Kúpte si televízor najvýhodnejšie

Premýšľate nad kúpou televízora? Práve teraz je najlepší čas, kedy sa dá televízor kúpiť výhodne vo vianočnom výpredaji. Vybrať si však vhodný televízor môže byť na prvý pohľad pomerne komplikované.

Kde bude TV umiestnená?

Pred kúpou televízora je potrebné si premyslieť, kde bude televízor umiestnený. Do veľkej obývacej izby si zvoľte televízor s veľkou uhlopriečkou, naopak do menších priestorov si zvoľte televízor s menšou uhlopriečkou. Zvoľte si vždy ideálnu vzdialenosť od kresla podľa rozlíšenie a uhlopriečky, ktorá by mala byť približne dvoj až trojnásobkom uhlopriečky.

Pozor na kontrastný pomer

Okrem veľkosti obrazovky je tiež potrebné sledovať kontrastný pomer. Je vyjadrený v Hertzoch. Opisuje koľkokrát sa obnoví obraz na obrazovke za jednu sekundu. Pri sledovaní scén s rýchlo sa pohybujúcim objektom je potrebné mať minimálny štandard 60 Hertzov.

Funkcie a výbava TV

Pri výbere tiež sa pozrite na to, akými funkciami je televízor vybavený. Moderné funkcie vám umožnia jednoduchšie a pohodlnejšie sledovanie TV, ale môžete si jednoducho prehliadať internet, a využívať prepojenie jednotlivých spotrebičov v domácnosti.

Porovnávajte a sledujte recenzie

Pri kúpe okrem úplne najnižšej ceny za televízor si prezrite spotrebiteľské hodnotenia. Hodnotenia renovovaných testovacích spoločností, ale aj nezávislé spotrebiteľské hodnotenia vám pomôžu najlepšie sa zorientovať pri kúpe televízora. Napríklad internetový portál milujemeelektroniku.eu sa špecializuje na porovnávanie rôznych produktov. Jednoducho sa tak viete zorientovať v širokej ponuke, a vybrať si optimálny produkt.

Spoznajte aj vy televízory, ktoré získali najlepšie hodnotenia. Pri ich kúpe sa tak môžete spoľahnúť na overenú kvalitu a na základe ceny najlepšieho pomeru výkon / cena.

milujemeelektroniku.eu vybral pre vás tie najelpšie tipy na kúpu televízora:

Samsung ue40j5100

ue

LG 55EG910V,

lg-1

LG 55EG910V,

lg-2

(Visited 60 times, 1 visits today)
Share