Horoskop máj – predpoveď

10. a 14. máj je najnáročnejším obdobím mesiaca, kedy sa Merkúr pripojí k Uránu, na oboch štvorcovom Marse. Ide o riskantný čas pre všetkých s potenciálom pre argumenty, konflikty a nehody. Dekan 3 Aries, rakoviny, Váh a Kozorožec by mal venovať zvláštnu pozornosť tomu, aby nereagovali bez premýšľania. Mars námestie Urán poskytuje silné túžby zbaviť sa obmedzenia a povstať proti autorite. Tendencia konať nepríjemne bez ohľadu na dôsledky môže viesť k veľkému narušeniu. Vyhnite sa impulzívnym činom a nebezpečným rizikám.

Nedostatok pozornosti a koncentrácie môže viesť k nehodám, najmä pri jazde alebo práci s elektrickou energiou alebo technológiou. Ak nie je zlomený, neopravujte ho. Snažte sa nereagovať na neočakávané správy. Pred vypočutím pozorne počúvajte a premýšľajte. Vaša reč môže byť náhle a vy by ste mohli vyvrátiť všetko, čo vám príde na myseľ. Nie je to vhodný čas na prijímanie dôležitých rozhodnutí alebo vstup do rokovaní. Ostatní ľudia budú nespoľahliví a pravdepodobne tak ľahko nahnevaní ako vy.

15. mája sa nový Mesiac na 24 ° Taurus dostane pod vplyvom notoricky známej pevnej hviezdy Algol. To naznačuje, že niektorí ľudia budú priamo zasiahnutí násilím, nešťastím alebo katastrofou extrémnym počasím. Mnoho ďalších bude nepriamo ovplyvnených a bude vnímať bolesť a utrpenie v rozšírenej ľudskej rodine.

Mars námestie Urán zvyšuje riziko nehôd a násilia od spoločnosti Algol. Avšak iné planetárne aspekty nového mesiaca prehlbujú skutočné pocity univerzálnej lásky a súcitu. Takže ak sú vaše nové mesačné ciele dobre zamýšľané a úctyhodné voči iným, môžete urobiť pre seba aj pre vás veľa dobrého. Jupiter trón Neptún podporuje tento idealistický prístup k New Moon máj 2018, povzbudzujúci vieru, nádej a lásku.

25. máj Jupiter trinást Neptún je hlavným planetárnym vplyvom tento mesiac a trvá od 10. mája do 12. júna. Podporuje nádej, veľkorysosť a komunitný duch. Môžete vykonať duchovné hľadanie hľadania pravdy. Môžu byť určené stretnutia s kňazmi, gurumi alebo psychikmi. Iní môžu prísť do svojho duchovného vedenia alebo môžete ísť sami. Osvietenie môže prísť cez sny, vízie alebo meditáciu.

Budete ťažšie ignorovať chudobných, chorých a chudobných v tejto dobe. Keďže váš osobný hodnotový systém alebo morálka dosiahnete vyššiu úroveň, zistíte, že nezištne pomáha druhým prináša veľkú spokojnosť. Charitatívna povaha sa môže rozšíriť na environmentálne príčiny alebo dobré životné podmienky zvierat.

Sociálna spravodlivosť sa stáva dôležitým, keďže sa zaujíma viac o ľudské práva a situáciu utečencov a iných nevinných obetí alebo vojny a chamtivosti. Vaše nadšenie môže vidieť, že sa okolo vás zhromažďujú ďalšie spoločné príčiny.

Niektorí ľudia cítia silné kreatívne túžby a nájdu odbyt za svoje nadšenie prostredníctvom hudby, umenia, tanca alebo dramatu. Môžete sledovať svoje sny na úspech bez toho, aby ste museli obetovať svoje ego alebo materiálne majetky. Bohatstvo, sláva a pôvab môžu prísť, ale nad tým by ste mali cítiť šťastný a spokojný. Romantika je tiež možná, pretože ostatní vás nájdu tajomne atraktívnym.

29. mája sa na plnom Mesiaci v 08 ° Strelec bude vyžadovať, aby ste išli na útok a vzali to, čo chcete, bez ohľadu na dôsledky. Takže je dôležité počúvať, počúvať múdre slová starších, rešpektovať vaše tradície a učiť sa z histórie. Polarita v tomto úplňku znamená, že môžete očakávať silnú opozíciu, ak vstúpite do súťaže. Víťazi majú z tohto úplného mesiaca veľa získať, ale porazení budú platiť vysokú cenu. Takže ak začnete bojovať, mali by ste byť istí, sebavedomí a realistickí, pokiaľ ide o vaše šance na úspech.

Váš mesačný horoskop je založený na planetárnych prechodoch do Vášho Dekánu, nie na domy, zóny alebo sektory. Fázy tranzitu a mesiaca pre váš aprílový horoskop sú vypočítané pomocou programu Solar Fire Astrology.

(Visited 77 times, 1 visits today)
Share