mesačný horoskop december

Mesačný horoskop december 2021

Nenechajte si ujsť mesačný horoskop na december 2021 nižšie! Naplánujte si mesiac múdro a držte sa ďalej od vecí, ktoré vás negatívne ovplyvňujú. Každý deň je iný a s novými výzvami si prečítajte mesačný horoskop na október 2021, aby ste sa pripravili na výzvy a udalosti. Zostaňte naladení na svoj horoskop, aby ste z mesiaca vyťažili maximum!
Prehľadný horoskop na mesiac december 2021
Rok sa blíži ku koncu a keď si sadneme, aby sme uvažovali o udalostiach, ktoré sa tento rok udiali, planéty sa pripravujú na vzrušujúce veľké finále. Venuša a Pluto budú v konjunkcii v Kozorožcovi, čo prinesie vášeň a túžbu do mesiaca plného udalostí. To, že sa táto konjunkcia odohráva v znamení, ktorému vládne Saturn, však môže celkom potešiť. Kozorožec nebýva znamením spájaným so zábavou a extravaganciou.
Zatmenie Slnka v Strelcovi nás pozýva kultivovať svoju vôľu prejaviť dobrodružstvá našich snov. Okrem toho bude zatmenie úzko spojené s Merkúrom, čo naznačuje potrebu pokorného postoja v budúcnosti. Hoci Strelec stelesňuje koncepty istoty a presvedčenia, Merkúr je tu, aby nám pripomenul, že pravda je komplikovanejšia, ako sa môže zdať.
Vládca tohto Zatmenia (Jupiter) bude tiež kvadratúru Marsu krátko po lunácii. Tento tranzit symbolizuje našu potrebu oslobodiť sa od vecí, ktoré nás zväzujú. Bezohľadnosť a rušivé správanie môžu byť odlišnými aspektmi tohto cyklu. Keď už bolo povedané, musíme myslieť skôr, ako budeme konať.
Potom, čo Mars urobí s Jupiterom zmätok, zmení znamenia a vstúpi do Strelca. Keď červená planéta vstupuje do znamenia ohňa, spája sa s južným uzlom Mesiaca. Tento tranzit má karmický význam a všetky boje o moc, násilie a hnev, ktoré môže Mars priniesť, sú negované južným uzlom, Ketuovým pevným uchopením.
Aké znamenia zverokruhu hlboko dôverujú astrológii?Aké znamenia zverokruhu hlboko dôverujú astrológii?
Posledný Saturn a Urán kvadrát roka prináša určité rozuzlenie mnohým revolúciám (metaforickým alebo iným), ktoré sa udiali v roku 2021. Bariéry sa naďalej lámu a všeobecný pocit vzdoru je stále vo vzduchu. No keďže Mars už nie je zapojený do saturnských záležitostí, agresia, ktorú červená planéta prináša na stôl, smeruje niekam inam. Dobrou správou je, že bez horúcej hlavy tento tranzit umožňuje stratégiu pre budúcnosť.
Spln mesiaca nastáva v Blížencoch. Toto je všetko o dualite a zmierení minulých nezhôd. Bude existovať všeobecný pocit, že je potrebné diskutovať a uviesť fakty na pravú mieru. Spln môže viesť túto snahu k extrémnemu sťahovaniu informácií, ktoré môžu premôcť niektorých nepripravených na spochybnenie ich názorov.
Rok sa vynikajúco končí dlho očakávaným vstupom Jupitera do Rýb. Ide o tranzit, ktorý bude trvať väčšinu roka 2022 a prinesie pozitíva na zmiernenie niektorých škôd, ktoré sa udiali v roku 2021. Všetci môžeme získať náznak toho, ako nás tento tranzit ovplyvní v nasledujúcom roku, keď si prečítame spomienky z Jar/leto tohto roku. Jupiter nakrátko vstúpil do Rýb predtým, ako prešli do retrográdnosti a vrátil sa do Vodnára.

