Mocné kúzla lásky

#1. Kúzlo medovej nádoby

Kúzlo medovej nádoby siaha až do staroveku. Čarodejnice v minulosti používali med ako súčasť svojich milostných kúziel a tie moderné nie sú iné. Myšlienka použitia medu spočíva v tom, že niečo také sladké vytvára sladkosť a náklonnosť medzi dvoma ľuďmi. 

Kúzlo medovej nádoby je jedným z najbežnejších kúziel lásky, ktoré ľudia používajú na zlepšenie svojej spojenia s ostatnými. Tieto kúsky lásky sa tiež používajú na existujúci vzťah a bližšie informácie o ľudí. 

Ako čarovať s medom

Začnite napísaním mena druhej osoby na kúsok papiera trikrát. Otočte papier o 90 stupňov a napíšte svoje meno trikrát tak, aby sa vaše meno prekrývalo s menom druhej osoby. Zamerajte sa na to, čo od kúzla chcete. Chcete priviesť bývalého späť? Chcete prilákať nového milenca? Chcete zlepšiť existujúci vzťah? Tak či onak, prianie napíšte na papier tak, aby zakrúžkoval mená. Pri písaní želania nezdvíhajte ceruzku z papiera. Vždy sa môžete vrátiť a prekrížiť svoje T a bodovať svoje ja neskôr. 

Keď je papier hotový, zložte ho a vložte do pohára naplneného medu. potrebujete sa, že sa medu pri tom dotýkate prstami. rovnako prsty z nádoby a nahlas zarecitujte nasledujúce zaklínadlo:

„Tak ako je sladký tento med.“ Taký bude pre mňa.“

Olízajte med z prstov a nádobu s medom uzavrite papierom vo vnútri. Zapáľte sviečku na vrchu nádoby. Farba sviečky sa líši podľa vášho želania:

 • Červená sviečka pre vášnivú lásku
 • Ružová sviečka pre milujúcu lásku
 • Hnedá sviečka pre súdne záležitosti, ako napríklad osladenie sudcovi alebo porote
 • Biela sviečka na všeobecné účely

Keď sviečka dohorí, uložte ju na miesto, kde ju nikto nenájde. Počkajte sedem dní a zapáľte ďalšiu sviečku. Zapáľte novú sviečku raz týždenne v rovnaký deň každý týždeň. 

 

#2. Kúzlo ružovej sviečky

Červené a ružové sviečky používali čarodejnice už po stáročia. Ružové sviečky vytvárajú silnú mágiu, keď sú zámery za kúzlom čisté. Takže, ak je vaša láska čistá a vaše úmysly tiež, použitie kúzla ružovej sviečky sa môže ukázať ako mimoriadne účinné. 

Jedna vec, ktorá robí kúzla s ružovými sviečkami dobrý nápad, je to, že výsledky sú v súlade s vašimi túžbami. V čarodejníckej tradícii ružová predstavuje lásku a spiritualitu. Tí, ktorí vo svojich kúzlach lásky používajú ružové sviečky, ťažia z toho, že kúzlo negeneruje žiadnu negatívnu energiu. 

Ako vyčarovať kúzlo lásky ružovej sviečky

Na začiatku potrebujete novú a nepoužitú ružovú sviečku, kúsok bieleho papiera a vo vašej obľúbenej farbe. Nájdite si pokojné miesto, kde vás nebude rozptyľovať, a sadnite si. Vyčistite svoju myseľ od myšlienok o dni a vypustite zo svojej mysle všetku negativitu. potrebujete, že musíte byť otvorení lásky láske, aby fungovalo. že ste odstránili všetky bloky zo mysle a že ste skutočne začali kúzlo lásky. 

 1. V piatok večer zapáľte ružovú sviečku.
 2. Na biely papier napíšte svoje krstné meno a priezvisko druhej osoby.
 3. Nakreslite jeden kruh okolo oboch mien.
 4. Zatvorte oči a myslite na vás dvoch spolu. Zamerajte sa na obrázok. Predstavte si svoje šťastie a lásku spolu. 
 5. Trikrát zopakujte nasledujúce zaklínadlo – „Náš osud je spečatený. Sme jeden tak veľmi. Je to hotové.“
 6. Sledujte ružovú sviečku pätnásť minút alebo kým nezhorí. poskytnúť sa, že sviečka je úplne zhasnutá predtým, ako ju necháte bez dozoru. Aj keď môžete sviečku zhasnúť, nesfúknite ju, inak porušíte kúzlo. 
 7. Môžete použiť väčšiu ružovú sviečku a kúzlo opakovať sedem po sebe nasledujúcich nocí.

