Február 2019 mesačný horoskop

Baran  (20. marca – 19. apríl)

Keďže Mars, váš strážny anjel planéty, sa presunie do ambiciózneho, zodpovedného, ​​disciplinovaného, ​​úspešného Kozorožca, kdeje veľmi doma 6. februára 2019, uľahčíte sa urobiť kroky hore vašich snov .2019 horoskop

Váš obvyklý modus operandi je sledovať vaše vášne a túžby spontánne a bez veľkého rozmýšľania. Mars v Capricorn pridá praktickosť a organizáciu k vašej odvážnej, odvážnej, odvážnej, priekopníckej prírode.

Keď vyzdvihnete každý krok hore trpezlivo (niesvoj silný oblek, určite), ktorý zabezpečí vašu základňu na každom kroku cesty s odhodlaním a presvedčením, ste istí, že sa dostanete na vrchol.

Ako ohnivé Aries a zemitý Kozorožca sú obajainiciujúce znamenia, nemôžete zastaviť, akonáhle sa dostanete. Nedosahuje tolepšie ako Aries Sun s jasne definovaným plánom a záväzkom ho realizovať.

   

Býk  (19. apríl – 20. máj)

Je čas, aby ste si sadili semená a rozhodli sa, čochcete vytvoriť vo svojej kariére, keďže Novoročný mesiac vo Vodnároch je vovašom 10. dome. Zatiaľ čo si ceníte svoje fyzické a emocionálne pohodlie predovšetkým všetko ostatné, tento Nový Mesiac spúšťa tvoju časť, ktorá je pripravená na zmeny, ktoré sú už dávno oneskorené.

A viete, ako sa milujete. Len si srandu! Viete lepšie ako ktokoľvek iný, že vám veľa urobí zmeny, ktoré narušujú váš pocit pohodlia, ale keď to robíte, nie je to zastavenie –


Čo zvyšuje potrebu vyhnúť sa z toho, čo vás obmedzuje a obmedzuje, je, že Venuša, tvoja strážna planéta anjelov, teraz jazdí na bicykli aj Vodnár. Vaši výstrední priatelia vás povzbudzujú k tomu, aby ste zanechali všetky zámery a boli tým, kým ste naozaj, aj keď to znamená vyvolať situáciu a narušiť vozík s jablkami.


Blíženci  (20. mája – 21. júna)


Mars, planéta vášne a akcie, cestuje vo vzťahovej aréne vášho grafu. Investujte svoje zdroje do toho, v čom skutočne veríte.

Zatiaľ čo sa môžu vyskytnúť nezhody a argumenty vo vašich najintimnejších vzťahoch, najmä tam, kde vy alebo tí, ktorí sú najbližší k vám, nie sú zodpovední za ich životy, je tu aj možnosť väčšej čestnosti a intimity, ak ste ochotní byť úprimní a nazývajte ho ako to vidíte. Ak ste chceli vyčistiť vzduch, je to čas.A s plným splnom dňa 23. februára 2019 vo vašom dome doma a rodina budete mať väčšiu jasnosť a povedomie o tom, čo je potrebné, aby ste sa cítili bezpečne a bezpečne, keď obnovujete kontakt s rodinou, že ste boli odcudzení z. Buďte otvorení svojej láske a podpory, najmä ak je to nečakané.

Rak  (21. júna – 22. júla)

Ste najzraniteľnejším znamením v zverokruhu a nenávidíte skákať loď vo vašich vzťahoch zo strachu pred odmietnutím a opustením. Kľúčom k Saturnovi v retrográdnom štádiu rakoviny je vedome rozhodnúť sa byť vašou vlastnou matkou a otcom a vedieť, že sa môžete rozhodnúť, že budete vždy pre svoje vnútorné dieťa. Záleží len na vás, či sa vaše vnútorné dieťa cíti milované alebo zranené.Nechajte minulosť v minulosti. Je dôležité mať na pamäti, že ako Mars, planéta akcie, cestuje vo vašom siedmom dome, vzťah arény, po 6. februári (ktorý robí len raz za 2 roky), že máte príležitosť stojať za to, čo vo vašich vzťahoch najviac potrebujete ,

A kým konfrontácia sa nemusí vždy cítiť pohodlne, pretože si myslíte, že ohrozuje vašu bezpečnosť, budete sa cítiť sebavedomejšia a sebavedomá, ak sa postavíte za seba.

