Mesačný horoskop september 2021

Horoskop na september 2021 prinesie ľuďom pozitívnu energiu. Dni tohto mesiaca patria k tým šťastnejším, a preto ich môžeme využiť. Niektorí strávia viac času prácou, zatiaľ čo iní sa rozhodnú pre romantické večery. Tento mesiac prinesie Venuša Pannám a levom neobmedzené množstvo šarmu. Levy budú stredobodom pozornosti na každom večierku a Panny výrazne pritiahnu opačné pohlavie. Schopnosť vcítiť sa do ostatných a komunikovať prinesie úspech vo všetkých aspektoch vášho života. Leto je tiež obdobím, kedy hrozí viacnásobné zranenie, preto by ste obzvlášť v polovici septembra nemali robiť nič riskantné. Pokúste sa dodržiavať zdravé návyky a vyvážiť konzumáciu nezdravých jedál. Čokoľvek si vyberiete, podľa hviezd je zrejmé, že v septembri ľudia nie sú zvyčajne rozrušení. Môžete očakávať zdravie a nebude vám chýbať motivácia.

Baran (21. marca – 20. apríla)

Od septembra 2021 prechádza Mesiac cez ohnivého Barana. To vám dodá veľa energie začať nové veci a kreatívne sa prejaviť. Zlou správou je, že Merkúr sa umiestnil (zdá sa, že sa prestal pohybovať) vo vašom dome tvorivosti, čím dočasne narušil tok tejto energie. Aj keď to nebude trvať dlho, poskytne vám to pohľad na to, ako svoje emócie niekedy používate. Je to skvelý čas dozvedieť sa viac o kapitulácii a synchronizovať sa s načasovaním vesmíru. Toto bude veľmi dôležitá lekcia v polovici mesiaca, keď sa Slnko a Mars (dve silné planéty pre Barana) spoja vo vašom šiestom dome ambícií a životného smerovania. Pred týmto obdobím si urobte čas a zanietene sa zamyslite nad tým, čo by ste chceli vo svojom živote prejaviť.

Býk (20. apríla – 21. mája)

Venuša je vládcom vášho slnečného znamenia, a preto je pre vás tento mesiac silnou planétou. Na začiatku mesiaca sa nachádza vedľa Saturnu vo vašom treťom dome. Toto bude dôležité obdobie pre záležitosti tretieho domu, najmä pre komunikáciu, písanie a podnikanie. Umiestnenie Saturnu nám tu umožňuje pozrieť sa na motiváciu v týchto oblastiach. Čo by ste chceli oznámiť alebo dosiahnuť? Kde sa v týchto oblastiach držíte bokom a ako to môžete zmeniť? Venuša vstúpi do vášho štvrtého domu domova a bude sa o ňu starať 7. a zostane tam až do 4. októbra. Využite toto obdobie na zlepšenie domácnosti a zblíženie sa s rodinou. Venujte zvláštnu pozornosť deťom. Energie romantiky a kreativity sú vo vzduchu.

Blíženci (21. mája – 21. júna)

Tento mesiac sa kladie dôraz na záležitosti štvrtého domu: domov, rodina a vaše emocionálne ja. V prvej polovici mesiaca môžu byť veci trochu zdrvujúce. Výzvy sa objavujú 9. ako karma odhaľujúca Pluto vo vašom dome na námestiach vzťahov Mars vo štvrtom dome. Slnko a Mars sa spájajú vo vašom štvrtom dome 14. septembra a poskytujú príležitosť na prelom alebo rozpad. Toto je čas vyživovať sa, citlivo triediť vzťahové potreby a byť s rodinou. V jadre vašej frustrácie môžu byť hlbšie, otravné otázky o kariére a životnom smerovaní. Čo v tejto súvislosti potrebujete? Je načase byť k sebe skutočne úprimní, aby ste dosiahli to, čo si zaslúžite.

Rak (21. júna – 22. júla)

Saturn „Kto som?“ Tranzit vášho slnečného znamenia sa energicky, kreatívne odrazí od Slnka, Marsu a Jupitera a pohybuje sa cez váš tretí dom mysle, komunikácie a podnikania. Vaša myseľ je plodná a aktívna a môže vám pomôcť z tvorivej rutiny. Osvietenie alebo úpravy postoja blízko 9. dňa sa môžu v druhej polovici mesiaca zmeniť na činnosť. September ponúka skvelé príležitosti na nadviazanie nových priateľstiev, propagáciu, propagáciu vášho podnikania alebo vytvorenie prítomnosti na internete.

