Mesačný horoskop jún 2019

Baran (21. marec – 19. apríl)

Od 5. do 19. storočia Merkúr prechádza svojím domovským znamením Blížencov, ktorý je vo vašom treťom dome komunikácie a mysle. Jasnosť a vnímanie sú teraz veľmi ostré. Tieto zdroje vám budú v júni 2019 dobre slúžiť s rodinnými problémami.

Buďte trpezliví s rastúcimi inovatívnymi nápadmi. Uvidia denné svetlo, ale nechajú vám vesmír pomôcť s načasovaním ich realizácie. Buď teraz tu! Je to dovolenkový čas, takže si trochu oddýchnite. Noví priatelia môžu ponúknuť nový pohľad. Posun energie v slnovratu vám pomôže cítiť sa bližšie k tomuto budúcemu snu.

Býk (20. apríl – 20. máj)

Počas tohto mesiaca Slnko, Merkúr, Venuša, Mars a Saturn zaberajú obsadenie vo vašich prvých troch domoch identity, hodnôt a mysle. Je to bohatý čas na preskúmanie toho, čo vás zatvára a čo chcete. Vyzvite sa.

Tam môže byť škytavka nespkojnosť pochybnosti čoskoro a dokonca aj malá zdržanlivosť o dosiahnutie mimo svojej bezpečnostnej zóny. Na vašej ceste však nie je žiadna cesta dozadu, takže objavy nových prúdov.

Kreatívna energia je tento mesiac silná a jej plné vyjadrenie bude stálym vplyvom. Choďte nakupovať a kupujte inšpirujúcu knihu. Chatujte s priateľmi a informujte ich o tom, čo je pre vás dôležité. Môžete nájsť dobré znejúce dosky a veľký priateľ.

 

Blíženci (21. máj – 20. jún)

Všetko najlepšie k vám, blíženci … obaja! Váš darček k narodeninám tento mesiac bude veľkým dobrodružstvom. Všetko je to o tom, ako sa tento mesiac cíti, vášeň a možnosť, ale nebuďte znepokojený, inteligentný. Je to naozaj úžasná príležitosť na opätovné vyváženie vášho niekedy nadužívaného pravého mozgu a podhodnoteného ľavého mozgu.

Podniknite kroky, aby ste trochu vystúpili zo svojej bezpečnostnej zóny. Roll s prietokom. Vystúpte z režimu zodpovednosti a postavte sa do radosti. Opýtajte sa, ako vidíte, že sa stávate slobodnejšími, ak chcete byť v kariére a vo vzťahu. Môžete mať pocit, že existujú nové talenty alebo zručnosti, aby ste sa naučili alebo priniesli to, čo už robíte.

Rastlín niektoré z týchto semien teraz. Slnko bude proti Plutu vo vašom dome pre vzťahy na 12. mieste. Použite tento čas, aby ste pochopili, prečo sa menej ako očarujúci pán Hyde niekedy objavuje vo vzťahoch, keď ste sa naozaj snažili ukázať svojmu inteligentnému Dr. Jekyllovi. To by mohol byť kľúčový mesiac prelom a jasnosť vo vzťahu. Dôverujte svojim vnímaniam. Inšpirujte ostatných … naozaj vás za to ocenia!

Rak (21. jún – 22. júl)

Saturn, ponaučiteľka zverokruhu, zvyčajne naznačuje čas na introspekciu, zameranie a disciplínu vo vzťahu k rozvoju, ktorého chceme byť. Tento mesiac Saturn dosiahne stredný stupeň vášho rodného znaku a tým poskytuje možnosť získať nejaký pohľad na váš pokrok v týchto záležitostiach za posledný rok. Okrem toho nás dynamický, inovatívny Mars inšpiruje k činom a podnecuje našu tvorivú vášeň cez 23. miesto.

