Mesačný horoskop júl 2020

Baran mesačný horoskop júl

(21. marca – 20. apríla)

Domov, rodina a osobná bezpečnosť vás upútajú. Strávili ste už dosť času reštrukturalizáciou svojej nadácie pre budúci úspech a úspech. Intelektuálne a mentálne snahy udržujú vrodenú iniciatívu ako britva. Váš vnútorný riaditeľ plavby pracuje nadčas. Môžete stráviť veľa energie hraním alebo sa zamilovať celkom vášnivo. Každodenné prostredie / aktivity by mali byť stále príjemné. Spoločenský život je stále na vysokej úrovni. Pokračujte v vyjadrovaní pocitov ocenenia voči iným. Od apríla dostal niekto špeciálny „návrh“? Pokračujte v používaní tejto extra sebavyjadrovacej energie na vytvorenie niečoho jedinečného. Osvietenie je na prvom mieste, pokiaľ ide o povesť kariéry / verejnosti a potom o skupiny / priateľov / ciele.

Býk mesačný horoskop júl

(20. apríla – 21. mája) Každodenné prostredie je plné aktivity. Hovorenie, písanie a učenie sú najvyššou prioritou! Strávili ste nejaký čas sledovaním hlbších vedomostí, aby ste sa naučili zlepšovať svoju existenciu. Domáce predné bzučanie s aktivitou. Uskutoční sa množstvo konverzácií. Niektorí sa nostalgicky otočia. Dajte si pozor na konfrontácie s členmi rodiny. Na zachovanie stability používajte vrodenú taurskú energiu. Rekonštrukcie domov alebo začatie výstavby nového domu sa najlepšie uskutočnia skôr, ako sa ortuť vráti späť. Finančné príležitosti, rokovania a investície boli stále uprednostňované. Krásne veci a miesta vás stále priťahujú. Osvietenie prichádza v súvislosti s vašou potrebou rozšíriť si svoje osobné obzory, potom s ohľadom na svoju kariéru / povesť verejnosti.

Blíženci mesačný horoskop júl

(21. mája – 21. júna)

Financie / osobné hodnoty podliehajú zmenám. Chvíľu ste sa sústredili na bohatstvo, majetok a vlastnú hodnotu. Čo je pre teba naozaj dôležité? Komunikácia vo vašom každodennom prostredí sa dramaticky zvyšuje. Autentické predpovede astrológie na rok 2020 od spoločnosti Sun: láska, kariéra, financie. To je jeden z vašich vrodených talentov! Tempo každodenného života sa zrýchľuje. Zaistite, aby sa sila vašich slov nestala deštruktívnou zbraňou. Venuša pokračuje v prechode vašej slnečnej znamenia od apríla. Ste stále ústretovejší, spoločenskejší a očarujúci. Koľko zmenilo váš vzhľad – niekoľkokrát ??? Naďalej sa pýtajte, čo chcete. Môžete to získať – aspoň do začiatku augusta. Osvietenie prichádza v súvislosti s intenzívnymi emocionálnymi / spoločnými finančnými otázkami, potom s ohľadom na rozširovanie vašich obzorov.

 

 

Rak mesačný horoskop júl

(21. júna – 22. júla)

Všetko najlepšie k narodeninám, jemné, starajúce sa, vychovávajúce kôrovce! Váš nový astrologický rok sa začína tým, že vás Saturn stále učí, aby ste sa usilovali o čestné sebahodnotenie s cieľom vyrovnať sa s nedostatkami a slabinami. Otázky partnerstva / vzťahov môžu byť odhalené na 2. mieste. Venujte tento mesiac pozornosť tomu, čo si v živote ceníte – materiálne, intelektuálne a duchovne. Môžu sa začať rokovania s ostatnými o peniazoch alebo majetku. Milovaní môžu potrebovať vašu starostlivosť. Charitatívne aktivity podporujú rast duše. Vyvarujte sa nutkaniu robiť nerozumné a impulzívne nákupy a tendencii donútiť svoje presvedčenie o ostatných. Koniec mesiaca môže odhaliť emocionálne zážitky intenzívnejšie ako obvykle. Ä

