Feng Shui lieči za lásku a romantiku

Je čas! Dosť osamelých nocí, výlety sami a večere s tvojimi najlepšími priateľmi. Je čas, aby ste ohlásili nový vzťah, než aby ste strávili ďalší rok sám. 2014 vás pripravil na veľkú zmenu, ktorá príde v roku 2015, pripravte sa na lásku s týmito tipmi a liečením. Ak už máte vzťah, tento článok vám pomôže zlepšiť už prítomnú lásku a uľahčiť konflikt.

Áno, láska je viac ako možnosť. Dostali ste dostatok informácií o tom, ako robiť svoju vlastnú vnútornú prácu. Vieš, že musíš milovať seba, aby si niekto miloval späť. Takisto musíme byť otvorení, aby sme dostali lásku. Prihláste sa a uvidíte, či potrebujete zúčtovanie, kontaktujte ma, ak to urobíte. Ponúkam niekoľko dovolenkových špecialít.
Keď som mal moje záhradníctvo v Atlantě v Gruzínsku, nebol som váš typický krajinný profesionál. Musel som byť iný a jedinečný
ktorá reprezentovala, kto som bol. Moja krajinná činnosť zahŕňala Feng Shui. Možno ste o tom už počuli. Môžete byť aj odborníkom. Čo viem, je to, že keď som použil Feng Shui lieči, mohol som zavolať do vzťahu takmer okamžite. Feng Shui môže zlepšiť všetky oblasti vášho života.

Čo je Feng Shui?
Vyhlásený Fung Schway, je to 3 000 rokov staré umenie umiestňovania. Doslova sa prekladá na vietor a vodu. Číňania používajú Feng Shui vo svojich domoch a podnikoch už tisíce rokov.

Dobrý Feng Shui vám môže priniesť bohatstvo, harmóniu, zdravie, lásku a zosilnenie všetkých dobrých vecí vo vašom živote. Feng Shui môže pomôcť posilniť vzťahy. Zameraná pozornosť na oblasť vzťahov vám môže priniesť lásku, že ste nikdy nepreskúmali starú lásku. Môže sa použiť na riešenie konfliktov v rámci rodiny alebo vzťahov.

Jednoducho povedané, Feng Shui je upokojenie nášho prostredia pomocou piatich prvkov, vzduchu, ohňa, vody, zeme a éteru. Liečba sa môže použiť na posilnenie vzťahu alebo na zvýšenie toku bohatstva vo vašom živote.
Existujú dve odlišné formy Feng Shui. Klasická alebo to, čo nazývam REAL Feng Shui, používa kompas alebo luku. Aktualizovaný formulár sa nazýva Moderný Feng Shui. Vytvorená pre nás západníkov, táto moderná verzia zjednodušuje klasickú formu pre tých, ktorí hľadajú spôsob kompasu náročný. Táto metóda používa vaše predné dvere ako severnú alebo kariéru (bez ohľadu na to, akým spôsobom vaše dvere čelia). Uprednostňujem verziu kompasu. Môžete si vybrať to, čo vám vyhovuje, buď bude fungovať.

Ba gua

Ba baa sa používa na zobrazenie, kde je každá oblasť v každej miestnosti vášho domova. Umiestnite baguu na svoj pôdorys smerom k príslušnému smeru, aby ste zistili, kde je každá oblasť v každej miestnosti vo vašej domácnosti. Každá izba pozostáva z nasledujúcich oblastí: zdravie, kariéra, užitočné osoby, vedomosti, rodina a deti, bohatstvo, sláva a vzťahy. Najprv sa môžete zamerať na jednu izbu, vašu.

Vypočítajte počet izieb v dome alebo apartmáne. Toto číslo je koľko vzťahových oblastí máte vo svojom dome. Máte aj vzťahové oblasti mimo vášho domova. Môžete vysadiť kvety na vylepšenie oblasti, používať vonkajšie osvetlenie a používať liečivá nižšie.

Oblasť vzťahov

Venovanie osobitnej pozornosti našim vzťahovým oblastiam môže podporiť láskyplné, harmonické a trvalé vzťahy postavené na dôvere a bezpodmienečnej láske. Tesne predtým, ako som stretol lásku môjho života, John Armbruster, urobil som všetky veci uvedené nižšie. Bolo to vec týždňov, kedy som sa stretol s Jánom. Takisto som kráčal po celom svojom dome ako vo vnútri, tak aj vonku a zbavil sa všetkého, čo znázorňuje jeden prvok. Mal som veľa. Neuvedomil som si, ako som sa podvedome sám sebe sabotoval, rovnako ako vyhýbanie sa láske. To môže byť veľmi povedať, aby preskúmala všetky vaše zariadenie, umelecké diela a fotografie. Buďte super detektív a napíšte všetky veci, ktoré máte vo svojom dome, ktoré zobrazujú jednu osobu a nie pár. Budete sa diviť! Postupne meniace tieto jednotlivé kusy pre páry, skupiny pomôže váš vzťah veľmi.