Mesačný horoskop Baran na december 2021

Horoskop na december 2021 – mesačné predpovede pre všetkých 12 znamení zverokruhu v láske, kariére, zdraví a financiách
Napriek drám, ktoré zatmenie prinieslo, je nasledujúci mesiac šťastný a úspešný. Je pravda, že zdravie je od 21. rokov chúlostivejšie a energetická hladina by mohla byť lepšia. Napriek tomu ste úspešní vo svojom vonkajšom živote a cieľoch. Ročný vrchol kariéry vstupujete 21.

Venuša, vaša láska a finančná planéta sú jedným z jej vzácnych retrográdnych 19. dňa a zostanú retrográdne po zvyšok budúceho mesiaca. Takže láska sa stáva jemnejšou. Zdá sa, že vzťahy idú dozadu namiesto dopredu. V láske je váhavosť. Sociálna dôvera nie je taká, aká by mala byť. Snažte sa vyhnúť dôležitým milostným rozhodnutiam po 19-tej. Počkajte, kým sa Venuša budúci rok opäť nepohne dopredu.
To isté platí aj vo finančnom živote. Zárobky sú možno pomalšie ako zvyčajne. Stane sa, ale s oneskorením a poruchami. Vyhnite sa dôležitým nákupom alebo investíciám od 19. (Vianočné nákupy urobte do 19.)

Mesačný horoskop Býk december 2021

Horoskop na december 2021 – mesačné predpovede pre všetkých 12 znamení zverokruhu v láske, kariére, zdraví a financiách
Venuša, vládkyňa vášho horoskopu, je od 11. októbra „za hranicami“ a zostáva tak až do 7. októbra. Posledných pár mesiacov ste sa pohybovali mimo svojich bežných kruhov, najmä v zdravotných a pracovných záležitostiach. Mohlo sa stať, že vás pracovné povinnosti vytiahli z vašej komfortnej zóny, alebo to spôsobilo hľadanie práce. Možno to urobili zdravotné ciele. Do 7. dňa sa však vrátite do svojej normálnej sféry. (Možno sa vaša sféra rozšírila a toto je teraz váš „nový normál“.)

Býk, Zdravie a energia sú tento mesiac dobré. Keď Slnko vstúpi do Kozorožca 21., budú ešte lepšie, a keď Jupiter opustí Vodnára 30., zdravie sa ešte zlepší. Ak ju chcete ešte vylepšiť masáž chrbta a kolien je stále účinná. Dobrá môže byť aj občasná návšteva chiropraktika alebo osteopata.
Láska sa zdá byť tento mesiac šťastná. Pre nezadaných sa deje romantika. Venuša, generická planéta lásky, vytvára stanicu – utáborí sa – priamo na vašej planéte lásky Pluto. Niečo sa tu teda deje. Jediným problémom je jeho stabilita. Pamätajte, že Urán je dlhodobo vo vašom znamení.

Mesačný horoskop Blíženci na december 2021

Horoskop na december 2021 – mesačné predpovede pre všetkých 12 znamení zverokruhu v láske, kariére, zdraví a financiách
Blíženci , Je dobré, že sa tento mesiac kladie veľký dôraz na milostný život. Stále ste uprostred ročného milostného a spoločenského vrcholu. Ale zatmenie Slnka 4. preverí súčasné vzťahy. Toto je pravdepodobne dobrá vec. Stretávate všetky druhy nových ľudí a zatmenie preverí kvalitu týchto vzťahov. Dobrí prežijú a budú sa mať lepšie. Problémy majú práve tí chybujúci.

Toto zatmenie Slnka vás silne ovplyvňuje, takže sa uistite, že ste znížili svoj plán. Pôsobí na Merkúra, vládcu vášho horoskopu, a tak môže priniesť detoxikáciu tela alebo zvláštne pocity v tele. (Vo všeobecnosti nejde o patológiu – telo len reaguje na kozmickú energiu.) Členovia rodiny sú ovplyvnení a v kruhu rodiny môžu nastať drámy alebo kríza. Často sú potrebné opravy v domácnosti.
Každé zatmenie Slnka ovplyvňuje súrodencov a susedov. Vo vašom okolí môžu nastať otrasy (niekedy nová výstavba alebo búranie starých budov alebo iné druhy drám). Súrodenci a súrodenecké postavy sú nútení nanovo definovať seba, svoje sebapoňatie a imidž. So zmenou ich imidžu sa zmení aj ich prezentácia pred svetom.