Môžete sa inšpirovať, aby ste sa vrátili späť do vášho shellu pre oddych a bezpečnosť, ale zvážte dôsledky, ak tak urobíte. Komunikácia, vyučovanie alebo písanie sú teraz vo všeobecnosti silné. To je obzvlášť dobrý čas na pripojenie, sieť a dôležitých nových priateľov a združení, ale buďte opatrní pri romantike. Propagujte sa alebo propagujte svoje podnikanie.

Lev (23. júla – 22. augusta)

Nastal čas, aby sme sa v kariére naplnili tvorivým naplnením. Vaša energia a talenty musia byť vyjadrené viac a príležitosti v tejto oblasti sa sústreďujú. Možno budete mať pocit, že prasknete vo švoch na nejaký kreatívny posun.

Byť tak jasné, ako môžete byť o svoje ciele a to, čo potrebujete pre bunkovej úrovni tvorivej spokojnosti. Ak máte jasno v tom, čo chcete, potom k vám príde to, čo chcete. Je to vhodná doba na zdôraznenie čistenia, zdravia a služieb pre iných.

Môžete sa cítiť, že si môžete dopriať niečo pekné. Použite diskrétnosť a choďte na to! Použite svoje vzťahy na vyjadrenie hĺbky, šírky a pravdy o tom, kto ste. Nedržte sa.

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Prospešné planéty Jupiter sa valí cez vaše znamenie Slnka až do septembra. Pre túto chvíľu to znamená, že energia expanzie oplýva. Udržujte tieto energie dobre využité a vyvážené. Udržujte svoju perspektívu. Aké sú vaše najdôležitejšie priority a ciele?

To je najlepší čas na precvičenie vedomého zámeru a tým pádom sa zbaviť niektorých z tých záťažových kontrolných problémov. Čo chcete prejaviť? Pamätajte si, že prax úmyslu predpokladá, že existuje univerzálny zámer, ktorý je vedúcou tvorivou silou vesmíru.

Aj keď máte bezchybnú schopnosť na to, aby sa to stalo, nenechajte sa tak zmiasť, alebo si nie ste istí, že stratíte zo zreteľa svoj vzťah so všetkým, čo je. Je čas zvážiť uvedenie vašej dôvery v Božské načasovanie. Udržujte veci realistické a flexibilné. Panna je najcitlivejším, najzraniteľnejším znamením zverokruhu. Nasmerujte túto citlivosť na svojich blízkych a priateľov. Vráti sa k vám tisíckrát.

 

Váhy (23. septembra – 22. októbra)

Vaša vládnuca planéta je Venuša, ktorá je vrcholom planétnej show tohto júna 2019. Energia by mala pulzovať cez vaše žily, keď sa retrográdna Venuša pohybuje cez tvár Slnka na 8. mieste. Vhľad a inšpirácia budú vyvolané.

Retrograde znamená, že znovu zvažujeme myšlienky alebo sa vraciame na staré územie, ktoré sme navštívili len o pár mesiacov skôr. Najlepší spôsob, ako zvládnuť retrográdne obdobie, je skôr ísť do vnútra, ako sa pokúšať o zmysel z nepokojných vonkajších okolností.

Toto je obdobie pre Dušu a nie pre myseľ. Venuša je retrográdna vo vašom 9. dome filozofie a vyšších učeniach. Možno hľadáte odpovede na niektoré z vašich najhlbších otázok alebo hľadáte správnu cestu pre vás. Nechajte sa inšpirovať.

Veci boli v poslednom čase vesmírne alebo neisté. Nech je to v poriadku. Niekedy sa Boh pohybuje záhadnými spôsobmi, ale môžete si byť istí, že vás nebude príliš dlho držať v hmle. Kariéra sa pravdepodobne prejaví ako oblasť zamerania sa po zmene Venuše z retrográdneho na pohyb dopredu na konci mesiaca.

Škorpión (23. októbra – 21. novembra)

Ako začína mesiac, ste na hodine. Veci sa budú zahrievať, ako čas plynie. Energia transformácie oplýva a všetci vieme, že je príťažlivá pre škorpiónov. Ak by ste si mohli sadnúť na stôl a navrhnúť, kto ste, ako by to vyzeralo?

