mesačný horoskop marec 2022

Mesačný horoskop marec 2022

Baran mesačný horoskop marec

BARAN (20. 3. – 19. 4.) Zamerajte svoju pozornosť na reformu svojich nádejí, prianí a snov počas tohto marca 2022. Byť s ľuďmi, ktorí majú niečo spoločné, je teraz obzvlášť uspokojujúce. Priatelia sú inšpiratívni v tom, že vám pomáhajú vyvolať vašu kreativitu a rozvíjať pre seba novú realitu. Poskytnite svoje služby organizácii, ktorá podporuje vaše záujmy a ideály. Skontrolujte odmeny spojené s vašou kariérou. Je jar a všetka tá práve začínajúca a topiaca sa energia by mohla odhaliť niekoľko emocionálnych problémov, ktoré boli pochované celú zimu. Ak je 1. a 2. marec trochu skalnatý, čo sa týka pocitov, možno by ste sa chceli dlho a dôkladne pozrieť na to, čo ste si mysleli, že môžete zanechať, keď napadne sneh. Od 3. do 7. ste späť na vrchole, čo sa týka vašej energie a emócií. Možno ste dokonca vyliezli na útes. Alebo zlanený z vrcholku malej emocionálnej hory. A 9. alebo 10. … je to záhadný cudzinec zlaňujúci v malých horách, ktorého ste cestou stretli? Hmm. Toto môže byť veľmi zaujímavé. 12., 13. alebo 14., niektoré z tých „prečo som sa nezaoberal tým starým nepríjemným emocionálnym problémom, keď sa listy otáčali a bolo by ľahšie nájsť riešenie“ blues mohol byť späť. Dobre, mal si sa o to postarať skôr. Takže nie. Prečo nezavolať toho tajomného polocudzinka 17. a nepožiadať ich, aby vám pomohli? Ich rady však berte s rezervou, najmä o 19-tej. Do 23. dňa sa do vás (opäť) vrúti všetka táto energia premeny nového listu a vy a vaša nová záhadná zlatíčko zakončíte mesiac veľmi sladko – spolu.

 

Býk mesačný horoskop marec

BÝK (19. 4. – 20. 5.) Tento február je pre vás skvelý čas na zlepšenie svojho postavenia vo svete. Uvedomte si realitu svojho stvorenia. Zopakujte si, čo ste dosiahli od svojich narodenín, a začnite proces uzatvárania všetkých nedokončených záležitostí. Niektoré aspekty vášho pôvodného plánu budete musieť opustiť, zatiaľ čo iné aspekty budú vyžadovať zvýšené úsilie, ak chcete prejaviť svoje ciele. Vaše súčasné aktivity ovplyvnia vašu reputáciu na budúci rok. Prvý a druhý mesiac prichádza ako lev. Veľký, vrčiaci, vášnivý, žiarlivý, ohnivý, možno len trochu precitlivený lev. Nariekaš až priveľmi o tom, čo (pravdepodobne nesprávne!) vnímaš ako nedostatok adekvátnej pozornosti tvojej osoby 4.? Olizujete si labky a trucujete v kúte len trochu prekotne? Máte možno len nejaké blues na konci zimy? Rozveselte sa: o 5., 6. alebo 7. sa nielenže váš vnútorný emocionálny terén bude cítiť pevnejší, ale budete si robiť nejaké skalopevné cestovateľské plány. Od 10. do 12. sa ten starý mrzutý lev môže vrátiť! Porozprávajte sa so svojimi priateľmi o tom, ako sa cítite 15., 16. a 17. dňa — a neodhryzávajte im hlavy, ak to hneď nepochopia! Budete mrnčať ako džungľová mačka kŕmená smotanou 19. alebo 23., keď vám do cesty prídu naozaj dobré správy. 27. dňa sa pripravte: odvtedy až do konca mesiaca budú vaše dni zhasnuté ako sladké, prítulné, roztomilé (a romantické!) malé jahniatko.

Blíženci mesačný horoskop marec

BLÍŽENCI (20. mája – 21. júna) Možnosť cestovania by k vám mohla prísť odnikiaľ, čo by mohlo súvisieť s okolnosťami okolo staršieho priateľa; k tomu by sa dala pripojiť aj príjemná situácia. Môže byť potrebná vaša štedrosť a to by vám mohlo spôsobiť obavy, pretože otázka peňazí môže byť veľmi nejasná. Zistite si všetko predtým, ako strčíte ruku do vrecka. Musíte sa veľa naučiť o vašich spoločných hodnotách a emócie, ktoré by vám mohli brániť; do ničoho sa neunáhlite, pretože by vás mohla zradiť vaša povaha.