Lev (22. júla – 22. augusta)

Cítite sa tvorivo plodní, pripravení zrodiť nový talent alebo aspekt toho, kým ste. Je to vhodný čas práve na to, ako sa otvárajú dvere vo vašej práci alebo v oblasti vašej kariéry. Nenechajte svoju úzkosť z vás dostať to najlepšie na začiatku mesiaca. Venujte veľkú pozornosť rodinným a domácim potrebám, aby sa im dostalo primeranej a vedomej pozornosti. Financiám by sa malo dariť, ale vyhýbajte sa zvyšovaniu dlhu bez náležitého zváženia. Radšej si našetrite na väčšie a lepšie veci dopredu.

Panna (22. augusta – 22. septembra)

Šťastné narodeniny! Aký silný astrologický mesiac! Planéty, ktoré vládnu trom ohnivým znameniam, prechádzajú Pannou v blízkosti vášho pôrodného Slnka. Merkúr, vládca Panny, tiež vstúpi do vášho znamenia 10. Nakoniec sa 14. mesiac koná nový mesiac, priaznivý pre nové začiatky, spojený s dobrotivým a expanzívnym Jupiterom. Bude to pre vás dobrý test. Horíte inšpiráciou, ambíciami a pravdepodobne túžite po novom zmysle pre smer. Je načase, aby ste svoju racionálnu a analytickú časť znovu vyvážili svojim citom, srdcom a vášňou pre život. Plánovanie vecí obvyklým metodickým spôsobom jednoducho nebude stačiť. Túto energiu možností budete musieť citeľne cítiť vo svojom tele. Je to rezonancia, frekvencia vibrácií, ktorú musíte ošetrovať, pestovať a pestovať. Cítite silu svojej vášne pre život. Vaša vášeň predstavuje váš zmysel pre poznanie a pravdu o tom, kto ste a prečo ste tu. „Plán“, ktorý vždy potrebujete, sa odhalí. Dôverujte sebe a vesmíru. Ovládanie je veľmi nadhodnotené.

Váhy (22. september – 22. október)

Venuša a Saturn, dvaja najväčší planetárni spojenci Váh, začínajú mesiac spoločne vo vašom dome kariéry, postavenia a zodpovednosti. To naznačuje, že energie zmien v týchto oblastiach – energie uvedené do pohybu vlani vo februári a v marci – sa pohybujú smerom k vyriešeniu v nasledujúcich šiestich až ôsmich týždňoch. Využite tento čas na „odľahčenie“ svojho pocitu prehnanej zodpovednosti. Ak nemôžete milovať svoju prácu, skúste pracovať s láskou. Odstráňte zo seba tlak, kdekoľvek môžete. Robte veci okolo domova, aby ste sa cítili útulnejšie a výnimočnejšie. Vaše vnímanie seba a toho, čo si ceníte, sa menia. Uži si jazdu. Financie môžu na konci mesiaca vykazovať zlepšenie práve včas, aby ste si mohli kúpiť narodeninový darček, ktorý si skutočne zaslúžite.

Škorpión (22. októbra – 21. novembra)

Prvé septembrové dni 2019 vám môžu pripadať trochu ako brázdenie bahna, ktoré je po vaše boky. Pluto, vládca Škorpióna a Merkúra, práve prešli z retrográdneho na priamy pohyb. Využite prvý septembrový týždeň na inventarizáciu a integráciu druhých domácich lekcií Pluta (talent, sebaúcta a to, čo si ceníte), ktoré prišli v období retrogradácie od apríla do augusta. Do 11. sa vaše zameranie presunie na jedenáste domáce záležitosti, v ktorých sa budú schádzať Slnko, Mars, Merkúr a Jupiter. Jedenásty dom je dom priateľov, vytvárania sietí, propagácie seba samého, ideálov, dlhodobých cieľov a peňazí generovaných z kariéry. K dispozícii je veľa energie, preto týmto oblastiam svojho života venujte osobitnú pozornosť. Porozumejte svojmu idealizmu a očakávaniam, aby ste torpédovali potenciálne silné výsledky. Jednoducho nemôžete zmeniť ostatných. Zmeňte objektív, cez ktorý sa na ne pozeráte, úpravou svojho presvedčenia o sebe. V čítaní alebo štúdiu vyšších učení, ktoré vás priťahujú, je veľké „ah-ha“.

