mesačný horoskop december 2023

Mesačný horoskop december 2022

Baran (21. marca – 20. apríla)

Podľa horoskopu na december 2022 je nevyhnutné, aby ste sa tento mesiac držali plánu. Je potrebné vykonať prácu, ktorá si vyžaduje zvýšenú koncentráciu z vašej strany. Len sa snažte nerobiť veci ťažšie, ako v skutočnosti sú. Rozhodnutia prijaté na začiatku roka by mohli začať vykazovať zisk. Tento mesiac bude veľa príležitostí, ktoré vám umožnia získať dodatočný rešpekt od vašich spolupracovníkov. Zmena je názov hry 1., 10., 19. alebo 28. decembra. Tvrdohlaví ľudia vám môžu blokovať cestu častejšie, ako by ste chceli. Nejaká obchodná dohoda sa vám dostane do pozornosti 2., 11. decembra a opäť počas tretieho týždňa v mesiaci. Počas tohto obdobia venujte veľkú pozornosť všetkým finančným záležitostiam. Niečo, čo sa na prvý pohľad javí ako bezvýznamné, môže byť pre vás v blízkej budúcnosti veľmi dôležité. 6., 15. alebo 24. dňa môže Baran dostať príležitosť premeniť myšlienku, s ktorou sa pohrával, na skutočnosť. Využite príležitosť, aby ste mohli uspieť. Udržujte svoj temperament, ako aj jazyk na uzde 7., 16. a 25. dňa v mesiaci.

Býk (20. apríla – 21. mája)

Organizácia je tento mesiac pre Býka mimoriadne dôležitá. Postarajte sa o svoje podnikanie rýchlo, aby ste mali čas hľadať príjemné a náhle prekvapenia. Mohli by vám priniesť nový pocit slobody a sebavedomia. Možno budete musieť povedať „nie“ príbuznému 1., 10. alebo 19. decembra, aby ste sa vyhli ďalšiemu zapojeniu sa do sporu. Snažte sa čo najjasnejšie vyjadriť svoje presvedčenie vo všetkých otázkach. Nedorozumenie by mohlo spôsobiť nejaký zbytočný antagonizmus medzi členmi rodiny alebo tými, ktorí sú ako rodina. Venujte pozornosť, držte jazyk za zubami a snažte sa byť trpezlivý. Nové nápady sú zvýraznené približne v polovici mesiaca, čo môže znamenať neočakávaný posun vo vašom hernom pláne. Majte otvorenú myseľ, pretože tieto zmeny budú pre vás pravdepodobne z dlhodobého hľadiska prospešné. S emocionálnym stresom by ste sa mohli vysporiadať 16. a 25. Pokúste sa zakryť svoje pocity 7. a 25. dňa a vyhnite sa tomu, aby ste rozliali svoje vnútornosti každému, koho vidíte. 4., 13. a 22. decembra v mesiaci bude vaša nálada v plnom prúde.

Blíženci (21. mája – 21. júna)

Počas tohto sviatočného obdobia nezabudnite robiť veci s mierou. Necháš sa uniesť sezónou, vieš. Treba sa vyhýbať excesom všetkého druhu, či už ide o míňanie peňazí, jedenie alebo čokoľvek iné. Podľa mesačného horoskopu môžu niektoré oblasti vášho života požiadať o nový začiatok 4., 13., 22. a 31. decembra. Uistite sa, že chcete, aby ste prevzali všetky povinnosti, ktoré s tým súvisia. Vianočný mesiac je mesiacom vašich povinností a budete mať málo času pre seba, ale radi urobíte veci pre iných. Sebectvo nie je vo vašom slovníku. Tento rok ste mali tendenciu žiť vo svojich predstavách. Budúci rok nastavíte formu a budete pracovať na tom, aby sa vaše vízie stali skutočnosťou. Niektoré problémy, ktorými ste sa zaoberali v septembri, by ste teraz mali vyriešiť. Ak sa má tento mesiac urobiť finančné rozhodnutie, 5., 14. alebo 23. deň budú vhodné na jeho zvládnutie. Prekážky možno očakávať 2., 11. a 20. decembra v mesiaci. 5., 14. a 23. dňa môžete byť nútení ku kompromisu, aby ste vytvorili harmóniu.

Rak (21. júna – 23. júla)

December je pre Raka čas ísť dovnútra a veriť, že veci dopadnú tak, ako majú. Bez ohľadu na to, s kým ste, môžete sa cítiť izolovaní. Nájdite si každý deň čas a premýšľajte o všetkom, čo ste za posledný rok prežili. Iste, bolo to ťažké, ale pozrite sa, čo všetko ste dosiahli. 6., 15. a 24. decembra sa vysporiadajte s tým, čo ste doteraz odkladali. Strážte si svoje zdravie, pretože príznaky, akokoľvek sa zdajú byť nepatrné, nesmiete ignorovať. Využite príležitosť ísť von a urobiť niečo s priateľmi; možno aj na krátky výlet, možno okolo 14. alebo 23. v mesiaci. Duševné problémy môžu byť skutočne stimulujúce pri niekoľkých príležitostiach v tomto mesiaci, ale najmä 18. alebo neskôr. Hoci tento rok bol pre vás bojom, väčšinou vnútorným, budúci rok vám sľubuje viac slobody. Zachovajte si vieru a uvidíte, že zlepšenie príde. Dostali ste sa tak ďaleko a je prirodzené byť emotívny. Máte bystrú myseľ a najradšej by ste boli väčšinu času sami so svojimi myšlienkami. Čelili ste pravde a tá vás oslobodí.