Lev (21 júla – 22. augusta)

Je načase znova vytvoriť svoje vzťahy s Novým Mesiacom v Vodnároch na 8. mieste v partnerstve. S Venuši, planéta lásky a uznania, aj vo vašom siedmom dome, pozrite sa na to, čo najviac oceňujete


Možno zistíte, že to, čo vás už raz priťahovalo, už nie je. Alebo na druhej strane sa môžete cítiť priťahované k niečomu alebo k niekomu úplne novému.

Horoskop 2019 februára predpovedá, že Slnko, vaša strážna planéta anjelov, sa dostane do 18. storočia na Ryby a zdôrazňuje časť vášho grafu, v ktorom spájate energiu s ostatnými na najhlbších úrovniach – emocionálne, psychologicky, duchovne, finančne, sexuálne , Buďte priamy, jednoznační a úprimní s tými, ktorí sú najbližšie k vám.

To je čas, aby ste boli na vrchole stola s tým, čo ste ochotní dať a čo chcete získať z vašich najdôvernejších aliancií.

Panna (22. august – 22 septembra)

Vaša komunikácia splynú, oh kritika vesmíru, keď sa Merkúr, vaša strážna planéta anjel, dostane do 16. storočia 2019 do Pisces, vaše opačné znamenie. Namiesto toho, aby sme analyzovali každý posledný detail, je čas dôverovať sa a ísť s tokom, najmä vo vašich vzťahoch, ako Venuša, planéta lásky, tiež cykluje do Rýb a váš vzťahový dom na 26. mieste.Polarita Panny / Pisov sa ešte viac objavuje na Panne Márii na 23. Úplné mesiace sú o dosiahnutí rovnováhy medzi protikladmi. A rovnováha medzi Virgo a Pisces je potreba analyzovať a zistiť to v porovnaní s potrebou dôverovať a brať to na vieru.

Vo svojom najvyššom vyjadrení, Panna prináša zem do neba a Ryby prinášajú neba na zem. Tento úplný mesiac vám poskytne jasné informácie o tom, kde sa musíte držať a kam chcete odísť.

Váhy (22. september – 23. október)

Budete cítiť dych čerstvého vzduchu ako Venuša, vaša strážna anjelská planéta, listy vyhradené, vážne, konvenčné Kozorožec a bicyklov do jedinečného, ​​dômyselného, ​​jedinečného Vodnára na 2. mieste. Všetci tvoji krehký, eklektický priatelia teraz vychádzajú z dreva a miluješ to, pretože odrážajú tú časť teba, ktorá chce napadnúť konvenciu.


Vo februári 1 bude planéta rastu a expanzie Jupiteru, ktorá bola vo vašom znamení od 24. septembra 2017, začiatkom svojho 4-mesačného retrográdneho cyklu. Aká báječná príležitosť pre vás, drahá Libra, aby ste sa zamysleli a prehodnotili všetky svoje vzťahy, začínajúc svojim vzťahom so sebou.

A nielen vzťahy s ostatnými – ale váš vzťah k práci, k peniazom, k vášmu zdraviu, k auto atď. A čo je najdôležitejšie teraz, je čas obnoviť rovnováhu medzi milujúcim dospelým a vašim milovaným dieťaťom. Koniec koncov, ste v tomto živote vytvoriť rovnováhu, harmóniu a tímovú prácu a vy ste príkladom toho, že všetci učíme, čo sa najviac potrebujeme učiť.

Škorpión (23 októbra – 22 novembra)

Scorpion, had alebo orol – je to vaša voľba, drahý Škorpión, ako vyjadrujete svoju moc a mágiu. Mars, vaša strážna planéta anjel, sa cykluje do organizovaného, ​​zodpovedného Kozorožca na 6. mieste. Pragmatická, zemitá energia Kozorožca v kombinácii s vašou zameranou intenzitou dokáže vytvoriť čokoľvek.


So Slnkom v Vodnároch v dome emocionálnych nadácií až do 18. februára 2019, keď Venuša vstúpi do tohto domu na 2. a Novom Mesiaci na 8. mieste, môžete zistiť, že sa sťahujete späť zo sveta do zámku a sondovať hĺbky svojho psyche pre zmenu.

Objavte myšlienky a spomienky na minulosť, vediac, že ​​môžete vytvoriť nový život väčšej vášne tým, že premeníte akúkoľvek negatívnu emočnú batožinu, ktorú ešte môžete nosiť. A nikto vás nepochopí lepšie ako vy. Ako hovorí kurz v zázrakoch: Všetka vaša minulosť s výnimkou jej krásy je preč a nič zostane len požehnaním.

