mesačný horoskop apríl 2020

Mesačný horoskop apríl 2020

Prehľad aprílového horoskopu 2020

Úplný mesiac sa uskutoční 8. apríla. Počas tejto noci sa objaví aj jav Super Moon, keď sa Mesiac javí väčší a žiarivejší ako obvykle. Úplnek je tu, aby sme vedeli, že za všetko, čo chceme dosiahnuť, musíme vyvinúť potrebné úsilie! Ide o praktickú stránku našich plánov, snov a ideálov. V stredu 22. apríla sa uskutoční sprcha Lyrids Meteor Shower. Tento jav sa objaví, keď Zem prechádza chvostom kométy. Nový mesiac, ktorý sa koná 23. apríla, nám hovorí, že znamenia zverokruhu musia byť diplomatickejšie, aby privítali a hovorili jazykom ostatných, aby nečakali na pochopenie a môžu zistiť, že sa mýli. Je to dobrý mesiac na zmenu vzhľadu alebo na začatie stravovania. Dostanú peniaze v druhom týždni v mesiaci a cestujú cez víkend.

Baran horoskop apríl (20. marca – 19. apríla)

Tón mesiaca nastaví pocit pohody. Vo vašej oblasti zdieľaných zdrojov došlo k optimizmu súvisiacemu so zmenami. Zdá sa, že vaše pocity osobnej zodpovednosti nie sú definované, aby ste pochopili, čo od vás ostatní očakávajú. Výzva na objasnenie. Túžba po kúpe luxusného predmetu na impulz na účely zábavy by sa mohla odraziť, pokiaľ na to nebudete nejako premýšľať. Je veľmi nepravdepodobné, že budete, skôr ako do toho skočíte.

Býk horoskop apríl 2020 (19. apríla – 20. mája)

Zdá sa, že tento mesiac je pre vás ochrana osobných údajov veľmi dôležitá, ale aj vy sa chcete posunúť čo najlepšie. Mohli by sa vyskytnúť náhle zmeny súvisiace s vašou pracovnou oblasťou a tieto zmeny vám nebudú veľmi potešené. Kľúčom k tejto situácii by malo byť prispôsobenie, pretože zmeny sú pre vás veľmi ťažké. Mali by ste byť pripravení mentálne získať skúsenosti so vzdelávaním v tejto oblasti. Starosti vo vašej oblasti manželstva a partnerstva by pre vás mohli byť obťažujúce, ale priateľská výmena myšlienok s priateľom by mohla byť nápomocná pri upokojovaní mysle.

Blíženci mesačný horoskop apríl 2020 (20. mája – 21. júna)

V tomto mesiaci by ste mohli nájsť niektorých z vás, ktorí sú zapojení do priateľov a charitatívnych aktivít. Mohli by súvisieť s vašou prácou alebo podnikaním, ale neistota by vás mohla znepokojovať. Spravodajstvo vás môže osloviť spojením s vašou pozíciou alebo postavením v komunite a priniesť informácie, ktoré by pre vás mohli byť veľmi užitočné. Impulzná akcia zameraná na potešenie z cesty môže byť príčinou nezhôd; spolupráca a zdržanie by sa mali preskúmať. V súvislosti s vašimi spoločnými financiami by sa mohol rozvíjať iluzórny pocit pohody. Nebudete šťastní, keď hľadáte nejakú realitu v tejto situácii.

Rak mesačný horoskop apríl 2020 (21. júna – 22. júla)

Zdá sa, že tento mesiac je v popredí spoločenského postavenia a komunity. Zábavné a spoločenské aktivity sú tiež bohaté. Aktivity na domácej základni sa zvyšujú. Niektorí z vás by mohli zmeniť bydlisko, ale mohlo by to spôsobiť veľa neočakávaných výdavkov, ktoré by sa mohli ponoriť do vašich zdieľaných zdrojov. Bolo by vhodné informovať sa skôr, ako sa zapojíte alebo podpíšete čokoľvek. Priateľ s dobrými úmyslami by mohol byť nesprávne informovaný. Dôverovať sebe a tomu, čo viete skôr, ako sa rozhodnete, bude to najlepšie.

Lev mesačný horoskop apríl 2020 (22. júla – 22. augusta)

Tento mesiac budú mať niektorí z vás levi filozofickejší pohľad na váš život. Ako mesiac pokračuje, budete sa pozerať do hlbšieho významu, kam smerujete. Nesúhlas s partnerom alebo partnerom by mohol byť hojdací čln, vyjednávanie s pocitmi voči každej strane vyhladí cestu. Presadzovanie sa za týchto náročných okolností bude veľmi prospešné pre všetkých. Pracovná záležitosť môže mať veľmi nádejný výhľad, ale nezabudnite, že všetko, čo svieti, nie je zlato. Úplné informácie vám nebudú odovzdané do detailov, ktoré by mohli byť veľmi dôležité.

Panna horoskop apríl 2020 (22. augusta – 22. september)

Tento mesiac sa zameriava na oblasť vonkajších zdrojov príjmu. Správy týkajúce sa tohto v súvislosti s partnerstvom alebo vaším partnerom by mohli byť pre vás na programe. Táto situácia by mohla spôsobiť znepokojenie. Začne sa hrať intuícia a zmysel pre zodpovednosť. S vašimi osobnými zdrojmi by malo byť spojených veľa aktivít. Mohli by sa vyskytnúť niektoré neočakávané výdavky súvisiace s vašou oblasťou práce. Sklon k neúprosnému konaniu by sa mal obmedziť a mala by sa vyžadovať opatrnosť. Ročný horoskop pre každú hviezdnu značku, pozrite sa a zistite, čo má rok 2020 na sklade.

