Mesačný horoskop december 2018

Baran  (21. marca – 20. apríla)

V decembri 2018 je k dispozícii dostatok surovej energie, ale bude na vás, aby ste ju vylepšili a definovali, ako to ovplyvňuje vás a ľudí okolo vás.

Jupiter sa tento mesiac dostane do stredu vášho domu vzťahu. Jupiter ponúka energiu rozširovania a šťastia, ale s potenciálom pre príliš tvrdý tlak a stratu perspektívy. Majte to na pamäti, pretože Južný uzol vstúpi do vášho domu vzťahu na 27. miesto. Problémy môžu vzniknúť okolo starého, nežiaduceho vzoru vzťahov.

Trpezlivosť s ostatnými nemusí byť tento mesiac ľahká, ale príde to. Ortuť retrográdna vo vašom 9. dome spleti komunikuje a podkopáva porozumenie až do 20. dňa. Mars vstúpi do toho istého domu na 25. dňu a dá vám príležitosť vybrať si toleranciu voči sebahodnoteniu.
Býk  (20. apríla – 21. mája)

Ako začína mesiac, Neptún, planéta ilúzie a zmäteného myslenia, vytvára krutý uhol voči úmyselnému Marsu a materialistickej Venuši a škoripion, ktorí sú proti svojmu Slnku. Toto je astrologický recept na vášň, ale nie nutne to, o čom by ste mohli dúfať.

Bolo by vhodnejšie nazývať toto „vášnivé otrasy“. Energia bude najvyššie niekde medzi ráno v 8. a poobede 10., keď Mesiac prechádza cez Škorpión, čo je jeho znamenie oslabenia. Oh, húževnatý, skontrolujte svoje ego vo dverách a nechajte svoje pasívne agresívne seba doma.

Našťastie retrográdny Saturn je vo vašom treťom domove komunikácie, ktorý vám pomôže nájsť nový spôsob, ako vyjadriť to, čo veríte a čo je pre vás dôležité. Jupiterov tranzit Vášho 6. domu je priaznivo sledovaný Neptúnom a môže vás premýšľať a snívať o vašej budúcnosti. Vo vzduchu je niečo zvláštne, ale neistota zmeny môže byť strašidelná. Prečítajte si knihu alebo navštívte workshop, ktorý vás podporuje v novom, uvoľnenom, menej obhájenom stave mysle.
Blíženci  (21. mája – 21. júna)

Merkúr, vládca vášho slnečného znamenia, je retrográdny v siedmom dome vzťahov. Komunikácia s ostatnými alebo klientmi nie je to, čo by mohlo byť. Existuje veľa rozhovorov, ale nie dostatočné pochopenie.

Saturn vrhá aspekt na Merkúr, ktorý vám pomôže dostať sa k koreňom situácie, však. Nechajte svoje srdce, aby sa stalo vaším orgánom reči a sluchu. Saturn je retrográdny vo vašom druhom dome talentov, sebaúcty a peňazí. Odteraz až do jari vytvorte herný plán, ktorý prinesie tie talenty, ktoré sú viac v jadre toho, kto naozaj ste. Rozhodnite sa, čo vám pomôže cítiť sa slobodne a celkom a nechať to percolate.

Zachovanie peňazí a kontrolu rozpočtu sú teraz dôležité. Jupiterov pátý domový tranzit naďalej zvyšuje možnosť pre romantiku, ako aj kreatívny prejav, najmä od 16. dňa.

Rak  (21. júna – 23. júl)

Váš slnečný znak je miestom retrográdneho tranzitu Saturnu. Nasledujúce niekoľko mesiacov bude zahŕňať inventarizáciu osobných údajov, aby sa rozhodlo, ktoré viery a vzory sú „držiteľmi“ a ktoré nie. Neváhajte snúbiť, ale „každý deň“ je to, na čo sa treba zamerať. Vaše domy romantiky a vzťahov sú zvýraznené tento mesiac.

Existuje nejaká neistota alebo zmätok, ktoré je potrebné vyriešiť. Nie je niekto jasný o svojich potrebách alebo konajúcich „núdznych“? Existuje tam vášeň, ale nech sa používa skôr pre blažené zážitky ako na „krabbiness.“ 12. až 14. môže byť najtvrdšími dňami v tomto ohľade.

