiny a blízkych. Tento rok sa bude ukázať ako osobitný čas, takže buďte opatrní a nepreťažujte sa príliš veľa záväzkov. Skúste si dať čas na osobné záujmy v záľubách a tvorivých aktivitách. Je to spôsob, ako relaxovať. Bude to príjemný rok pre králika.


drak

Roky Draka sú: 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024.


Rok prasiatka 2019 bude pozitívnym rokom pre Draka … rok, v ktorom bude Drak schopný dať svoje nápady do podoby. Príležitosti vznikajú pri projektoch súvisiacich s prácou. To je tiež vynikajúci rok pre finančné záležitosti s mnohými drakmi, ktorí dostávajú dodatočný príjem. Vzdelávacie príležitosti vznikajú a počas roka sa prostredníctvom jeho úspechov získava veľa uspokojenia.

Niektorí draci budú musieť čeliť zmenám v pracovnom prostredí. Draci budú mať príležitosť pridať k svojim skúsenostiam nové pokroky s pracovnými záležitosťami. Prostredníctvom tejto skúsenosti Drak mohol zmeniť svoju prácu smerom.

Rok 2019 poskytne Drakovi zaneprázdnený čas, ale mal by sa uistiť, že vyhradí čas na svoju osobnú činnosť. Drak je vždy podporovaný milovanými a mal by počúvať rady tých, ktorí sa o ne starajú. On je nezávislý, ale tento rok bude mať prospech z poradenstva milovaných.

Dračí spoločenský a milujúci život je priaznivo oživený a môže sa tešiť na aktívny život. Ak je jediný, romantika je za rohom. Mal by konať podľa svojich myšlienok a postupovať, aj keď to znamená vykonať zmeny.


had

Roky hada sú: 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025, 2037.

Rok Pig bude aktívny pre Snake, ktorý mu umožní stavať na minulých úspechoch. Na obzore je veľa osobnej činnosti. Mnoho hadov už malo zmeny a sú relatívne nové v tom, čo robia.

Hadi vždy chcú mať bezpečnú základňu, z ktorej pozorovať a budovať silný základ. Je to rok príležitostí pre hady a mal by byť ohľaduplný k akejkoľvek ponuke, ktorá prechádza. V roku 2019 by sa Had nemal riskovať.

Hadí tiež potrebujú byť opatrní I jeho osobný život ako kôň môže hrať triky s jeho emóciami. Romantika môže priniesť šťastie, ale aj niektoré sklamanie. Toto je rok, kedy si Had musí byť vedomý pocitov tých, ktorým sa stará. Hady, ktoré sa v tomto roku zamilujú, musia ísť pomaly a byť úprimné, ak chcú, aby vzťahy vydržali.

Hadi sa stretnú s novými priateľmi a zúčastnia sa mnohých spoločenských funkcií. Had by mal venovať značnú pozornosť svojej pohode, dostať veľa odpočinku a správne jesť. Toto nie je rok, kedy by Had mal riskovať svoju finančnú situáciu, avšak ak sa bude starať o zlepšenie svojich finančných záležitostí.

kôň

Roky koní sú: 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026.


To bude príjemný rok pre kone. Kôň sa môže tešiť na sľubný aktívny rok. Budete mať možnosť získať ďalšie povinnosti. Kôň bude mať šancu na vyššiu pozíciu.

Je to rok, kedy sme začali podnikať a pripraviť sa na úsilie pokročiť. Niektorí kôň môžu skutočne mať určité prekážky, ale mnohí z nich budú mať príležitosť urobiť dostatočnú zmenu vo svojej kariére.

Niektorí domorodci budú mať ďalšie schopnosti alebo podporovať svoj talent vykonaním nejakej práce na voľnej nohe. Kôň bude mať nárast peňazí. Ako koníček milujú stráviť to, čo robia, to je rok, mali by byť opatrní a mali by vedieť, ako trávia svoje peniaze.

To je dobrý rok pre osobné veci. Budete sa tešiť z mnohých rodinných aktivít vrátane nečakaných výletov a krátkych výletov. Tento rok 2019 je rokom bohatej a obohacujúcej časti jeho života.

Kôň bude mať množstvo spoločenských aktivít. Vytvorenie nových priateľstiev bude pretrvávať. Tento rok bude pre koní úspešným a úspešným rokom.


ovce

Roky kôz sú: 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027


Roky ošípaných sa ukážu ako príjemné pre ovce a náročnejšie ako v posledných rokoch. Nájde svoj osobný život stále viac usadzujúcim a jeho podnikateľský svet bude mať viac žiaru. Inými slovami, bude spokojný, keď za sebou kladie minulé sklamanie. V súčasnej práci nájde výrazné zlepšenie so svojimi pracovnými podmienkami.

Bude mu ponúknutá šanca prevziať ďalšie povinnosti a uľahčiť ho, ako kedykoľvek predtým. Ovce má schopnosť dobre sa s ostatnými bez ohľadu na to, v akej pozícii sa nachádza. Nové kontakty, ktoré sa teraz stanú, určite zvýšia jeho sociálny status. Všetky ovce by mali využívať všetky nové príležitosti na rozvíjanie svojich zručností.

