Feng Shui pre bohatstvo

Feng šuej vám nielen umožní skoncovať s materiálnymi ťažkosťami. S jeho pomocou tiež môžete zmnohonásobiť svoje finančné rezervy. Ponúkame vám osem účinných rád, ktorých uplatnenie zlikviduje finančnú nestabilitu vašej domácnosti.

1.Kvapkajúca voda, to sú peniaze unikajúce len tak do vzduchu. Začnite zaisťovať blahobyt pre svoj dom opravou všetkých kvapkajúcich kohútikov, presakujúcich trubiek a netesniacich nádrží.

2.Má v byte koberce? Výborne! Položte pod ne trochu sušeného machu alebo vodných rias. Tieto rastliny vládnu neuveriteľnou peňažné energiou.

3.Do juhovýchodnej časti obývačke postavte kvetináč s tučnolisty (Crassula Arborescens). Hovorí sa jej tiež peňažný strom. Verte, že svoj druhý názov si naozaj zaslúži.

4.Do miestnosti orientované na juhozápad postavte neveľkú stojacu lampu s červeným tienidlom. Je symbolom bohatstva a finančnej nezávislosti.

5.Do najsevernejšieho kúta bytu treba postaviť sošku korytnačky.

6.Predsieň musí byť dobre osvetlená. Čím jasnejšie svetlo v predsieni, tým viac peňazí vo vašej peňaženke.

7.Odstraňte z bytu kaktusy a všetky rastliny s ostrými listami. Tie patrí na chatu. V dome, kde žije vaša rodina, nie je pre ich energiu miesto.

8.Dôkladne vetranie bytu musí byť pravidelným každodenným zvykom. Voľne prúdiaci vzduch vytvára energiu čchi, ktorá tiež prináša do vášho domova blahobyt.

Ako vidíte, zbaviť sa finančných problémov pomocou feng Suei nie je nič zložité. Stačí dodržiavať týchto osem jednoduchých pravidiel. Vaša finančná situácia sa rýchlo stabilizuje a dočkáte sa nevídaných prekvapenie.

(Visited 199 times, 1 visits today)
Share