Váhy mesačný horoskop apríl 2020 (22. september – 23. október)

Pre niektorých z vás by mohli práve teraz zvoniť svadobné zvony a niektorí z vás by tiež mohli vstupovať do obchodných partnerstiev. Drobné rozdiely vo vašom uhle pohľadu s milovaným človekom by sa mohli dostať do hlavy a byť vyhodené z proporcie. Preto vyžehlite všetko, na čom nesúhlasíte, skôr, ako bude niečo podpísané a zapečatené. Nové príležitosti pre kariérny postup spolu so oneskorenou finančnou odmenou by mohli byť v obraze. Imaginárna zodpovednosť by mohla byť príčinou obáv, preto sa snažte byť realistickí a pozerať sa na iné hľadiská.

Škorpión mesačný horoskop apríl 2020 (23. október – 22. november)

Tento mesiac sa zameriava na oblasť vašej práce. Povinnosti je potrebné objasniť, pretože nedostatočná komunikácia zhoršuje vaše porozumenie. Problémy by sa mali riešiť a prediskutovať. Zdá sa, že zmeny na vašom domácom fronte sa odohrávajú neočakávaným spôsobom, čo vám dáva zmysel, aby ste si vaše ruky priviazali napriek vašim potrebám. Užitočné môže byť pripomenutie si predchádzajúcich skúseností. Napätie a frustrácia sa dajú vyriešiť láskyplným spôsobom s partnerom alebo partnerom. Zdá sa, že sú potrebné výmeny mien s milovaným človekom a lekcia bude dobre naučená.

 

Strelec mesačný horoskop apríl 2020 (22. november – 21. december)

Cestou sa stanú zábavné a spoločenské aktivity s dobrými priateľmi. Vystúpi aj veľa komunikácie medzi vami a priateľmi a prinesie nečakané správy. Skúsenosti, ktoré sa dostanú do popredia, by sa mali dobre naučiť. Vaša pracovná oblasť prináša príjemné okolnosti a niektorým z vás môže byť sľúbená finančná odmena, ale nezabudnite, že sľuby sú iba sľuby, takže ich dodržiavajte. Mnoho z vás Sagitaristov by mohlo uvažovať o zmene bydliska, keď sa vo svojom okolí začnete cítiť nepokojne. Dobrá príležitosť tak urobiť môže prísť na cestu.

Kozorožec mesačný horoskop apríl 2020 (21. decembra – 21. januára)

Tento mesiac sa zameriava na vašu domácu základňu. Pomalé zmeny sa začnú rozvíjať a pohyb môže byť jednou z vecí, ktoré ste mohli vidieť v najbližšej budúcnosti. Starostlivosť o túto zmenu by vás mohla obťažovať, ale krátko prejdú. Neistota týkajúca sa vašej úlohy a zodpovednosti doma by vás mohla obťažovať, takže komunikácia s blízkym vám môže objasniť a definovať situáciu za vás. Súrodenec alebo blízky príbuzný vás môže naučiť vec alebo dva v súvislosti s vašimi spoločnými financiami. Emócie by sa mohli dostať do cesty. Linky komunikácie s partnerom alebo partnerom sa budú harmonicky otvárať v druhej polovici mesiaca, takže budete môcť splniť veľa vecí týkajúcich sa budúcich plánov.

Vodnár mesačný horoskop apríl 2020 (21. január – 18. február)

Výmena nápadov so súrodencami alebo blízkymi príbuznými o zmenách vám prinesie zážitok z učenia a iný pohľad do vášho života. Vyhnite sa konfrontáciám, pretože emócie by sa mohli dostať do cesty; bude potrebná spolupráca. Vaša pracovná oblasť bude vyžadovať úpravy, pretože rozdiely sa budú hojne meniť. Rýchle pôsobenie by mohlo byť škodlivé, takže najlepší prístup môže byť priateľský prístup. Starosti o vaše budúce ciele vás budú obťažovať, ale počúvanie vašich vnútorných pocitov vás povedie. Na obzore by mohli byť budúce materiálne výhody.

Ryby mesačný horoskop apríl 2020 (19. február – 20. marec)

Tento mesiac sa zameriava na oblasť osobných zdrojov a hodnôt. Dozviete sa niečo o dvoch spoločných financiách a partner alebo partner vám dá veľa vstupov v tejto oblasti. Výmena nápadov na vašom pracovisku bude potrebná, pretože sa zdá, že vás hrajú vnútorné konflikty. Mali by sa uskutočniť rokovania v priateľskej atmosfére. Udržujte svoju myseľ otvorenú návrhom, ktoré by pre vás mohli byť veľmi prospešné. Mohli by ste pocítiť emocionálnu potrebu niektorých rekreačných a spoločenských aktivít a myšlienky týkajúce sa cestovania vám pomôžu. Od začiatku mesiaca vám odporúčame, aby ste plne využili tento deň, pretože vzťah s partnerom je vynikajúci a dokončíte všetko, čo ste plánovali spolu. Apríl je priaznivý pre sociálne a materiálne úspechy a ak sa sústredíte na bežné činnosti, budete mať najväčšiu šancu na úspech.

 

 

(Visited 1 160 times, 1 visits today)
Share