Kvalitný spánok

Ak zle spíte, alebo sa ráno sa prebúdzate bez energie a vstupujete do nového dňa so stuhnutým a rozlámaným telom? Na vine môže byť nekvalitný matrac, ktorý neposkytuje telu dostatočnú oporu. Vo výsledku je nekvalitný spánok a zle rozloženie telesnej váhy, ktoré môže spôsobiť vážne zdravotné problémy.

Riešením môže byť kúpa nového matraca, alebo lacnejšia varianta v podobe kúpy doplnkového matraca.

Chránič matraca, nazývaný tiež topper, alebo vrchný matrac je v ponuke internetového obchodu ja-a-matrac.sk  Kúpa tohto matracu je dobrou voľbou pre tých, čo majú radi komfort a tiež tých, čo nemajú príliš radi tvrdé matrace.

Tento matrac sa hodí aj na váš starší gauč, alebo rozkladaciu sedaciu súpravu, ktorú rýchlo premeníte na plnohodnotnú a kvalitnú posteľ. Vrchný matrac má zvyčajne hrúbku od 3 cm do 7 cm a je vyrobený z pamäťovej peny prekrytej poťahom na zips. Jednoduchá je preto jeho údržba- Vrstva peny váš matrac spohodlní, matrac je mäkší, a môže slúžiť aj ako lôžko pre hostí.

Internetový obchod ja-a-matrac.sk ponúka ucelený rad vrchných matracov. Vrchný matrac predlžuje životnosť základného matraca a spevňuje ich povrch.

Niektoré modely vrchných matracov majú antialergénny povrch. Takže sú vhodné skutočne pre každého.

Vrchné matrace sú vhodné aj pre študentov bývajúcich na internáte. Jednoducho a lacno si môžu zlepšiť pohodlie. V okamihu tak premenia posteľ na pohodlné prostredie na spánok.

 

(Visited 43 times, 1 visits today)
Share