Feng Shui tipy pre lepšie zdravie

Zatiaľ čo existuje veľa ľudí, ktorí by sa vysmievali výhodám Feng Shui, existuje veľa ďalších, ktorí začlenili Feng Shui do svojich životov a iba to videli. Dávame vám nejaké veci, ktoré nie sú pre vás zdravé.

Feng shui

Vidíme, draci Feng Shui, korytnačky a mince, ale ako efektívne sú? Ak je zariadenie Feng Shui pre vás obdarované, považuje sa to za šťastie pre váš domov. A čo s drakmi a korytnačkami s peňažnými vreckami a mincami v ústach, stojaci vo vašich domoch s tvárou smerom k hlavným dverám. Všetci sme o nich počuli, ale vedeli ste, že jednoduché zmeny vo vašich domovoch / kanceláriách by mohli urobiť miesto pre vás zdravé.

Dávame vám niektoré známe postupy Feng Shui, ktoré sú dobré pre vaše zdravie a život.

Udržujte topánky vonku

Ako naznačuje Feng Shui, nemali by ste vstúpiť do svojho domova so svojimi topánkami. Domnievame sa, že vaše topánky nesú úzkosť a napätie celého dňa a ich prenášanie do vášho domova takisto uvíta tie zlé energie. Zachovanie týchto zlých energií preto znamená dobré zdravie. 11 jednoduchých a efektívnych spôsobov, ako udržať muchy od domova ssc

Udržujte svoj dom organizovaný

Vždy sa uistite, že nežijete ako stádo. Udržujte svoj dom priestranný a organizovaný tak, že keď sa zobudíte zo spánku, môžete ľahko nájsť svoje veci. Automaticky uvoľní akýkoľvek stres z vášho tela a budete sa cítiť pozitívne na všetko, čo ovplyvňuje vaše zdravie pozitívne.

Vitajte svetlo a čerstvý vzduch

Zásady Feng Shui závisia od prvkov života, takže tým, že okolo vás tieto prvky ochránia pred smolu, smútok, smútok a iné negatívne energie. Naplňte svoje miesto životnými prvkami, ako je svetlo, vzduch a príroda, aby ste neostali žiadne miesta na to, aby vás na vás zasiahla tmavá energia.

Spať v rohu svojho domova

Prax Feng Shui je zrkadlovým obrazom úplne civilizovaného života. Pokiaľ ide o Feng Shui, miesto, kde spíte, záleží na tom, ako dobre bude váš deň. Možné umiestnenie vašej spálne by malo byť rohom vášho domu. Ľudia v Číne vezmú túto vec veľmi vážne a veria, že vedú k správnemu spánku, čo vedie k zdravému telu. Feng Shui viac robí váš vzťah, tu sú spôsoby, ako prilákať lásku s Feng Shui.

Buďte okolo pozitívnych farieb

Aplikácia farieb v našom živote je veľmi dôležitá a vo Feng Shui rituály farby majú veľmi priamy vplyv na naše zdravie a život. Domy v Číne sú väčšinou maľované farbami navrhnutými vo Feng Shui. Vždy by ste mali používať pozitívne farby okolo vás, aby ste naplnili svoje telo energiou a nadšením. Nezabudnite, že inverzné môže skutočne ovplyvniť vaše životné podmienky, preto postupujte podľa Feng Shui pre krásne a bezpečné chvíle vo svojom živote. Geoffrey Boycott odhaľuje, ako Feng Sui pomohol mu bojovať proti rakovine hrdla.

Prehrávanie zvukov prírody ako hudby

Feng Shui hovorí, že každý možný výskyt v našom živote je regulovaný energiou okolo nás. Prehrávanie zvukov prírody naplní miesto pozitívnou energiou. Zahrajte si disk, ktorý má hudbu prírody, ako sú horské toky, pohybujúci sa vietor, vlny morí, kropiace vtáky a všetky možné zvuky prvkov života. Bude to mať nebeský pocit vášho domova a udržať svoju myseľ uvoľnenú a veselú. Môže aura vášho domova ovplyvniť vaše zdravie?

Zasadiť strom

Pre zdravý život a pozitívne šťastie je výsadba stromu v blízkosti vášho miesta dokonalým rituálom Feng Shui. Ak nijako nemôžete mať rastlinu, stále môžete mať nejaký veľký nábytok z dreva. Drak s drevenou sochou víta veľa šťastia a šarmu vo vašom živote. Vezmite domov akýkoľvek drevený predmet, ktorý symbolizuje ako vzduch, tak aj vodu, pretože sa predpokladá, že táto prax chráni vás pred vplyvom smolu, duchov a zlých duchov.

Niektoré obrázky majú zdravé významy

Obrázky a obrazy čínskych bohov sú veľmi známe pre aktiváciu vášho zdravého šťastia. Umiestnite obraz boha večného života, Sau, aby vaša rodina bola zdravá a prosperujúca. Udržiavanie obrázkov z jeleňov, borovíc a žeriavov je tiež dobré pre vaše zdravie. Postupujte podľa základov Feng Shui, aby ste boli zdraví a šťastní.

(Visited 172 times, 1 visits today)
Share