Keďže Vianoce prichádzajú do domáceho života – vaša obľúbená oblasť – a vzťahy sú pozitívne podporované. Celý mesiac sa tento mesiac stane deň po Vianociach vo vašom znamení Slnka. Byť s rodinou. Postarajte sa o ostatných. Nakúpte a vychutnávajte svojich priateľov. Pravdepodobne sa stretnete so zaujímavými novými priateľmi alebo kontaktmi pred koncom mesiaca.
Lev (23. júl – 23. august)

Rozšírené myslenie a komunikácia sú hlavnými témami tohto mesiaca, pretože Jupiter pokračuje vo vašom 3. dome.

Nielen, že je to dobré obdobie, kým veko nie je obmedzené myslenie, že tranzit vášho 5. domu z Slnka, Marsu a Venuše pravdepodobne inšpiruje vaše tvorivé ja. Prítomnosť Venuše tu podporuje možnosť romantických stretnutí v polovici mesiaca a neskôr.

Asteroid Chiron v posledných stupňoch vášho 6. domu do februára 2018 poskytuje príležitosť rozšíriť svoje vedomosti o liečbe alebo zvážiť liečivú prax. Akékoľvek zdravotné problémy by mali byť teraz zamerané na odborné poradenstvo.

Panna (23. august – 23. september)

Benefičný, expanzívny Jupiter, ktorý je teraz v srdci vášho druhého domu peňazí, bude na 27. mieste pripojený aj Južný uzol.

Začnite skoro preskúmať výdavky a šetriť návyky, ktoré vás môžu viesť nesprávnym smerom. Na začiatku mesiaca je veľa inšpirácie, aby ste zvážili vývoj nových talentov alebo zručností, ktoré môžu prispieť k vášmu tvorivému naplneniu. Aj keď môžete milovať poriadok a vyhýbať sa prekvapeniam, je to čarovný čas pre spontánnosť tvorivého prejavu. Vaše myšlienky a slová nesú veľa vášne tento mesiac.

S Merkúrom je retrográdny, musíte byť spokojní vo svojej vlastnej múdrosti a pravde, bez toho, aby ste očakávali, že iní to „dostanú.“ Buďte trpezliví, najmä neskôr v mesiaci a najmä s rodinnými príslušníkmi.
Váhy  (23. september – 22. október)

Filozofické, skúmanie Jupitera dosiahne polovicu stopy v znamení Slnka, kde bude stráviť ďalších 10 mesiacov. Jupiter usmerňuje váš 3. dom v komunikácii a mysli a pomáha vám formulovať čokoľvek, čo by ste chceli učiť, hovoriť alebo písať. Je to tiež priaznivý čas na rozširovanie obchodných horizontov.

Priaznivý, kreatívny aspekt od Neptúna po Jupiter na 1. podporuje tieto činnosti, ale Merkúr retrográdny vo vašom komunikačnom dome môže mať jazyk zviazaný alebo aspoň zmätený vo vašom myslení na krátke obdobie. Akonáhle Mars vstúpi do 3. domu 26., môžete ľahšie zmeniť myšlienky na písané slová alebo akcie.

Ak hľadáte príležitosť premeniť váš vzťah s rodinou, posledný týždeň v mesiaci by mohol mať príležitosť na prelom. Existuje starý problém, alebo dva, aby položili na odpočinok, aby ste mohli obnoviť potrebný mier a harmóniu v sebe.

 

Škorpión (22. október – 21. november)

Prechod Marsu a Venuše cez vaše znamenie Slnka už prebieha, keď začína mesiac. To vyvolalo vašu intenzitu a vášeň.

Neptún teraz ostrie aspekty týchto dvoch – Boha vojny a bohyne mieru a lásky. To všetko robí dezorientujúci vstup do najzábavnejšieho mesiaca všetkých. Toto obdobie môže byť skvelým ponaučením v tolerancii a porozumení ostatným, ak vezmite veci príliš vážne. Hľadáte väčšiu dezilúziu alebo radosť počas prázdnin?

Existuje veľká sila na liečenie a povznášanie toho, čo ste povedali a zdieľanie s ostatnými. Nachádzate sa v bode obratu v prístupe k sebadôvere, ktorý vám umožní slobodnejšie vyjadriť vašu časť. Či už oslavujete Hanukku, Vianoce alebo Kwanzu so svojím kmeňom, bude to pre vás veľmi zvláštny čas.

Strelec (21. november – 21. december)

Happy Birthday Strelec! Jupiter, vládca vášho Slnka, teraz prichádza do stredu vášho domu priateľov.