Premýšľajte o tom, zatiaľ čo táto lahodne intenzívna energia oplýva, ale nenechajte sa stať mučeníkom pre svoj vlastný ideál a očakávania. Váš optimizmus je na vzostupe. Priatelia hľadajú, aby ste boli životom strany. To by mohlo byť mesiac pre hlboké osvetlenie. Vyvážte zábavu a inšpiráciu. Ak nová cesta alebo smer sú to, čo hľadáte, potom im dajte šancu. Vypočujte si šepot.

Strelec (22. november – 21. december)

Wow! Benevolentný Jupiter zostáva vo vašom kariérovom dome do septembra. Liečiteľ asteroid Chiron zaujíma váš druhý dom talentov a peňazí. Duchovný Neptún zaberá váš tretí dom mysle. Veci sa stavajú smerom k crescendu koncom tohto roka.

Tento mesiac vám dáva možnosť odstrániť myšlienky, ktoré by mohli blokovať váš optimizmus a dôveru voči tým, ktorí sa blížia k zmenám. Pocity a vášne sa môžu vzbudiť, ale jasnosť a múdrosť vyhrá deň. Priatelia by vás mohli sklamať, ale možno je to správa o tom, že ste medzi tými, ktorí vás viac podporujú. Dovolenka alebo odpočinok a relaxácia sú požiadavkou tohto mesiaca.

Kozorožec (22. december – 19. január)
Liečebný asteroid Chiron dokončí svoj tranzit vášho slnečného znamenia v priebehu nasledujúcich deviatich mesiacov a nevráti sa tam takmer 50 rokov. Týchto deväť mesiacov je dokonalým obdobím tehotenstva na vytvorenie zdravšieho vzťahu s vaším zmyslom pre zodpovednosť.

Pracujte najmä v oblasti vzťahov. Pravítko vášho znamenia Slnka je Saturn, ktorý prechádza cez vaše vzťahy. Dajte si na vedomie … Nie som zodpovedný za jeho šťastie.

Zamerajte sa na prelomenie tohto mesiaca okolo svojho strachu z toho, že necháte ostatných. Je to starý príbeh, ktorý prežil svoju užitočnosť. Mantra tohto mesiaca: Beriem na seba zodpovednosť, aby som si vysnívala svoje nesnívané sny. Veľa jasnosti a liečenia najmä od 6. do 19. storočia.

Vodnár (20. január – 18. február)
Neistota pokračuje, ale neboj sa. Watery Neptune bude v konečnom dôsledku posilňovať vaše vzdušné, myslené naplnené energetické pole s pocitmi vášne a tvorivosti.

Vyhnite sa pokušeniu, aby ste utiekli do vašej veže slonoviny z idealizmu. Byť samoľúby jednoducho nič nevyrieši. Zamerajte sa skôr na domov, hniezdo a pohodlie. Starajte sa o veľký čas. Buďte v bezpečí pri páde do starej koľaje pri práci. Vaše ďalšie rozvíjanie trpezlivosti teraz za pár mesiacov vyplatí obrovské výhody. Letná romantika je teraz možná. Urobte s rodinou niečo úžasné. Urobte zmysluplné spojenie s deťmi.

Ryby (19. február – 20. marec)
Ako mesiac začína, je tu napätie medzi vašim štvrtým domom potrieb / emócií a vaším desiatym domom kariéry / ukazujúcim sa ostatným. Pozrite sa, ako dávate potreby a očakávania druhých nad svoje vlastné potreby.

Urobte si poznámky, viesť denník, komunikovať, byť úprimný k sebe. Dajte veci vonku. Nebe nebude padať, ak definujete svoj život podľa vašich podmienok! Buďte s rodinou. Udržujte spoločnosť rovnako zmýšľajúcich, inšpirujúcich priateľov. Začnite novú, sebestačnú disciplínu ako je jóga alebo členstvo v telocvični.

(Visited 2 957 times, 1 visits today)
Share