Strelec (21. novembra – 21. decembra)

Váš obvyklý optimizmus môže byť trochu náročný, keď mesiac začína, pretože Chiron, Neptún a Urán – všetky retrográdne – sú zoradené vo vašom druhom, treťom a štvrtom dome, ktoré predstavujú vaše základné hodnoty, myšlienky, presvedčenia a pocity. Existuje niekoľko hlbokých problémov, ktoré si vyžadujú vašu znalosť. Vaša inšpirácia a motivácia však bude čoskoro vyčerpaná. 14. septembra prebieha nový Mesiac spoločne s tranzitujúcim Jupiterom, ktorý je mocným vládcom vášho slnečného znamenia. 15. Slnko a Mars sú spojené. Tieto dve silné udalosti sa odohrávajú vo vašom desiatom dome kariéry, postavenia a zodpovednosti. Portál je otvorený, ak by ste chceli vykonávať nejaké liečebné činnosti alebo práce súvisiace so službami. Toto je čas, aby ste snívali o veciach, aké by mohli byť, a povedali si „Prečo nie?“ Čo je pre vás vo hviezdach v roku 2021?

Kozorožec (21. december – 20. január)

Mesiac v ohnivom Baranovi poskytuje motiváciu na začiatku mesiaca a vytrháva nás z dezorientujúcich účinkov retrográdneho vývoja Merkúra, Chirónu, Uránu a Neptúna. Veľa energie sa dá zamerať na vzťahovú príležitosť. To môže znamenať šancu na romantiku pre tých, ktorí aktívne hľadajú. Pre ostatných to znamená zameranie sa na existujúce vzťahy a to, čo vám hovoria. Neprehliadnite lekcie tu. Urobíte dobre, ak budete úprimnejší o tom, čo potrebujete, a o vašej vízii pre vás dvoch. Vaše myšlienky budú vítané. Príležitosti na kreatívne vyjadrenie sú tento mesiac na vrchole. Nechajte svoje kreatívne vlohy lietať. Je tu tiež veľa inšpirácie, ktorá sa dá získať v záležitostiach deviateho domu, cestovaní alebo vyšších učeniach. Navštívte svojho učiteľa, urobte si workshop alebo si prečítajte knihu, ktorá vám pomôže zmeniť vnímanie.

Vodnár (20. januára – 19. februára)

Tranzit Saturnu z vášho šiesteho domu vás v dnešnej dobe veľa zameriava na vaše ciele a životné smerovanie. Napriek tomu, že v posledných týždňoch je všetko jasné ako blato, nepotite to. Transformačná sila Slnka, Marsu a Jupitera vo vašom ôsmom dome zmeny môže byť veľmi odhaľujúca. 14. a 15. vám vykryštalizujú mnohé veci. Starostlivo zvážte čakajúce možnosti. Ak ste príliš idealistickým typom Vodnára zo slonovinovej veže, je načase dostať svoje srdce a pocity z chladiarenského skladu! Ste veľkým katalyzátorom zmien a reforiem, takže si to nenechávajte pre seba. Synergia je tajomstvom šťastného nositeľa vody. Dajte liečivé vody bohov každému, kto od vás dostane, a budete vždy šťastní. 24. a 25. deň sú pre vás zeleným dňom, kedy môžete začať konať.

Ryby (19. februára – 21. marca)

Saturn prechádza neskoršími stupňami vášho domu kreatívneho sebavyjadrenia. Vaše tvorivé energie hľadajú správnu cestu na vyjadrenie. Neponáhľajte proces; urobte si čas a nájdite to, čo vám vyhovuje. Saturn vám hovorí, aby ste šli dovnútra a našli múzu alebo motiváciu, ktorá vyhovuje novému vám. Tranzitujúce Slnko, Mars a Jupiter sú proti vášmu pôvodnému Slnku a robia vzťahy živnou pôdou pre výzvy, najmä v polovici septembra 2021. Pravdepodobne existujú niektoré záležitosti, ktoré zostali visieť a ktoré si vyžadujú diskusiu. Ujasnite si so svojim partnerom, čo vám funguje a čo nie a čo je možné dohodnúť. Nechali ste loptu na ich ihrisku dostatočne dlho. Ak sa cítite sociálne mimo, môžu byť na mieste niektoré nové, stimulujúce a podporujúce priateľstvá. Teraz preťahujete svoje duchovné svaly. Verte v seba.

(Visited 96 times, 1 visits today)
Share