magický talizman

Magické talizmany

Talizman je slovo pochádzajúce s arabského Tilasm – od toho sa odvodilo slovo talizman. Talizman môže byť kov, prívesok, papier s magickými číslami, slová ktoré sa odriekajú. Magické slová sa stanú silnými po ich odriekaní. V závislosti na požiadavke, sú talizmany pre lásku, peniaze, šťastie alebo ochranu

 

Na prípravu magického tamizmanu je potrebné zadať meno osoby a dátum narodenia. Tieto údaje slúžia na detailné výpočty. Tiež sú napísané podľa nich magické slová a nadstavené správne vibrácie s pozitívnou eneriou. Potom môže talizman urobiť divy.

 

Hovorí sa, že talizmany majú najlepšie a najrýchlejšie kúzla. Ak sa talizman vhodne nabije, má veľa efektívnych výsledkov. Ak je človek ovplyvnený čiernou mágiu, potom môže byť zničené aj všetko zlo a mágia pomocou talizmanu. Tiež sa môže uzdraviť človek a bude môcť žiť šťastný a úspešný život.
Pri nosení talizmanu treba dodržiavať určité pravidlá. Je ich potrebné odložiť pri kúpaní, pretože môžete zmyť ich silu.

 

Ak používate talizman, ktorý už nechcete ďalej využívať nemôžete ho len tak odhodiť. Musíte ho vložiť do mora alebo do rieky, iba tak talizman stratí svoju moc.

(Visited 347 times, 1 visits today)
Share