Lacné matrace 90×200

Kupujete nový matrac, aby ste zlepšili svoj spánok? Na trhu je množstvo matracov a ich výber sa môže zdať na prvý pohľad komplikovaný.

Matrac si kupujeme na niekoľko rokov, a v posteli trávime podstatnú časť nášho života, preto by sme si mali dopriať kvalitný matrac.

Medzi najčastejšie dostupné matrace sú tie z veľkosťou 90×200. Lacné matrace 90×200 cm sú veľmi obľúbené a univerzálne pre väčšinu predávaných postelí.

Pri výbere matraca by ste mali myslieť na niekoľko podstatných faktorov.

Typ a cena

Medzi základné typy matracov patria pružinoví, luxusné sú latexové, penové. Ponuka moderných matracov sa rozšírila aj na kokosové a pohankové.

Lacné matrace sú zvyčajne penové. Poskytujú rozumnú kvalitu a priaznikúv cenu. Jednoducho sa s nimi manipuluje v porovnaní s pružinovými matracmi. Obľúbené sú tiež matrace 90×200 cm z takzvanej viskoelastickej peny. Tá mení svoju tvrdosť podľa teploty. Pri kontakte s telom zmäkne a tak sa prispôsobí telu.

Tvrdosť matraca

Tvrdosť matraca nepoľte podľa toho, ako spíte. Ak na bruchu, kúpte si vyššiu tvrdosť, ak na boku potom si kúpte matrac strednej tvrdosti. Pre spánok na chrbte zvoľte tvrdý matrac.

Počet zón

Moderné matrace poskytujú niekoľko zón. Ľudské telo zaťažuje rôzne plochy rôznou intenzitou, preto by najtvrdšie zóny mali byť v oblasti bedier, šije, chrbta a chodidiel.

Výber z kvalitných matracov 90×200 za najlepšie ceny si môžete vybrať v internetovom obchode ja-a-matrac.sk . Spoľahnite sa na výber kvalitných matracov, rýchle dodanie a garanciu najlepšieho spánku.

 

(Visited 98 times, 1 visits today)
Share