Modlitby na obnovenie stratenej lásky

Modlitby na obnovu stratenej lásky. Páry sú oddelené z mnohých rôznych dôvodov. Niekedy sa to stáva v horúčave momentu, keď môžeme povedať veci, ktoré neskôr ľutujeme. Niekedy sa človek domnieva, že pár bol zanedbávaný, ale druhý si neuvedomuje. Ak ste stratili lásku svojho života a chcú byť spolu s ním, použite nasledovné modlitby na stratenú lásku a potom sa pokúsia dostať do kontaktu so svojím partnerom.


Modlitby na obnovenie stratenej lásky
Drahý Bože,
Modlitby na obnovenie stratenej lásky
Som bez mojho bývalého priateľa stratený a sám, milujem ho a veľmi ho chýba a rád by som mal možnosť dať nášmu vzťahu ďalšiu šancu, pretože viem, že veľmi milujeme. Mali sme nejaké ťažké momenty, ktoré nás roztrhali a skôr, ako sme prekonali čas, než aby sme to prekonali, cítim, že mi každý deň mi stále viac chýba.
Drahý Bože, prosím, modlite sa za nás, aby sme sa stretli, aby sme boli šťastní spolu, a nebojte sa ukázať našu lásku. Pomôžte vám získať pomoc, ktorú potrebujete na prekonanie svojich problémov, ako to budem robiť sama, pretože som sa tiež stretla s problémami a som ochotná urobiť to, čo je potrebné na to, aby ste boli celý človek a ukázať svoju hlbokú lásku k nemu.
Ďakujem pane

Ďalšie modlitby za stratenú lásku

Svätý Jude, prosím, pomôž mi so svojou situáciou. Bez toho som stratený. Milujem ho a veľmi mi chýba. Prosím, prineste ho späť ku mne. Prosím, buďte znova spolu. Naplňte svoje srdce láskou ku mne.
Pozrite sa na vaše milosrdenstvo a požehnanie, takže nechajte, aby sme spolu zostali. Prosíme, aby ste získali tento vzájomný pocit. Ďakujem vám sv. Jude za to, že počul svoju modlitbu. amen
Ďalšia modlitba za stratenú lásku

Drahý Bože,
Prišiel som k vám s takou bolesťou a bolesťou v mojom srdci. Viem, že môj manžel stratil svoju lásku a rešpekt voči mne. Hovorí, že ma stále miluje, ale neukazuje to. Stala sa sobecká a myslela len na seba. On ma znova a znova lhal. Viní ma za všetko, čo sa pokazí. Oklamal ma.

Prosím, nechajte ho pochopiť, čo je skutočne manželstvo. S tým nemá problémy. Preferuje byť sám, než byť so mnou. Pane, viete, čo je v mojom srdci. Ste jediný, kto rozumie tomu, čo cítim, a vedieť, koľko lásky cítim za svojho manžela.

Dajte nám príležitosť Pánovi, uzdravíme náš vzťah a obnovíme naše manželstvo. Prosím, vráťte lásku, úctu a dôveru, že sme sa navzájom. Odpustite nám všetky škody, ktoré ste spôsobili sami a sami. Pomôžte nám znovu nájsť vzájomnú lásku. Tvoje meno v modlitbe.

Tu končí tento článok o modlitbách na obnovu stratenej lásky. Pokračujte v prehliadaní tejto webovej stránky, aby ste objavili viac modlitieb za lásku a recepty lásky.

(Visited 7 464 times, 1 visits today)
Share