Lev mesačný horoskop júl

(22. júl – 22. august)

Máte pocit, že dynamické levy akoby ste boli v hmle? Začína sa čistiť do polovice mesiaca. Potom budete musieť veľa komunikovať. Využite túto mimoriadnu dávku energie. Bude to asi 22 mesiacov, kým znova získate ďalšiu dávku. Dávajte pozor, aby ste neprikrývali príliš hlasno! Aktivity so skupinami a priateľmi sa tento mesiac zvyšujú. Spoločenský život je posilnený – pozvánky môžu byť početné. Interakcia so ženami sa môže vyskytnúť často. Mnohí z vás stále pracujú na vašej duchovnosti a učia sa prijať seba za to, kým a čím ste. Osvietenie je vaše tento mesiac v oblasti práce a zdravia a neskôr v súvislosti s otázkami partnerstva / vzťahov.

Panna mesačný horoskop júl

(22. augusta – 22. septembra)

Praktické, podrobné a svedomité – takto budete pôsobiť vo svojich skupinových aktivitách a plniť svoje ciele a ambície. Ľudia, s ktorými sa spájate, sú odrazom vás. Stále vás žiada, aby ste zvážili, či si to zaslúžia alebo či sa musíte pohnúť ďalej. Vaša konečná vízia života sa stále reštrukturalizuje. Meditácia pomáha otvoriť vašu myseľ vyšším víziám a upokojuje nervozitu, ktorú je ťažké zachytiť. Povedzme všetko, čo treba povedať. Nevyslovené slová – zachovávajúce tajomstvá – sa tento mesiac možno môžu vziať proti vám. V obchodnom a profesionálnom živote vznikajú priaznivé podmienky. Osvietenie prichádza o tom, čo máte radi alebo prípadne v láske a potom o funkciách, ktoré denne vykonávate.

Váhy mesačný horoskop júl

(22. september – 22. október)

V posledných mesiacoch ste boli dosť výrazní, pretože vaša vládnuca planéta bola v Blížencoch na predĺžený pobyt. Kľúčovú úlohu môžu hrať cudzinci. Skúsenosti rozširujúce vedomie rozširujú vašu víziu a zabezpečujú osobný rast prostredníctvom niektorých venušských snáh. Vaša osobná scéna je zvýraznená. Osobná reputácia sa stáva verejnou. Vaše kreatívne slová budú komunikované v skupinových aktivitách a medzi priateľmi. Nenechajte sa uniesť svojou horiacou vášňou pre ciele a ambície. Do konca septembra zostáva na vašom ramene strážny anjel. Osvietenie prichádza najprv v súvislosti s domácimi, rodinnými alebo bezpečnostnými problémami a potom s ohľadom na nejaké romantické, tvorivé alebo príjemné prenasledovanie.

 

Škorpión mesačný horoskop júl

(22. október – 21. november)

Využite svoju vrodenú potrebu hlbokého zapojenia a intenzívnych transformácií, aby ste pomohli rozšíriť svoje osobné obzory prostredníctvom metafyzických, náboženských alebo duchovných prenasledovaní. Nový študijný program pomáha rozvíjať vašu kariéru. Stále ste v období hľadania zmyslu života. Dobrý mesiac na cestovanie. Komunikujte, čo potrebujete vo svojom profesionálnom živote. Propagujte svoj verejný imidž. Vyhnite sa drobným detailom. Kreatívna energia naleje do vašej kariéry / verejného imidžu. Dajte si pozor na konflikty s ostatnými. Intímne stretnutia pokračujú s väčšou hĺbkou a intenzitou. Teraz je Venuša priama, žiadosti o úver sú priaznivé. Osvietenie prichádza o niečom vo vašom každodennom prostredí a potom o domácich alebo rodinných záležitostiach.