Rak mesačný horoskop marec

Rak (21. 6. – 22. 7.) Mohli by ste veľa premýšľať o veľmi neočakávaných okolnostiach v oblasti zdieľaného príjmu. Túto záležitosť môžu spustiť pomalé zmeny vo vašej pracovnej oblasti. Zdá sa, že vaša pracovná oblasť je obklopená veľmi harmonickým dianím a váš zmysel pre zodpovednosť by mal byť veľmi v popredí. Mohli by vás obťažovať obavy týkajúce sa príležitostí na zlepšenie svojho kariérneho statusu. Náročné okolnosti v práci budú musieť byť prediskutované, aby ste mohli dospieť k lepšiemu porozumeniu a kompromisu. e v polovici leta. Exotické dovolenky v cudzích krajinách žijú tento mesiac vo vašich snoch. Krátky oddych alebo celoživotné ciele, preskúmajte, čo hýbe vo vašej duši.

Lev mesačný horoskop marec

LEV (22. júl – 22. august) V centre pozornosti tohto mesiaca je vaša oblasť manželstva a partnerstva , v tejto oblasti sa môžu diať prekvapivé udalosti prichádzajúce z diaľky. Vaša myseľ môže ísť míľu za minútu a môžete zmeniť názor v záležitosti súvisiacej s touto oblasťou vášho života. Niekto, kto bol vo vašom okolí veľmi potichu, mohol vstúpiť do vášho života, čo by vás mohlo rozčúliť, pretože lekcie a povinnosti sú veľmi v obraze. V druhej polovici mesiaca môžete mať na pracovisku názorové rozdiely, ktoré by sa dali vyriešiť veľmi priateľskou cestou. Tento mesiac sa zameriavate na prácu, vzťahy a zdroje zdieľané s ostatnými.

Panna mesačný horoskop marec

PANNA (22. augusta – 22. septembra) Neočakávaný vývoj v práci môže spôsobiť, že niekoľkokrát veľmi rýchlo zmeníte názor. Neistota spojená s možnosťou lukratívneho podniku si bude vyžadovať rokovania. Vo vašom domácom prostredí by mala prevládať harmónia a môže byť prítomná potreba byť opatrný v spoločných finančných záležitostiach; to by mohlo spôsobiť, že budete mať určité zaujatie, ktoré sa odrazí ako skúsenosť učenia spojená s vaším zmyslom pre zodpovednosť. Marcový horoskop 2020 predpovedá, že druhá polovica mesiaca vás zastihne vo vašej oblasti investícií a špekulácií. Minulá príležitosť na partnerstvo by sa mohla vrátiť do vášho života, čo by mohlo spôsobiť rozrušenie ohľadom vašej kariéry a mali by ste prediskutovať rokovania o finančných záležitostiach. na ich potreby.

Váhy mesačný horoskop marec

VÁHY (22. 9. – 23. 10.) Tento mesiac sú pre vás v centre pozornosti spoločenské aktivity. Mohla by byť predstavená možnosť krátkeho výletu. Mohlo by to k vám prísť nečakaným spôsobom, pred tým, ako sa vydáte na tento výlet, budete musieť vyriešiť zodpovednosť s partnerom alebo partnerom; toto by sa mohlo stať skutočnosťou 15. dňa tohto mesiaca alebo neskôr. Mohla by sa objaviť príležitosť napraviť situáciu z minulej skúsenosti, pretože komunikačné linky sú otvorené veľmi harmonickým spôsobom. Mali by sa vykonať úpravy. Vaša pracovná oblasť môže byť v tomto čase tiež veľmi zaneprázdnená, ale dá sa to zariadiť, aby ste sa mohli vydať na cestu. Rok 2020 podľa vášho horoskopu prináša výhody pre nové kontakty a spojenectvá. Vaša prirodzená sociálna pôvabnosť je posilnená v práci a zábave.