Lev (23. júla – 23. augusta)

Vo vašej mysli sa môžu z času na čas formovať fragmenty nového a originálneho nápadu. Venujte pozornosť týmto zábleskom inšpirácie. Tento rok bol pre vás dôležitý a veľkú úlohu v ňom zohrala vaša intuícia. Váš finančný obraz je teraz pre vás lepší za predpokladu, že ste sa minulý mesiac nepokúsili vynútiť problémy. Lev si môže urobiť krátky výlet niekde okolo 6., 15. alebo 24. decembra. Určite budete môcť urobiť niečo, čo ste chceli urobiť minulý mesiac a nemohli ste. Potom, čo ste sa trochu zabavili, bude pravdepodobne potrebný kompromis týkajúci sa rodiny alebo domova. Snažte sa byť tolerantní k tým, ktorí nie sú takí silní ako vy. Pamätajte, že každý vo vašom živote je tam z nejakého dôvodu. Ak vás niektorými svojimi postojmi pohoršujú, je to preto, že sa od nich máte čo učiť.

Panna (23. augusta – 23. septembra)

Už by si mal ukončiť niektoré veci vo svojom živote, ktoré už boli mŕtve. Táto dovolenková sezóna bude pravdepodobne iná ako predchádzajúce sezóny. Zdá sa, že veci sú vyrovnanejšie a to vám prináša pocit potešenia. Založíte si ruky, sadnete si a pozriete sa na všetko, čo ste dokázali. Máte pocit, že váš život sa obracia novým smerom a vaše záujmy budú úplne iné ako predtým. Nové dvere by sa vám mali otvoriť, ak budete len ostražití a budete sledovať príležitosti, ktoré tu určite budú. Pravdepodobne budete 11. a 20. decembra vyzvaní, aby ste boli v nejakej situácii sprostredkovateľom. Skúste počúvať s otvorenou mysľou a venujte svoj čas a energiu. Zmena vo vašich životných podmienkach môže nastať niekedy v priebehu mesiaca. Zmena je rast a musíme rásť, aby sme nestagnovali. Možno presne neviete, čo prinesie vaša budúcnosť, ale viete, že začínate novú kapitolu svojej knihy života.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Pre Váhy je december 2022 čas konať. Choďte vpred a urobte, čo je potrebné. Existuje úloha, ktorej sa musíte osobne venovať. Vďaka samoštúdiu počas posledného roka by ste mali lepšie pochopiť svoje vnútro. Aj keď na to možno nemáte náladu, môžete sa spoľahnúť, že k vašim dverám dorazia nečakaní hostia. Jediný spôsob, ako sa tomu vyhnúť, je naplánovať si výlet sami a dať to najavo. Niekto z vašej minulosti sa môže znova objaviť a spôsobiť, že sa budete cítiť skôr sentimentálne. Buďte povinní k tým, na ktorých vám záleží, ale nedovoľte, aby sa ich problémy stali vašimi problémami. Oddeľte svoje emocionálne ja čo najviac. 9., 18. a 27. decembra sú pravdepodobné duševné a nemateriálne prenasledovanie. Je to to, čo nevidíte, ani sa nedotýkate, čo prenikne do vašich myšlienok a vy môžete vidieť niečo z inej perspektívy. 8., 17. alebo 26. dňa sa môžete cítiť sklamaní, pretože niečo, s čím ste rátali, sa nedeje podľa plánu. Obchodné záležitosti by sa nemali vynucovať.

Škorpión (22. október – 21. november)

Delegát!!! December 2022 je mesiacom na zdieľanie niektorých povinností, ktoré ste doteraz prevzali sami. Dodatočné povinnosti, ktoré sú teraz na vás, môžu byť zdrvujúce, pokiaľ niekomu nedovolíte, aby vám pomohol. Niečo alebo situácia by sa mohla objaviť 5., 14. alebo 23. decembra, čo by mohlo zraniť vaše city. Majte na pamäti, že ste v dnešnej dobe precitlivelí, takže si nerobte horu z malého starého krtinca. Bude užitočné podeliť sa o nápady s ostatnými v dňoch 7. 16. a 25. Môže dôjsť k zmene plánov a možno budete nútení zrušiť nejakú párty alebo výlet. Počas mesiaca pravdepodobne dôjde k náhlym udalostiam. Je to ako na hojdačke, jednu minútu hore a ďalšiu. Niekto z vašej minulosti sa objaví 3., 12. alebo 21. dňa v mesiaci. Nájdite si čas na návštevu s nimi a osvetlenie bude vaše. Ak bude k dispozícii dedičstvo, zaobstarajte si ho, aj keď ho musíte kúpiť. Budete radi, že ste to urobili.