Ovce, ktoré sa cítia nešťastné alebo osamelé, určite budú mať šancu na nové priateľstvá a romantiku. Romantika, ktorá sa začala tento rok, sa ukáže ako trvalá. Do konca roka sa mnohí ovčiaci domorodci budú tešiť z novo nájdeného šťastia.


opice

Roky opice sú: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016.


Rok Prasa prinesie mnohým odmenám pre Monkey. Všetky oblasti života sa pre opičku zlepšia, vrátane úderu šťastia, ktoré sa pridá k jeho povzbudzujúcej šmuhy. Tento rok sa opica zameria na svoje minulé úspechy a veľa sa zamýšľa nad svojou budúcnosťou.

Vznikajú príležitosti, ktoré dávajú Monke šancu pokročiť, najmä s problémami súvisiacimi s prácou.

Bez ohľadu na to, či hľadá lepšiu pozíciu alebo výšku na súčasnej úrovni, využije čo najviac svojich schopností. Monkey je láska mať výzvu. To ich motivuje a dáva im životný zmysel. Celý rok obsahujú zaujímavý vývoj, v ktorom možno rýchlo a úspešne dosiahnuť pokrok.

Monkey sa môže tešiť na nárast peňažných záležitostí, hlavne pridaných príjmov. Opice sa budú správať dobre tým, že zlepšia svoj životný štýl novými zariadeniami pre domácnosť a novým šatníkom. Monkey sa rozhodne, že je čas sa dostať von a objavovať cesty mew cestou.

Monkey bude mať veľa šťastia v osobnom živote tým, že bude tráviť drahocenný čas s blízkymi a priateľmi. Príležitosti vznikajú pre novú romantiku, najmä pre nových priateľov z prvej časti roka kôň alebo poslednú časť minulého roka prasa. Moja rada pre Monkey nie je príliš nezávislá. Celkovo sa tento rok ukáže ako jedna z veľkých odmien.


kohút

Roky kohúta sú: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017 a 2029.


Rok prasa bude jedným z najvyšších a najnižších hodnôt pre kohút. Tento rok bude rok 2019 dôležitým rokom pre financie, hoci Kohút by mal byť opatrný pri prečerpávaní. Kohútičky milujú pozornosť a majú veľkú pýchu v tom, čo nosia. S novými trendmi a módmi, ktoré prichádzajú v tomto roku, bude Kohút prvý s novou šatníkovou skriňou. Kohút získa z jeho osobného záujmu veľkú spokojnosť.

Kohút získa veľa z využitia svojich tvorivých schopností a správne používané môže priniesť niektoré zaujímavé výsledky.

Kohút niekedy zanedbáva svoju blaho, pretože je tak zaujatý v iných veciach, ktoré sám o sebe zapomína. Tento rok nie je výnimkou. Mala by to znamenať, že sa bude starať o svoje zdravie a bude sa pozerať na to, čo bude mať.

Ako zvyčajne bude Kohút centrom pozornosti, ktorá zapôsobí na tých, ktorých stretne a rozširuje svoj sociálny kruh. Napriek tomu, že ročník Prasa bude pre Kohúta náročný, bude ťažiť zo všetkých náročných skúseností a dosiahnuť určité uspokojivé výsledky.
pes

prasa

Ak sa narodíte v jednom z týchto rokov: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, ste „čínsky zverokrvný rodák“.


Číňania si myslia, že ak ste sa narodili pod rokom prasaťa a je to rok Pig, nie je to pre vás dobrý rok, ale zistil som, že to závisí od toho, v čom ste sa narodili, v skutočnosti to robí ten rozdiel. Vo výskume, ktorý som urobil, som zistil, že ošípané sa môžu tešiť na niektoré príjemné úspechy, z ktorých niektoré získali.

Niektoré ošípané budú podporované, zatiaľ čo iné budú mať rôzne úlohy. Ošípané sú tvrdými pracovníkmi a môžu využiť čo najviac príležitostí. V čase, keď je človek vo svojom vlastnom roku, majú pocit, že sú v rúchu a mali by nasledovať, keď sa objavia šance.

Peniaze sú pre prasa pozitívne a zvyšovanie snúbencov sa vyskytuje zvyčajne v neskoršej polovici roka. Ošípané zvyčajne považujú za užitočné vyčleniť finančné prostriedky na osobitné požiadavky. Zvyčajne zvyšuje svoje úspory počas roka Pig. Tento rok sa v roku 2019 ukáže ako priaznivý pre osobné veci. Mala by sa podeliť so svojimi blízkymi v takých aktivitách, ako sú jeho záľuby alebo projekty.

Ošípané majú tendenciu robiť to sami. Ošípané budú tento rok potrebovať veľa cvičenia, aby udržali jeho pohodu. On stráca energiu, keď sa dostane z tvaru. Všetci vo všetkých ošípaných sa budú pohybovať dopredu a užívať si rok.

(Visited 482 times, 1 visits today)
Share