Mesačný horoskop Rak na december 2021

Horoskop na december 2021 – mesačné predpovede pre všetkých 12 znamení zverokruhu v láske, kariére, zdraví a financiách
Toto je mesiac na zarábanie prácou a službami. Vo financiách je veľa šťastia, ale musíte preň pracovať. Práca vytvára šťastie. 21. dňa sa vaša finančná planéta presunie do Kozorožca. Stanete sa konzervatívnejším vo financiách, čo nie je zlé. Tam, kde vás v posledných mesiacoch priťahoval „rýchly dolár“, teraz sa vám zdá, že ho nenávidíte.
Zdravie si vyžaduje pozornosť po 21. Opäť sa nečaká nič vážne, len krátkodobý stres spôsobený krátkodobými planétami. Takže viac oddychujte a relaxujte. Nedovoľte, aby ste sa unavili. Zlepšite zdravie spôsobmi uvedenými vo výročnej správe.
Láska sa zdá byť tento mesiac šťastná a aktívna. 21. dňa začínate každoročný milostný a spoločenský vrchol. Vaša planéta lásky Saturn sa pohybuje vpred a všetky systémy sú mimo, pokiaľ ide o lásku. Nezadaní budú viac randiť a zažijú šťastné romantické zážitky. V dnešnej dobe vás priťahuje bohatstvo.

Lev december 2021 mesačný horoskop

Horoskop na december 2021 – mesačné predpovede pre všetkých 12 znamení zverokruhu v láske, kariére, zdraví a financiách
Lev, 4. (posledné zatmenie v roku) je ďalšie zatmenie Slnka. Vyskytuje sa vo vašom 5. dome detí, a tak deti a detské postavy vo vašom živote môžu zažiť drámy, ktoré vám menia život. Niektoré z týchto zmien môžu byť veľmi normálne – dieťa ide na vysokú školu, sexuálne sa prebudí alebo sa vydá. Ide o to, že aj tieto dobré veci sú udalosťami, ktoré menia život. Počas obdobia zatmenia by si to však mali dávať pokojne a vyhýbať sa stresujúcim druhom aktivít.

Venuša, ktorá je od polovice októbra „za hranicami“, sa konečne 7. dňa vracia späť do hraníc. Jedného zo svojich bienále retrográdne uskutoční 19. Tak sa pomaly zamiluj. Pracovné príležitosti si vyžadujú starostlivý prieskum; nie sú tým, čím sa zdajú byť. Autá a komunikačné zariadenia môžu byť temperamentné.

Keď zatmenie skončí, mesiac dopredu je zábava – čas na párty. Užite si to. Zamyslite sa nad svojimi problémami a užívajte si život. Keď sa vrátite k svojim problémom, zistíte, že nie sú také zlé, ako sa na prvý pohľad zdali, a že budú riešenia.

Panna mesačný horoskop na december 2021

Horoskop na december 2021 – mesačné predpovede pre všetkých 12 znamení zverokruhu v láske, kariére, zdraví a financiách
Záverečné zatmenie v roku nastáva 4. Toto je zatmenie Slnka, ktoré nastáva vo vašom 4. dome domova a rodiny. Takže, ako minulý mesiac, sú drámy doma, v živote členov rodiny a rodiča alebo rodičovskej postavy. Ovplyvnený je aj Merkúr, vládca vášho horoskopu, takže toto zatmenie pociťujete silnejšie ako to minulomesačné.

Zdravie je chúlostivejšie od 22. novembra a taká je situácia do 21. novembra. Vyžaduje sa uvoľnenejší program – a najmä v období zatmenia. Uvidíte dramatické zlepšenie zdravotného stavu po 21. Medzitým odpoívajte a relaxujte a posilňujte zdravie spôsobmi, ktoré sú uvedené vo výročnej správe.

Ak sú v domácnosti skryté nedostatky, dozviete sa o nich teraz. Opravy alebo renovácie domu sú viditeľné v horoskope, pretože Mars sa 13. nasťahuje do vášho 4. domu. Keďže zatmenie Slnka dopadá na Merkúr, môže byť ovplyvnený aj váš obrázok. Pravdepodobne potrebuje aktualizáciu, aby odrážala osobu, ktorou ste teraz. Meníme sa a vyvíjame bytosti a nemôžeme byť definovaní minulosťou.