Strelec (21. november – 21. december)

Ako naznačuje horoskop na december 2022, toto je čas, kedy si môžete užívať život a dopriať si z neho ďalšie potešenie prostredníctvom vašej kreativity. Stačí vedieť, kedy dať svoje impulzy pod kontrolu. Mohli by ste byť v pokušení zahodiť opatrnosť za hlavu a nechať zvíťaziť extravaganciou. Komunikácia bude pre vás tento mesiac najdôležitejšia. Vašu spoločnosť si určite obľúbia mnohí. Niektoré z týchto sociálnych aktivít vám pravdepodobne prinesú niektoré z kontaktov, ktoré budete potrebovať budúci mesiac, keď budete pravdepodobne veľmi zaneprázdnení novými príležitosťami, ktoré sa vám naskytnú. Tento mesiac môžete byť trochu frustrovaní zo správania osoby na sociálnej funkcii viackrát ako raz. Nechajte to tak, pretože tieto veci sa dejú v tomto ročnom období. Ukážte, že si ceníte dobrotu a štedrosť iných. Nejaký druh obchodnej dohody by sa mohol začať na spoločenskom stretnutí 5., 14. alebo 23. dňa. Bol to horkosladký rok s mnohými koncami. Je čas rozlúčiť sa so starým rokom a starými problémami. Choďte vpred, pretože úsvit novej etapy vo vašom živote je priamo pred nami! Tento rok bol pre väčšinu z vás ťažký

Kozorožec (21. december – 19. január)

Odhalenie, ktoré sa zdá byť vynorené zo vzduchu, vám môže buď dať nový pocit slobody, alebo môže spôsobiť, že sa budete cítiť osamelo. Či tak alebo onak, ukáže sa, že sa vám ukážu aspekty vás samých v novom svetle. Usilujte sa o takt a empatiu, aby ste nepôsobili zlomyseľne. Zamyslite sa nad tým, ako by ste sa cítili, keby sa karta obrátila. Pravdepodobne to bude pre vás emocionálne nabité obdobie. Ak ste kresťan, ako ja, tlak na to, aby ste boli Merry and Bright, môže byť priam deprimujúci. Osobne si myslím, že komercializácia Vianoc úplne zatienila význam, o ktorom tvrdí, že oslavuje. Mám pocit, že by sme mali oslavovať Boha tým, že dávame tým menej šťastným a robíme to každý deň. Ak si nezačneme viac pomáhať, celému národu hrozí skaza. Uvedomte si, že dovolenkové obdobie môžete využívať ako prostriedok na kŕmenie svojich závislostí. Ak vás znepokojí predchádzajúca veta, správa je určená pre vás. Závislosťou môžu byť nadmerné starosti, nakupovanie, kontrola, žiarlivosť alebo čokoľvek iné. Pamätajte, že hnev je presmerovaný zo strachu.

Vodnár (19. januára – 19. februára)

Pre niektorých je vianočný mesiac plný zhonu a povinností voči rodine, priateľom a spolupracovníkom. Ochota podať pomocnú ruku tým menej šťastným je dobrá vec, ale musíte sa o seba postarať. Letuška dáva pokyny o bezpečnostných pásoch pred vzlietnutím, zahŕňajú aj niečo o kyslíkovej maske, ktorá sa sťahuje. Pokyny sú nasadiť si masku na seba a potom sa rozhliadnuť, či deti alebo niekto nemá problémy. To posilňuje skutočnosť, že nemôžeme pomáhať druhým, ak sa najprv nepostaráme o svoje vlastné potreby. Moderovanie je kľúčové slovo 9. decembra a znova od 18. do konca mesiaca.

Ryby (19. február – 21. marec)

Ak patríte k väčšine čitateľov, ktorí sú zavalení úlohami, domácimi prácami a dobrými skutkami, ktoré podľa vás tento mesiac musíte splniť, prečítajte si nasledujúce rady. Zamyslite sa nad delegovaním určitej právomoci niekomu, kto je dôveryhodný a má znalosti. Nie ste jediní, kto dokáže splniť niektoré úlohy, ktoré sú pred vami, a prílišné preberanie vás zarazí do zeme a skráti váš temperament. Vaše city môžu byť zranené 3., 12., 21. a alebo 30. decembra. To celkom dobre pokrýva celý mesiac, takže si uvedomte, že tieto veci nie sú ani tak osobnou pomstou, ako skôr pomstou, ktorú si beriete osobne. Je pravdepodobné, že sa znova objaví niekto alebo niečo z vašej minulosti a bude potrebné sa s tým vysporiadať. Využite príležitosť prehodnotiť konkrétne problémy, hoci len preto, aby ste sa uistili, že vaše t sú prekrížené a vaše I je bodkované. Ak to príde v podobe osoby, využite príležitosť navštíviť ich. To vám dá príležitosť podeliť sa o svoje skúsenosti a zároveň prehodnotiť niektoré z vašich rozhodnutí. Je dôležité pozrieť sa späť do minulosti, aby sme sa vyhli opakovaniu tých istých chýb.

(Visited 828 times, 1 visits today)
Share