Škorpión mesačný horoskop marec

ŠKORPIÓN (23. 10. – 22. 11.) Vaše domáce záležitosti sú tento mesiac veľmi v centre pozornosti, čo je veľmi priaznivo spojené so všetkými veľmi pomalými zmenami, ktoré sa vyskytli v súvislosti s vašimi osobnými zdrojmi. Hovorte o možných zmenách bydliska, ktoré by mohli nastať. Tento mesiac sa vám v práci môže naskytnúť príležitosť zvýšiť si príjem. Nadriadený sa na vás môže pozerať veľmi priaznivo, ale nezabudnite, že všetky tieto skúsenosti sú spojené s učením. Hoci vždy k lepšiemu, môže vám to spôsobiť určité obavy a obavy, ale celkový obraz vyzerá veľmi priaznivo. chceš ísť.

Strelec mesačný horoskop marec

STRELEC (22. 11. – 21. 12.) Hlavnou témou tohto mesiaca je oblasť vašej komunikácie. Mohli by vás zastihnúť neočakávané správy spojené so starou investíciou, ktoré by mohli viesť k rozhodnutiu z vašej strany. Pozorný pohľad na klady a zápory vám môže poskytnúť lepšie pochopenie situácie a možno zistíte, že to vyzerá lepšie, než sa očakávalo – vyhnite sa akémukoľvek unáhlenému rozhodnutiu. Je to spojené so skúsenosťou, ktorú ste mali v minulosti a ktorá vám spôsobila a stále spôsobuje veľa rozrušenia. Vzíde z toho dobre naučená lekcia. Mohli by ste sa tiež pristihnúť, že snívate o opravách vo svojej domovskej základni a spoluprácu s vaším kamarátom alebo partnerom by ste mohli nájsť iba so zdieľanými zdrojmi, pretože prácu a plánovanie budete robiť vy sami.

Kozorožec mesačný horoskop marec

KOZOROŽEC (21. 12. – 21. 1.) Tento mesiac v marci by ste sa mohli ocitnúť pri riešení výdavkov týkajúcich sa vašej domácej základne a pri príliš rýchlych rozhodnutiach, ktoré by ste mohli ľutovať. Pomalšie tempo myslenia v každej situácii bude najlepším riešením. Každý si občas zaslúži oddych. Jediný problém, Kozorožec, je, že môžete pokračovať v prevádzke bežiaceho pásu. Marcový horoskop 2020 hovorí, že vaša túžba zmeniť bydlisko môže byť prítomná, pretože sa zdá, že povinnosti na domácej základni sa uvoľňujú. Zosúladenie minulých povinností s budúcnosťou s partnerom alebo partnerom sa dá vyriešiť, keď sa vy dvaja rozhodnete, kam by ste chceli vo svojom živote smerovať. Emocionálna potreba napredovať je nevyhnutná. zodpovednosť.

Vodnár mesačný horoskop marec

VODNÁR (21. 1. – 18. 2.) Tento mesiac by vám mohol priniesť rýchle tempo v spojení s vašimi priateľmi. Môžete sa stretnúť s novými ľuďmi, ale dajte si pozor na niektoré zavádzajúce informácie, ktoré by z toho mohli vychádzať. Mohli by ste získať poučenie, ktoré by vám mohlo spôsobiť neopodstatnené obavy, hoci láska a porozumenie z vašej strany by mohli zmierniť akékoľvek previnenie. Môžete sa cítiť nejakým spôsobom zmätený ohľadom svojej úlohy v minulosti a toho, čo sa od vás očakáva v súčasnosti; veľa komunikácie by vás mohlo veľmi poučiť.

Ryby mesačný horoskop marec

RYBY (19. február – 20. marec) Tento mesiac sa vám môže stať, že za mnohých okolností zmeníte názor, ale pravdepodobne si to necháte pre seba. Zmätok z minulých skúseností by sa mohol odraziť vo vašom osobnom príjme a hodnotách, a to bude musieť byť zosúladené pomocou zdieľaných zdrojov vás a vášho partnera. To by vám mohlo priniesť aj tvrdé lekcie a určité starosti napriek príležitosti na zlepšenie vašej peňažnej oblasti. Pocit zodpovednosti by sa mohol nejako zmierniť, keby ste sa mohli snažiť nebyť na seba takí prísni. Mohli by ste dať nejaké nadšenie do nejakej spoločenskej a zábavnej aktivity. Tento mesiac by ste sa mohli cítiť veľmi energicky a to by vás mohlo spôsobiť neopatrnosťou, takže sledujte svoje kroky!

(Visited 3 704 times, 1 visits today)
Share