Mesačný horoskop Váhy na december 2021

Horoskop na december 2021 – mesačné predpovede pre všetkých 12 znamení zverokruhu v láske, kariére, zdraví a financiách
Vplyv zatmenia na Merkúr vytvára drámy na vašom mieste uctievania. Zmeny. Prevraty. Právne záležitosti (ak ste zapletení s týmito vecami) naberú dramatický spád, tak či onak. V duchovných alebo charitatívnych organizáciách, do ktorých ste zapojený, dôjde k otrasom. Guru postavy vo vašom živote majú osobné drámy (ktoré často menia život). Urobíte dôležité zmeny aj vo svojej duchovnej praxi. Súrodenci a figúrky súrodencov testujú svoje vzťahy – dejú sa milostné a sociálne drámy. Rodičia a rodičovské postavy majú podobné duchovné problémy ako vy. Manžel, partner alebo súčasná láska by sa mali počas tohto obdobia zatmenia vyhnúť zbytočnému cestovaniu.
Venuša, vládkyňa vášho horoskopu, robí veľmi dlhú stanicu (táborí sa) na Plutu, vašej finančnej planéte. To dáva veľa správ. Prebieha nejaký veľmi dôležitý finančný vývoj. Ste blízko k peniazom ľudí vo vašom živote. Existuje blahobyt. Chudnutie a detoxikačné režimy idú veľmi dobre. Niekedy sa odporúča chirurgický zákrok.
Horoskop december 2021 pre VÁHY: Hoci začiatok mesiaca pre vás nezačne príliš príjemne, nerozbíjajte sa. Pamätajte, že…

Mesačný horoskop Škorpión na december 2021

Horoskop na december 2021 – mesačné predpovede pre všetkých 12 znamení zverokruhu v láske, kariére, zdraví a financiách
Planetárna hybnosť je tento mesiac v drvivej väčšine vpred. Deväťdesiat percent planét sa pohybuje vpred do 19. (a potom je toto číslo stále 80 percent). Navyše, nedávno ste mali narodeniny, takže váš osobný solárny cyklus narastá. Takže ste vo vynikajúcom období na začatie nových projektov a podnikov. Existuje na to veľká kozmická podpora.

Posledné zatmenie v roku máme 4. Je to zatmenie Slnka, ku ktorému dochádza vo vašom peňažnom dome. Takže ako minulý mesiac, aj tu sú potrebné korekcie finančného kurzu. Udalosti zatmenia zvyčajne ukazujú, že finančné predpoklady, plány a stratégie nie sú realistické a je potrebné ich zmeniť. (Mám pocit, že sa podceňujete – budúci rok bude veľmi úspešný.)

Toto zatmenie, rovnako ako každé zatmenie Slnka vo vašom horoskope, ukazuje aj kariérne zmeny. Nie je to nič, z čoho by ste sa mali znepokojovať, keďže tým prechádzate dvakrát do roka. Môže dôjsť k zmenám v kariérovom smerovaní – niekedy sa skutočná kariéra zmení. Môžu to spôsobiť otrasy v hierarchii vašej spoločnosti alebo odvetvia.

Mesačný horoskop Strelec na december 2021

Horoskop na december 2021 – mesačné predpovede pre všetkých 12 znamení zverokruhu v láske, kariére, zdraví a financiách
Zdravie bude tento mesiac vynikajúce. Vaša planéta zdravia Venuša bude celý mesiac v Kozorožcovi a svoje zdravie si môžete ešte viac upevniť masážou chrbta a kolien (okrem spôsobov uvedených vo výročnej správe). Duchovné liečenie sa vám od 11. hodiny zdá nezvyčajne efektívne, keďže Venuša si na vašej duchovnej planéte vytvorí stanovište (tábory). To môže priniesť aj dôležitú pracovnú príležitosť.
Láska ťa stále prenasleduje až do 14-tej. V ten deň sa Merkúr presťahuje do vášho 2. peňažného domu, ktorý vám dáva rôzne správy. Nezadaných láka bohatstvo a materiálne dary. Môže vzniknúť obchodné partnerstvo alebo spoločný podnik. Nezadaní nájdu príležitosti na lásku, keď idú za svojimi finančnými cieľmi a s ľuďmi, ktorí sa podieľajú na ich financiách.

