Moderný paletový nábytok

Záhradný nábytok! Práve v záhradách a na terasách môžme najčastejšie použiť nábytok z paliet. Stačí palety nafarbiť, vytvoriť pohodlné sedenie pomocou matracov, k tomu pár vankúšikov a ozdoba vašej terasy je hotová. Záhradný nábytok môžete poňať aj trochu netradične. Vytvorte si visiacu posteľ, ktorá rada poslúži na oddych počas letných mesiacov.

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: pinterest.com

Ak máte kvantum čačiek-mačiek a povaľujú sa vám v preplnených šperkovniciach, zaveste si paletu na stenu! S pribitím pár klincov získate multifunkčnú poličku, kde sa vám všetky „haraburdy“ hravo zmestia.

Zdroj: pinterest.com
Paletový nábytok nemusíte skrývať iba doma, super môže vyzerať aj vo vašej firemnej zasadačke. Vytvorením kancelárskeho nábytku ušetríte v rozpočte a ukážete aj svoju kreativitu.

Zdroj: pinterest.com

Kvetinková pohovka v obývačke vás už možno nudí, a tak ju vymeňte za paletovú! Pohrajte sa s farbami a aj s nestarnúcou kombináciou bielej a čiernej môžete mať doma trendy kúsok. A ak máte doma málo miesta pre svoj pracovný kútik jedna, paleta a pár dosiek môžu vyriešiť váš problém. To isté platí aj keď potrebujete nový konferenčný stolík. Paletu stačí  povrchovo upraviť, položiť na ňu kúsok skla a je nový stolík je hotový.

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: pinterest.com

(Visited 264 times, 1 visits today)
Share