Toto je váš čas miešať a zmiešať a inšpirovať ostatným svojim „veľkým obrazom“ pohľad na život. V prvom týždni v mesiaci vám priaznivý vzťah Neptúna k expanzívnemu Jupiterovi vedie k tomu, že si predstavíte veci tak, ako by mohli byť, a povedzte „Prečo nie!“ Povedali ste si, že Saturn … zverokruh, ktorý dáva lekciu … číha od vašich silných 8. dom premeny, pripomínajúc vám, že najlepšou stratégiou pre inšpiráciu a inšpiráciu je udržať si nohy na zemi. Saturn je retrográdny, takže je dôležité, aby ste skutočne skontrolovali svoje plány a nápady.

Ohnivý, energický Mars sa pohybuje do Sagu na 25. stúpania vašej intenzity, takže buďte si vedomí vášho vplyvu na ľudí okolo vás. Vo vašom 8. dome premeny je 26. storočia úplná Mesiac. V poslednom týždni v mesiaci ste na sklade silný posun.
Kozorožec (21. decembra – 19. január)

V prvom týždni v mesiaci prechádza benefičný, expanzívny Jupiter do srdca vášho 10. kamenného domu a dostáva veľkú podporu od Slnka a Neptúna. Kreatívne príležitosti sú bohaté. Ak máte umelecké alebo liečivé talenty, je to skvelý čas na ich rozšírenie, alebo ich premyslite do kariéry.

Nech už sú akékoľvek vaše sny a túžby v kariére, teraz ich nenechávajte žiadne obmedzenia. Len im dovoliť, aby sa zničili a nechali zázrak rozvinúť sám. Zázraky sa dejú tým, že im umožňujú, aby sa stali, a nie tým, že sa to stalo. Saturnov retrográdny tranzit do vášho 7. domu prináša do marca roku 2018 rekonštrukciu vzťahov v centre pozornosti.

Tento tranzit nie je ani o napätí s ostatnými, ako o uznávaní a porozumení vzájomných potrieb ao obnovení vzťahu. Okolo 27. sa pravdepodobne dostanete na túto perspektívu viac.
Vodnár (19. januára – 19. február)

Nové talenty a záujmy začínajú preniknúť teraz, aby boli odhalené a odhalené v plnom rozsahu.

Váš 6. dom … zdravie a liečenie, rovnako ako smer práce a života … je zvýraznený tento mesiac. Saturn retrográdny v tomto dome až do marca vás žiada, aby ste tieto oblasti svojho života hlbšie zvážili. Bude to skvelé obdobie na riešenie problémov v oblasti zdravia, na rozvoj preventívneho zdravotného prístupu, na zameranie sa na stravu, na začatie cvičenia a tak ďalej.

Na druhej strane sa môžu vyskytnúť neistoty týkajúce sa vašej práce. Pretože Saturn vládne vášmu 12. domu ducha, je dôležité, aby ste sa dostali do riešenia. Udalosti alebo realizácie v posledných dňoch mesiaca vám pomôžu lepšie vidieť veci. Niektoré socializujte na konci mesiaca. Nikdy neviete, aké dôležité spojenia by ste mohli urobiť. Prečítajte si novú inšpiratívnu knihu, o ktorej ste počuli, že ohníš v bruchu.
Ryby (19. február – 21. marca)

Témy slobody a tvorivosti prevyšujú, ale možno nie podľa vášho ideálu. Saturnova retrográdna pasáž vo vašom 5. dome tvorivosti je o vývoji stratégií pre vašu tvorivú časť. Nemusíte sa obávať, Saturn, lekár, ktorý prináša zverokruhu, vám nakoniec prinesie to, čo hľadáte, keď sa blížite k jari.

V súčasnej dobe vás vedie, aby ste urobili všetko, čo musíte urobiť, aby ste vytvorili priestor pre naplnenie, ktoré príde. Napriek tomu je pre vás kúzlo. V prvom týždni v mesiaci tvorí Jupiter užitočný a kreatívny aspekt Neptúna, ktorý je vládcom vášho Slnka a nachádza sa vo vašom 12. dome ducha.

Existujú liečebné energie a príležitosti všade okolo vás. Použite svoju citlivosť na liečenie a mágiu, a nie na potenie malých vecí, nad ktorými nemáte žiadnu kontrolu. Jupiter vo Váh vo vašom 8. dome ponúka možnosť rozšíriť vašu intuíciu alebo sa stratiť v dráme, a tak si vybrať s uvedomením si.

(Visited 592 times, 1 visits today)
Share