Ideal Sedačky- vaša ideálna voľba

Ideal Sedačky je slovenská firma situovaná vo Vrábľoch neďaleko okresného mesta Nitra  ponúkajúca sedačky a sedacie súpravy. Ide o kvalitnú výrobu zo Slovenska, ktorú si môžete dovoliť. Spája sa v nich ručná a strojová výroba, pričom ručnú prácu spoznáte práve pri skvelo padnúcich poťahoch. Všetky materiály použité na výrobu sú vysoko kvalitné a jedny z najlepších na trhu.

V e-shope Ideal Sedačky sa rýchlo zorientujete, je prehľadný a rýchlo na ňom nájdete všetky potrebné informácie. Dočítate sa o rôznych druhoch sedacích súprav, o materiáloch, ktoré ponúkajú a možnostiach, ktoré ponúkajú, ak sa rozhodnete pre nákup v tejto spoločnosti.

Sedačky na mieru

Okrem kvalitných výrobkov ponúka Ideal Sedačky aj sedacie súpravy a sedačky na mieru. Na rozdiel od sedačiek, ktoré kúpite v obyčajnom obchode s nábytkom, pri Ideal sedačkách máte istotu, že bude presne podľa vášho vkusu. Nemusíte mať strach, že by sa vám nezmestila do obývačky, ako by sa hodila do priestoru a či bude dostatočne pohodlná. Všetky vaše parametre a požiadavky budú vypočuté a stretnete sa len s ústretovým správaním, ktoré vám na konci cesty prinesie ideálnu sedačku.

Pri sedačkách na mieru sa nemusíte obmedzovať a kupovať niečo, čo sa vám až tak nepáči, ale je to jediná možnosť, ako do možno menšej obývačky dostať pohodlné posedenie pre vás a vašich hostí. Máte príležitosť urobiť všetko podľa seba. Či už sa jedná o farbu, vzor, materiál poťahu, už spomínaný rozmer alebo funkčnosť.

Možnosti sedačiek

Či už chcete elegantnú sedačku do kancelárie, pohodlnú a veľkú pre rodinné posedenia počas voľných večerov alebo funkčnú s úložným priestorom, prípadne rozkladaciu, ktorá v prípade potreby ponúkne lôžko na spanie pre hosťa. Na svoje si príde každý, malá domácnosť s menším priestorom aj majitelia priestrannej obývačky, ktorí by radi vyplnili prázdny priestor a dodali vybranému priestoru dušu.

Máte možnosť si vybrať z ôsmych základných modelov, ktoré ponúkajú to najlepšie pre vaše jedinečné potreby.

  • Deni

Sedacia súprava Deni je jednoduchá a moderná, ponúka veľa možností, ako si ju prispôsobiť. Môžete sa držať pôvodnej jednoduchosti, alebo zájsť do miernej komplexnosti. Určite vás poteší jej cena, ktorá začína už od 580€.

  • Florida

Tak, ako Deni, aj Florida ponúka jednoduchosť a čisté línie. Môžete ju roztiahnuť a jednoducho z nej vytvoriť lôžko na spanie. Základná trojpohovka je dostupná už v cene 440€.

  • Roma

Trojpohovka s výsuvom vás vyjde len na 460€, ak by ste chceli aj taburetku, prípadne kreslo, 260€ stojí kreslo a 120€ taburetka.

  • Sofia

O čosi väčšia sedačka než tie predchádzajúce, avšak poteší pekným vzhľadom a množstvom doplnkov alebo možnosťou prispôsobenia. Sedačku Sofia si kúpite už od 630€.

  • Toronto

Sedačka Toronto je ideálna pre tých, ktorí nepotrebujú lôžko navyše. Je totiž bez možnosti dorobiť výsuv a rozklad, takže nechcení hostia sa u vás dlhšie ako na poobednú návštevu nezdržia. Dvojpohovku v tomto štýle si kúpite za 400€.

  • Boston

Luxusne a elegantne vyzerajúci Boston ponúka pohodlie a zaujímavý dizajn. Jednoduchá trojpohovka je za cenu 940€.

  • Hawaii

Kvôli exotike už nemusíte cestovať tisícky kilometrov. Stačí sa presunúť do obývačky, kde vás určite zaujme sedacia súprava Hawaii. Nevyčnieva len zaujímavým menom, ale aj kvalitným spracovaním a dizajnom. Dvojspohovka môže byť vaša už za 469€.

  • Nitran

V jednoduchosti je krása. Pokial sa jednoduchosť spojí s veľkým priestorom pre pohodlie vás a vašej rodiny, vznikne sedacia súprava Nitran. Dá sa na ňu spoľahnúť a za cenu 429€ za dvojpohovku určite nemusíte siahať veľmi hlboko do peňaženky.

ideal

Sedacia súprava bez poťahu je však ako dom bez fasády. Sedačkám dodá konečný vzhľad a v prípade Ideal Sedačiek aj jedinečnú dušu, s ktorou sa určite stotožníte. Po výbere najlepšieho modelu pre vás nastane druhá, veľmi dôležitá časť- výber poťahu. Nie je to jednoduchá voľba, avšak vďaka širokej ponuke si určite vyberiete správne.

V ponuke sa nachádzajú rôzne poťahy na sedačky – hlavne  látkové poťahy, látkové poťahy so vzorom, koženkové, ale aj luxusné kožené poťahy.

Ak sa neviete rozhodnúť len pre jeden druh poťahu, je možné vyrobiť aj „dvojkombináciu“. Ide o skombinovanie dvoch druhov poťahu. Obľúbená je kombinácia látky a koženky, ale aj dvoch odtieňov látky.

Moderné technológie navyše umožňujú neustále vylepšovať a modernizovať aj poťahy. Takmer všetky poťahy z ponuky Ideal Sedačky obsahujú technológiu AquaClean a Zero Spot, ktoré uľahčia váš život a posunú obyčajnú sedačku na úplne vyššiu úroveň. Na svoje si prídu aj majitelia mačiek a psov, pretože aj pre nich existujú vhodné poťahy.

(Visited 246 times, 1 visits today)
Share