Nižšie sú uvedené návrhy a oblasti, na ktoré sa môžete pozerať, ak máte konflikt v aktuálnom vzťahu, alebo chcete nakresliť novú lásku.

Tu je 8 spôsobov, ako zosilniť váš milostný život a kresliť lásku:

Vymažte neporiadok. Neporiadok predstavuje minulosť. Chcete vytvoriť lásku v súčasnosti. Najprv vyčistite neporiadok pred tým, než začnete liečiť. Neporiadok v mysli preruší vaše vzťahy s problémami. Neporiadok je veľký nie-nie pri kreslení lásky alebo bohatstva. To je príznakom príliš veľa na vašej mysli. Príliš veľa vecí
zmeňte nedokončené podnikanie, projekty a pod. Vyčistite svoju spálňu dôkladne. Uistite sa, že pod lôžkom nie je žiadny neporiadok alebo neporiadok, pretože energia obieha pod posteľou. Dostaňte sa do rohov a vypálte šalvie, ak ho máte. Sage vyčistí smútok, negatívnosť a ľubovoľný konflikt z predchádzajúcich argumentov alebo vzťahov.
Chce to dvoch! Uistite sa, že máte v spálni dva nočné stolíky, jednu na každej strane postele. Dva koncové stoly na každej strane gauča sú tiež potrebné. To ukazuje, že ste otvorení niekomu inému zdieľať svoj priestor.
Symbolické umelecké diela. Uistite sa, že každý z vašich rohov vzťahov (SW) má umelecké diela zobrazujúce príjemné páry a viac ako jeden prvok. Pozrite sa okolo vášho domu a presuňte umelecké diela alebo fotografie, ktoré majú v sebe len jeden prvok. (Môžete ich používať aj v iných oblastiach – len udržujte solitérne stromy alebo ľudí z oblastí vzťahov). Napríklad
fotografia osamelého stromu v krajine. Chcete kresbu, ktorá zobrazuje páry, miluje a dotýka sa. Obrazy z bieleho kvetu vo váze namiesto jedného kvetu. Pivonky sú predovšetkým príťažlivé pre lásku a romantiku, a to ako na fotografiách, umeleckých dielach a vôňach.
Zachyťte teplo na posteli! Listy, ktoré sú biele, jasne zelené alebo dokonca červené, ohria váš milostný život. Používajte červené šetrne, pretože by mohol vypáliť váš vzťah. Červená označuje oheň. Použite dekoratívne vankúše šetrne. Lôžka, ktoré majú príliš veľa vankúšov, sú pre mužov vypnutie (príliš veľa práce na posteli).
Dve ružové sviečky vo vašej oblasti vzťahu pridávajú iskru a zahrievajú váš vzťah, ak ste v súčasnosti v jednom. Svieti ich spolu. Pár zvierat, žeriavov, kačiek, v SW rohu vašej izby umiestnenej blízko seba, alebo dotýkanie vás bude lákať. Dve útulné stoličky (medzi nimi nie je ani tabuľka) fungujú. Tvoríte pohodlné miesto pre dvoch.
Make Room! Ak sú vaše šatne nadmerne plnené a nemôžu sa prispôsobiť inému oblečeniu, vyčistite staré veci, ktoré nikdy nenosíte. Ak chcete kresliť lásku, chcete vytvoriť priestor pre to prísť

in. Je nazývaný vytvorením prázdneho priestoru. Keď vytvoríme prázdne miesto vyprázdnením skríň, zásuviek a zbavenie sa toho, čo nie je milované ani použité, robíme priestor pre niečo nové. Keď naše domovy bustajú na švoch s nábytkom, dekoráciami a vecami, nie je priestor na čokoľvek nové.
Najlepšie farby v spálni sú: ruža, fialová, ružová, zelená. Vyhnite sa broskyniu, pretože to môže viesť k vyvlastňovaniu (záležitosti).

Váza s čerstvými rezanými ružovými kvetmi v oblasti vzťahov zvýši vibrácie miestnosti rýchlejšie ako čokoľvek, čo som už spomenul. Čerstvé kvety v domácnosti môžu okamžite transformovať energiu. Nepoužívajte sušené kvety, znamenajú smrť. Ak nemôžete robiť čerstvé, hodváb je ďalšou najlepšou vecou.

(Visited 107 times, 1 visits today)
Share