Júnový kameň – kameňom Blížencov je perla

Narodeniny sú považované za prejav šťastia. Je známym faktom, že materské kamene majú pri metafyzickom hojení širokú škálu vlastností. Žiadni dvaja jednotlivci nemôžu byť rovnakí, rôzni ľudia môžu mať rôzne atribúty podľa svojho znamenia zverokruhu. Podobne sa predpokladá, že rodné kamene nosené podľa jedného mesiaca narodenia môžu pomôcť rôznymi spôsobmi.

Pre tých, ktorí sa narodili v júni, je Pearl ich tradičným kameňom. Pearl je spájaný s lojalitou, priateľstvom a vernosťou. Tradičné metafyzické vlastnosti kôstkovej perly sú čistota, čistota a skromnosť. Okolie perly má veľa folklóru a tradície. Je známe, že pochádza z ustríc a mäkkýšov. Bolo by zaujímavé vedieť, že perly sú známe aj ako „slzičky mesiaca“.

Januárový kameň Februárový kameň Marec kameň

Ako nosiť Pearl: Perla by mala byť tradične zapustená do strieborného prsteňa a mala by sa nosiť v pondelok ráno. Prvým krokom pred nosením tohto kameňa by malo byť ponorenie do Ganga Jal alebo mlieka. Tým sa energizuje drahokam.

Účinky nosenia Pearl: Poskytujú nositeľovi nesmiernu dôveru a môžu cítiť pozitívnu energiu, ktorá v nich prúdi. Vlastnosti perly sú časom absorbované v individuálnej aure. Nosenie perly robí auru silnejšou a silnejšou. Chráni jednotlivca a odstraňuje akúkoľvek prekážku alebo negatívnu energiu.

Liečivé vlastnosti: Pearl získal povesť, že je účinný pri liečení zdravotných problémov súvisiacich s depresiou, spánkom, srdcom, akýmkoľvek problémom súvisiacim so žalúdkom, zrakovým a menštruačným poruchám u žien. Zvyšuje plodnosť a uľahčuje pôrod. Pearl je tiež spojený so šťastným a úspešným manželským životom.

Apríl kameň Môže kameň

Pearl môže začať prejavovať svoje účinky do 4 dní po nosení. Po nosení po dobu 2 rokov však dodá svoje plné účinky a potom sa stane neaktívnym. Vo všeobecnosti sa odporúča, aby sa akýkoľvek kameň zmenil ihneď po jeho neaktívnosti.

Chcete vedieť, ako vám iné drahé kamene môžu pomôcť dosiahnuť požadované výsledky v živote? Porozprávajte sa s astrológmi AstroYogi, ktorí vás prevedú liekmi a riešeniami a navrhnú vám tiež drahé kamene, ktoré vám pomôžu prekonať existujúce prekážky vo vašom živote.

(Visited 42 times, 1 visits today)
Share