 

#3. Kúzla na získanie ex späť

Kúzla na získanie späť sú v posledných rokoch čoraz populárnejšie. Tieto kúzla sú najlepšie pre ľudí, ktorí sa s niekým rozídu a uvedomia si, že by si to želali. Odborníci však nemusia, aby ste si poradili od profesionálneho lekára a vyvarovali sa vykonávania týchto kúzel doma bez skúseností. 

Použitie vonkajšej pomoci zaručí, že kúzlo lásky bude jemnejšie. Kúzlo neprinúti druhú osobu vrátiť sa späť do vzťahu. Namiesto toho odstraňuje negatívnu energiu vzťahu pre lepšie uzmierenie medzi vami dvoma. 

S tým povedané, tu je jedno z jednoduchších kúziel, ktoré môžete použiť na obnovenie nefunkčného vzťahu. 

Kúzlo, ktoré prinesie ex za 3 dni

Toto kúzlo je obľúbené kvôli tomu, ako rýchlo zaberá. Budete potrebovať červenú sviečku, fotku svojho ex, papier, ceruzku a lyžicu medu. Existuje jedno obmedzenie; musí sa vykonať počas troch nocí pribúdajúceho mesiaca. 

 1. Zapáľte červenú sviečku a dve alebo tri minúty pozerajte do plameňa.
 2. Pozrite sa na fotku svojej bývalej a predstavte si, že sa vy dvaja zmierujete a líčite.
 3. Napíšte svoje meno a meno svojho bývalého na papier a nakreslite okolo nich kruh.
 4. Nakvapkajte med na mená a zarecitujte nasledujúce zaklínadlo – „Želám si, aby ste sa ku mne vrátili s týmto kúzlom, aby ste navždy upevnili naše spojenie.“
 5. Meditujte, aby ste upokojili svoju myseľ a pocity.
 6. Sfúknite sviečku pripravenú na zapálenie nasledujúci deň.
 7. Roztrhajte papier na čo najviac kúskov a pochovajte ich vo svojej záhrade.
 8. Opakujte rituály ďalšiu noc s novým papierom a medom, ale s rovnakou sviečkou.
 9. Opakujte kúzlo na tretiu noc.

Kúzlo funguje najlepšie, ak nikto nezistí, že ho zosievate. Stáva sa tiež neúčinným, ak niekto objaví zakopaný papier. 

 

#4. Manželské kúzla

Manželské kúzla sú pre ľudí, ktorí chcú zmeniť vzťah na manželstvo alebo posilniť svoje existujúce manželstvo. Tieto kúzla posilňujú vzťah medzi dvoma ľuďmi a robia ho harmonickejším a láskyplnejším. 

Upozorňujeme, že biela mágia nemôže ľudí nútiť k sebe. Neovláda ľudí ani nevynucuje emócie. Tieto kúzla sú o vylepšovaní toho, čo už existuje, a o práci s čistými úmyslami. 

Manželské kúzlo pre začiatočníkov

Na toto kúzlo budete potrebovať rastlinu zvanú spathiphyllum. Rastlina by mala mať biele kvety, symbolizujúce biele svadobné šaty. Keď si spathiphyllum prinesiete domov, presaďte ho do nového kvetináča. Mal by byť zasadený do pôdy z miesta, kde máte vy a váš blízky pekné spomienky. Pre silnejší efekt položte na dno hrnca niekoľko kameňov. 

Aby tieto rituály fungovali, budete potrebovať viac pôdy a kameňov. Na papier by ste mali napísať aj svoj sen – napríklad, že sa chcete vydať – papier zrolovať, previazať bielou šnúrkou a položiť na dno hrnca. Papier by mal byť pod kameňmi a pôdou. Uistite sa, že pôda nemá žiadne semená alebo korene z iných rastlín, pretože by to mohlo zlomiť kúzlo. 

Keď rastlinu presadíte, nechajte ju v miestnosti, kde váš milovaný trávi veľa času. Spálňa funguje, ak máte s partnerom aktívny sexuálny život. Odfoťte seba a svojho blízkeho, zrolujte ich a potom zabaľte do fólie, aby ste ich zabezpečili a ochránili. Umiestnite svoj obrázok na pravú stranu rastliny a obrázok svojho milovaného na ľavú stranu rastliny do pôdy. Približne tretina obrázka by mala byť v pôde. 

Polievajte spathiphyllum, kým nevyrastie aspoň jeden nový kvet. Kvet odrežte, keď odkvitne, položte ho na obrúsok a osušte. Suchý kvet rozdeľte na tri časti. Tieto časti by mali mať rovnakú veľkosť – alebo čo najbližšie. Rastlina bude nahradená energiou dvoch, pretože je s vami tak dlho. 

(Visited 511 times, 1 visits today)
Share