Mesačný horoskop Kozorožec na december 2021

Horoskop na december 2021 – mesačné predpovede pre všetkých 12 znamení zverokruhu v láske, kariére, zdraví a financiách
Keď vzrušenie zo zatmenia pominie, mesiac pred nami je šťastný. Zdravie je stále úžasné. Vyzeráte dobre – váš osobný vzhľad žiari. S Venušou vo vašom znamení celý mesiac je v obraze krása a pôvab. Slnko vo vašom znamení (po 21.) dodáva charizmu a sexepíl. Vyzeráte úspešne a prichádzajú šťastné kariérne príležitosti. Ľudia vás vidia ako úspešného a vzhliadajú k vám. Po 21., keď sa Slnko presunie do vášho znamenia, začnete ročné obdobie osobného potešenia. Všetky potešenia tela sú k dispozícii a pravdepodobne sa ich zúčastníte.

Venuša sa od 11. hodiny utáborí priamo na Plutu. Dochádza k výraznému kariérnemu rastu. Možno to neuvidíte hneď, pretože Venuša bude 19. storočia retrográdna, ale deje sa niečo zaujímavé. Deti a detské postavy prechádzajú v tomto období tiež dôležitým milostným vývojom.

Mesačný horoskop Vodnár na december 2021

Horoskop na december 2021 – mesačné predpovede pre všetkých 12 znamení zverokruhu v láske, kariére, zdraví a financiách
Vodnár, Mesiac, ktorý nás čaká, je v podstate šťastný, zdravý a prosperujúci. Dokonca aj zatmenie Slnka 4. je pre vás v podstate neškodné. Jupiter sa nasťahuje do vášho peňažného domu 30. a zabezpečí, že rok 2022 bude veľmi prosperujúci. Planetárna hybnosť je teraz väčšinou vpred – až do 19. 90 percent planét sa pohybuje dopredu (a 80 percent potom).

Venuša robí dlhú stanicu priamo na vašej kariérnej planéte Pluto od 11. Dochádza k veľkému kariérnemu rastu. Môže ísť o rodinu alebo zahraničnú spoločnosť alebo subjekt. Výsledok toho môžete vidieť neskôr, keďže Venuša je retrográdna, ale deje sa tu niečo pekné.

Nasledujúci mesiac je šťastný aj z iných dôvodov. Sila je vo vašom 11. dome priateľov, skupín a skupinových aktivít až do 21. Kozmos vás teda posúva k vašim silným stránkam – oblastiam, ktoré máte najradšej a v ktorých ste najlepší.

Mesačný horoskop Ryby na december 2021

Horoskop na december 2021 – mesačné predpovede pre všetkých 12 znamení zverokruhu v láske, kariére, zdraví a financiách
Venuša robí dlhú stanicu na Plutu od 11. To by ukázalo nejakú dôležitú romantickú udalosť so súrodencami alebo súrodeneckými postavami vo vašom živote. V súčasnosti by ste sa viac venovali náboženským, teologickým a filozofickým štúdiám.
Ryby , Napriek zatmeniu sa láska zdá šťastná. Vaša planéta lásky je do 14. vo vašom 10. dome kariéry. Nezadaných priťahuje sila a prestíž a stretávajú sa s takýmito ľuďmi. Všetci, slobodní alebo vydatí, sa stretávate s ľuďmi vysokého postavenia a prestíže. Veľa z vašej socializácie súvisí s kariérou.
14-teho sa Merkúr presunie do Kozorožca, vďaka čomu budete v láske konzervatívnejší. Kým predtým ste mali tendenciu rýchlo skákať do vzťahov, teraz ste opatrnejší. Nezamilujete sa hneď. Romantické príležitosti nájdete online, na stránkach sociálnych médií alebo keď sa zapojíte do skupín, skupinových aktivít alebo obchodných a profesionálnych organizácií.

(Visited 1 887 times, 1 visits today)
Share