Strelec mesačný horoskop júl

(21. novembra – 21. decembra)

Vo vašom normálne otvorenom a svetelnom svete je veľa intenzity. Stále sa učíte obmedzenia svojich vlastných zdrojov a koľko musíte spolupracovať a do akej miery ste od ostatných závislí. Nové študijné programy nielenže rozširujú rozsah vášho života, ale môžu prebudiť niečo hlboko vo vašej duši. Otázky partnerstva / vzťahov pokračujú hladko. Niektorí sa môžu konečne rozhodnúť oženiť. Právne otázky sa môžu riešiť mimosúdne. Nové zážitky vás lákajú. Cestovanie zvýhodnené, pokiaľ nechcete ísť príliš ďaleko príliš rýchlo. Diaľkové pohyby môžu byť v práci. Osvietenie prichádza ohľadne financií a / alebo vašej hodnoty, a potom o komunikácii vo vašom každodennom prostredí.

Kozorožec mesačný horoskop júl

(21. decembra – 20. januára)

Problémy s partnerstvom / vzťahmi sa musia naďalej riešiť. Saturn stále prechádza sektorom vášho grafu, čo si vyžaduje analýzu záväzkov a očakávaní vo vašich vzťahoch. Pozrite sa dovnútra. Zamyslite sa nad hlbokými psychologickými pravdami. Spojte sa so skrytými aspektmi seba samých. Očakávajte intenzívne a hlboké rozhovory. Dobrý mesiac pre výskum a výskum. Pracovné záležitosti / vzťahy so zamestnancami pokračujú hladko. Rovnako tak má tendencia nadmerne sa stravovať a piť! Testuje sa vaša schopnosť zvládnuť náhle naliehavé situácie. Skúsenosti prinášajú transformáciu v tom, ako sa presadzujete. Osvietenie prichádza najprv o osobných emocionálnych problémoch, potom s ohľadom na vaše hodnoty alebo ako míňate peniaze.

Vodnár mesačný horoskop júl

(20. január – 19. február)

Vaša inovácia a originalita sú čerpané z práce alebo každodenných služieb. Stále ste v období učenia hodnoty každodennej práce a služieb a udržiavania zdravého fungovania vášho tela. Komunikačné toky tvorivým spôsobom v partnerstvách / vzťahoch. Ľudia môžu vstúpiť do vášho života, ktorý sa neuveriteľne podobá a správa sa ako ostatní, ktorých poznáte. Zábava, zábava a dobrý čas sú stále prioritami. Mohol by sa začať nový vzťah. Sledujte tendenciu byť buď príliš vášnivý alebo nahnevaný a násilný voči iným. Uistite sa, že konflikty, ktoré sa vyskytnú, sa oplatí bojovať. Osvietenie prichádza v súvislosti s duchovnými alebo mystickými disciplínami a potom s ohľadom na osobné emocionálne problémy.

Ryby  mesačný horoskop júl

(19. – 21. marca)

Leto je vtedy, keď vás najviac zaujímajú romantika, kreativita a potešenie. Boli ste už dlhé roky v skúmaní osobnej kreativity a sebavyjadrenia. Účel vašej existencie je jedným z vašich najväčších problémov. Komunikácia je hojná v práci alebo v oblasti osobných služieb. Tempo vášho denného rytmu sa zrýchľuje. Vyskytujú sa zdravotné problémy. Dajte si pozor na spory a argumenty so spolupracovníkmi. Cvičebné programy vám teraz prospievajú. Atmosféra doma a s rodinou by mala byť stále príjemná. Horúčka vyhorenia stále horí. Jarné čistenie trvá dlhšie, ako sa očakávalo? Osvietenie prichádza o skupinách / priateľoch / cieľoch / ambíciách, potom o vašom vyššom duchovnom spojení.

(Visited 1 883 times, 1 visits today)
Share