Máte lepší sex ako on

Je pravdepodobné, že nie ste najlepší sexuálny partner, aký mala vaša žena. Neberte si to za slovo – obviňujte 2 000 ženatých žien, ktoré to priznali v prieskume. Chin hore. To neznamená, že ste v vreci hrozné. Namiesto toho je to novosť zážitku, ktorý mala s iným chlapom, ktorý ju tak vysoko hodnotí. „Mnohé ženy registrujú„ veľký sex “ako prvý raz, keď mali orgazmus s mužom, alebo pohlavie, ktoré mali prvýkrát, keď sa zamilovali,“ „Priemerná žena sa vydáva za 26 rokov a zvyčajne to nie je pre prvého chlapa, na ktorého padla.“

Som žena a najlepší sex v mojom živote bol s chlapom, ktorý je v súčasnosti vo väzení – okrem toho, že bol darcom orgazmov, bol odberateľom áut iných ľudí. Tak sa dozviem, ako je možné, aby ženský mozog oddelil veľký sex od trvalej lásky. Nazýva sa „hedonická adaptácia“, čo v podstate znamená, že vaše spojenie je horúce, ťažké alebo spotené, v priebehu času sa cíti svetskejšie. Aj keď sa jej myseľ môže občas vrátiť späť k tomu chlapcovi, ktorý si počas jarnej prázdniny vyzdvihla v klube, neznamená to, že si tajne želá opakované vystúpenie.

Existuje niekoľko dôvodov. Jedna, vedela, že ten chlap nie je ten. Mal som bláznivú fyzickú príťažlivosť pre toho chlapa, ktorého považujem za svojho najlepšieho, ale nemali sme veľa spoločného. Tiež som si celkom istý, že si myslel, že moje meno je Annabelle… čo nie je. Tento scenár mi tiež umožnil upustiť od zábran.

Ide o to, že to nie je ťahanie all-nighter orgazmov, ktoré robí vzťah posledný. „Čo sa môže zdať ako„ udržiavací sex “, v skutočnosti prehlbuje túžbu a rozvíja sa do prepojenejšieho, zmysluplnejšieho a naplnenejšieho spôsobu vyjadrenia túžby, ako je akcia proti stene, ktorá pochádza z krátkodobého flirtovania,“.

Navyše, tie X-hodnotené spomienky sú airbrushed. Ranný dych, nepríjemné rozhovory a rap list sú zabudnuté; stlačenie, stonanie, putá a reťaze nie sú. Ak by sa objektívne pozrela na stretnutie, pravdepodobne zistí, že to nebolo tak fajn, ako si predtým myslela.

Ak chcete vložiť nejakú novinku do svojho aktuálneho vzťahu, aby ste predbehli jej špičku, skúste navrhnúť nové pozície, zdieľať fantázie alebo sa pýtať, či je otvorená zavedeniu hračiek. Inými slovami, nemusí to byť nič drastické … tak, prosím, odložte si šľahačkovú banánovú hojdačku.

(Visited 53 times, 1 visits today)
Share