Horoskop jún 2018

V júni 2018 bude dominantná slnečná energia, ale jej vplyv nebude tak dynamický, zvlášť ak budeme brať do úvahy, že druhým najdôležitejším nebeským telom (pokiaľ ide o stupeň jeho vplyvu) je tajomná Eris. Stručne povedané, je lepšie stráviť tento mesiac dovolenku alebo odpočinok v akýchkoľvek dostupných spôsoboch. Samozrejme, že absolvovanie dovolenky alebo odpočinku v plnej miere sú možnosti, ktoré nemusia byť dostupné pre každého. Nevyžaduje sa ani to, aby sa toto odporúčanie riadilo naplno. Je to viac než dosť, len aby ste sa uistili, že nie ste prepracovaný alebo nie skákať nad hlavou. V tejto fáze je dôležité ušetriť určitú energiu bez toho, aby sme ju vynaložili, berúc do úvahy, že do tejto chvíle bude dokončená väčšina súčasných úloh (zatiaľ čo nové ciele budú stále vo fáze vytvárania). Vo všeobecnosti je to dobrý čas, najmä pre tých, ktorí sa rozhodli zaviesť určitý poriadok v rámci svojich rodín. Jún bude produktívny ako pre jednotlivcov, tak pre tých, ktorí sú šťastne požehnaní blízkymi vzťahmi. Tu by ste nemali váhať ani robiť niektoré veľké rozhodnutia. Povedzme to ešte raz: nemusíte byť príliš aktívni robiť čokoľvek, inak sa všetko obráti proti vám. Je dobré odpočívať v spoločnosti priateľov v prirodzenom prostredí, alebo sa dostať von z mesta aspoň na pár dní. Je dobré robiť to počas celého svojho života, ale v júni 2018 sa stane nevyhnutnosťou pre tých, ktorí sú príliš ambiciózni a sú skutočne zameraní na svoje ciele a sľubné plány.

 

Tento mesiac budú zbavení iba „nebeského vodcu“ iba predstavitelia vzdušných síl (Gemini, váha a vodnár). Nepoužívajte to však v neprimerane negatívnom svetle a zamerajte svoju pozornosť na to. Ak sú všetky ostatné veci rovnaké, tieto príznaky sa budú musieť pokúsiť trochu viac snažiť sa dosiahnuť čokoľvek, hoci rozdiel v množstve úsilia bude takmer nepostrehnuteľný. Zástupcovia ohňových prvkov, ako napríklad Beran, Lev a Strelec, sa môžu pochváliť silným ďalším patrónom: horiaci nebeský bojovník Mars, ktorý je schopný rozdrviť akúkoľvek prekážku, bude pôsobiť na ich strane. To znamená, že predstavitelia požiarnych značiek by nemali tráviť príliš veľa času tiahnuť nohy, ale mali by namiesto toho konať rozhodujúcim spôsobom. Bude veľmi ťažké nájsť rovnováhu medzi týmto vyhlásením a všeobecnými vyhláseniami horoskopu. Ale je celkom možné. Znaky pozemských prvkov (Býk, Panna a Kozorožec) dostanú v oblasti osobných vzťahov osobitné bonusy kvôli mesiacu, ich „nebeskému vodcovi“. Je ťažké povedať, aký silný bude vplyv tohto nebeského objektu, ale v zdanlivo zúfalých situáciách možno očakávať niektoré neočakávané výhody. Ceres pomôže vodným príznakom (rakovina, škorpión a ryby) a to je miesto, kde sa nakoniec stane najpravdepodobnejšia situácia. Jediné, čo je jasné, je, že by ste nemali spěchať robiť žiadne rozhodnutia; mali by ste sa pokúsiť zamyslieť nad všetkými možnými krokmi vopred a zvyšok by mal zostať v Božích rukách.

 

Jún 2018 nebude taká aktívna, ako by sme chceli. Ale v skutočnosti by väčšina udalostí, ktoré sa mohli stať, skončila tým, že by nám ublížili naše šance na dosiahnutie niečoho. Pochopenie príde neskôr; Teraz nie je potrebné znepokojovať niektoré morálne, etické alebo hlboké filozofické problémy. Tentokrát je to dobré, pretože teraz môžete začať užívať svoj život a ľahko sa vyhýbať nejednoznačným situáciám. Hviezdy silne podporujú voľbu známej možnosti v každom scenári. Napriek tomu, že toto obdobie môže vyzerat ako dobrodružné, nestojí za to nič riskovať. Okolnosti nám poskytujú príliš veľa premenných, ktoré je úplne nemožné brať do úvahy. Je stále dôležité porozumieť problémom, ktoré nás na chvíľu obťažovali. Teraz budeme mať dostatok času a energie na zastavenie rozvoja akéhokoľvek konfliktu. Je hriechom, aby nepoužívali takúto zručnosť, najmä pre verejné blaho. Nikto nás nebude obviňovať za niektoré sobecké činy, ktoré sa vkĺzli, ale je nepravdepodobné, že by sme sa skutočne cítili šťastní, keď si sami budeme užívať všetky výhody. Malo by sa spomenúť, že kvôli nepriaznivej pozícii Plutu sa všetky tajné motívy a intrígy rýchlo vznášajú priamo na povrch a spôsobia značné škody tomu, kto s nimi prišiel. Úprimnosť a jednoduchosť nie sú len vítané, ale sú povinné. To sú dve z mála vlastností, ktoré dokážu priniesť pokoj a radosť do našich domovov. Bude lepšie preukázať tieto kvality, skôr než bežať len z niečoho, čo sa týka ignorancie. Všeobecne platí, že určite nestojí za to spěchať, a to ani so závermi ani krokmi. Osud samotný prinesie veľa zmien do vášho života; stačí, aby ste sa uistili, že tieto zmeny neprospeli len vám. Tiež je potrebné vyhnúť sa nejednoznačnostiam, najmä vo vašich slovách, kvôli nepriaznivej polohe Mesiaca

(Visited 248 times, 1 visits today)
Share