Moderné biokrby

Moderné biokrby

Biokrb je moderný dizajnový doplnok. Je to štýlový a atraktívny doplnok do rôznych typov interiérov. Okrem vášho bytu, či domu si nájde miesto v administratívnych, kancelárskych a reprezentačných priestoroch. Biokrb je ideálny dekoratívny prvok do vstupných priestorov hotelov a kongresových centier. Navodzuje príjemnú, upokojujúcu atmosféru. Dodáva neopakovateľný nádych luxusu a nezameniteľného šarmu.

Netreba však opomenúť jeho funkčnosť. Biokrby využijete ako praktického pomocníka – je to ideálny doplnkový zdroj tepla.

Špeciálne biokrby spaľujú tekutý bioetanol. Horí v nich oheň, ktorý je reálny, je však bez dymu. Spaľovanie bioetanolu nespôsobuje žiaden zápach, nezanecháva sadze a ani žiadnu špinu. Biokrb – bezkomínový krb spaľujúci kvapalné palivo – bioalkohol.

Biokrby môžete voľne umiestniť do priestoru – nepotrebujete žiadne komíny, vyhnete sa tiež príprave dreva. Jednoducho použijete bioetanol, ktorý nalejete do zásobníku – váš biokrb je tak okamžite pripravený plniť estetickú a funkčnú úlohu.

Dizajn biokrbov je široký. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí a tvarov. Biokrb môžete prakticky zavesiť na stenu, alebo voľne položiť do priestoru. Je len na vás a bytovom dizajnérovi, ktorý biokrb bude tou správnou voľbou.

Spoločnosť BIO FLAME s.r.o. je prevádzkovateľom internetového portálu lacne-biokrby.sk. V ponuke nájdete najširší výber biokrbov vždy za najlepšiu cenu. Súčasťou je tiež výber spoľahlivého paliva pre biokrb. Vďaka nadštandardnému prístupu sa stal tento overený e-shop lídrom v predaji biokrbov na Slovensku.

Kúpte si pohodlne a bezpečne biokrb so zárukou od BIO FLAME.

(Visited 173 times, 1 visits today)
Share

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.