Strelec (22 novembra – 21 decembra)

2019 horoskop hovorí, že s Jupiterom, vaša strážna anjelská planéta prichádza k zastrihávajúcemu zastaveniu a začína svoj 4-mesačný retrográdny cyklus na 1., môžete sa diviť, prečo sa zvyčajne trápenie a nadšenie znižuje na trickle.sagittarius 2019 horoskop

Väčšinu času je pre vás ľahké vidieť sklo ako polovičnú, pretože viete, že vo všetkom je zmysel a účel, ale správa, ktorá je teraz pre vás z vesmíru, je hlbšie zakryť vo vnútri, keď sa snažíte pochopiť, čo je váš život všetko o.

S Merkúrom po 16. februári 2019, Slnko po 18. a Venuša po 26., všetko tečúce v idealistickom, intuitívnom Pisci vo vašom domove emocionálneho základu, nájdeš väčšinu svojich odpovedí doma a v interakciách s rodinou (či už v telo alebo nie). Zatiaľ čo obvykle máte radi slobodu cestovať po širokých otvorených priestoroch, väčšina vášho cestovania bude pravdepodobne teraz vnútorná.
Kozorožec (21. decembra – 19. január)

Vedenie, sledovanie alebo odchod z mojej cesty by mohlo byť vašou mantrou teraz, pretože Mars, planéta vášne a iniciatívy, sa hlási na povinnosť vo vašom znamení na 6. februára, čo robí len každé 2 roky. Ako iniciačný zemský znak, ste zvyčajne plný vstávať a ísť vyliezť na svoju horu úspechu, ale teraz ste dosť nezastaviteľní. Keď je Mars vo vašom znamení, je čas stať sa jedným z vašich vášní. Nič menej nebude robiť. 2019 horoskop

Majte na pamäti, že teraz môžete ľahko pretekať nad ostatnými v túžbe dosiahnuť vaše ciele. So slnkom, Venušou a Novým Mesiacom všetci v Aquarius, ktoré vzdorujú konvencii a spochybňujú status quo vo vašom zdroji zdrojov (peniaze, čas, suroviny), môžete sa trochu odkloniť od vášho obvyklého vyhradeného vážneho spôsobu, ako robiť veci pretože sa rozhodnete, že existuje inovatívnejší spôsob využitia vášho talentu a vašich zdrojov.
Vodnár (19 január – 18 február)
To je váš mesiac, ktorý žije, milovník bratstva a ľudstva – čas každý rok, keď začínate svoju cestu života znova. Vezmite si čas na milovanie a ocenenie vás za zmenu, skôr než vyjdete a zlepšíte kvalitu života pre všetkých s Venušou, planétou lásky, zadaním svojho znamenia na 2. miesto. Oceniť svoj jedinečný spôsob pozerania sa na svet a vaše túžby robiť zmeny, ktoré sú prospešné všetkým.aquarius 2019 horoskop

Na Novom Mesiacom v Vodnároch na 8. mieste, rastliny semená majú odvahu revolucionizovať váš život tak, aby odrážal vašu jedinečnú povahu. Než sa môžete stať sny pre lepší svet, je dôležité vedieť, čo vás robí šťastným. Pracujete najlepšie v komunitách, kde sú všetci povzbudení, aby boli tým, ktorí skutočne sú. Ak nie ste súčasťou jedného, ​​použite energiu nového Mesiaca na vytvorenie jedného.

Ryby (od 18. februára do 20. marca)
Možno nie je jasné, na ktorom oceáne plávate, ako Jupiter, jedna z vašich strážnych anjelských planét, začína svoj štvrtý mesačný retrográdny cyklus 1. februára 2019. Zvyčajne ste od prírody reflexívni a introspektívni, ale naozaj sa môžete cítiť ako hniezdenie a kokonáž, ako si dovolíte nechať ísť celý rok pred vašimi narodeninami.


Budete cítiť viac ako doma vo svojej koži, keď sa Slnko vráti na vaše znamenie 18..

A s Merkúrom, planétou komunikácie, plynúcou do vášho znamenia 16. februára 2019 a Venušou, planéta lásky, 26. storočia sa celý vesmír bude cítiť ako váš dvor. Vaša intuitívna citlivosť na ostatných bude teraz zvýšená, čo znamená, že je ešte dôležitejšie nastaviť osobné hranice, zatiaľ čo zostanete otvorení iným. Pamätajte, drahí Ryby, cítite všetko. Takže, milujte to, požehnajte to a potom ho nechajte.

(Visited 357 times, 1 visits today)
Share