nezabudka

Nezábudky majú moc vás zaviesť do minulosti

Tiež už sa vám niekedy stalo, že ste hľadali mysterium v ​​tých „veľkých“ veciach a boli ste sklamaní? Ja som pred pár rokmi s mojimi blízkymi podnikla vysnívanú cestu do Svätej zeme. Očakávala som, že budem mať možnosť dotknúť sa tam tých veľkých vecí …

Možno je chyba vo mne, ale spojenie s Bohom som našla, až keď som sa vrátila domov, sedela v pokoji na našej záhrade a pozorovala včely, ako lietajú z jednej „obyčajnej“ českej kvetinky na druhú.

Môj obľúbený a s láskou citovaný mystik Karel Funk v jednej zo svojich mnohých kníh píše: niekedy hľadáme v prírode zjavenia vyššieho sveta. Tušíme tam ešte aspoň niečo z vanutiu božskej čistoty a majestátu. Budiž, je to lepšie, ako keby sme necítili ani to. Hľadáme vznešenosť, oddávame sa šumenie lesov, hučanie vôd, velebnosti hôr, žiarenie nebeských svetiel. Tieto pocity sú zachované zvyšky náboženstvo …

 

Podobné pocity sa ma nedávno zmocnili, keď mi vedľa dverí môjho domova vykvitla nezábudka. Drobná, nenápadná, ale o to krajšie. Podľa kvetové terapie sú éterické vlastnosti nezábudky spojené so záležitosťami z minulých životov. Lieči naše traumy a táto nežná kvetinka je tiež v spojení s hviezdami a ďalšími planétami.

K nezábudke tiež priamo náleží pôsobenie archanjela RAZIEL, spojenie s čakrami – tretieho oka a korunný čakrou.

Podľa učenia Doreen Virtue nám nezábudka pomáha pri spomínaní na minulé životy, najmä na tie dôležité, ktoré nám môžu pomôcť vysvetliť náš súčasný spôsob života. Pri čítaní nezábudkové terapie som sa musela v duchu usmievať, pretože už nejakú dobu riešim vzťah s človekom, ktorý bol niekoľkokrát mojím manželom. Poznáme sa už dlhú dobu a odjakživa bolo medzi nami silné citové puto, aj cez to, že sme dlho žili každý v inom vzťahu.

Táto bledomodrá kvietky poskytujú vhľad do našich vzťahov a pomáhajú nám nachádzať vzorca v kariére, ktorú sme si zvolili. Často sa s nimi vydávame na cestu veľa hlbokú. Nabádajú nás, aby sme z našej minulosti prijímali len ponaučenie a lásku, všetko ostatné máme nechať ísť, vrátane viny a ostatných emócií, ktoré nám len škodia. Potom budeme určite schopní zmeniť našu budúcnosť. Počas kontaktu a liečenie nezábudka by sme mali byti k sebe jemní. Mali by sme byť schopní dovoliť veciam dávno minulým, aby sa uvoľnili pre dobro najvyššieho celku. Nezábudka má spojenie s hviezdami a inými planétami. Tí z nás, ktorí sa zaujímajú o nebeské bytosti, budú schopní zažiť z prítomnosti tohto kvetu potešenie a úžitok, pretože nezábudka pomáha zlepšiť komunikáciu s nimi.

Podľa už spomínané kvetové terapia je posolstvo nezábudky nasledovné: Situácia, v ktorých sa nachádzame, sú ovplyvnené nevyriešenými záležitosťami z našej minulosti. Posaďte sa na chvíľu ku mne, pretože sa vydáme na cestu späť do vašich minulých životov. Tu môžeme nájsť ten okamih, v ktorom došlo k vzniku dysfunkčného vzorca. Ak sa vydáme späť do tohto času, budeme si stále pamätať súčasný život a silu, ktorú teraz disponujeme. Budeme vedieť poznať pôvod toho, čo nás trápi a sužuje. Budeme tiež schopní odniesť si táto ponaučenie so sebou späť do tu a teraz, aby sme ich mohli úplne vyliečiť. Nevydávame sa na túto cestu preto, aby sme sa súdili a obviňovali. Naopak je potrebné sa pocitu viny zbaviť a nájsť ponaučenie z týchto minulých skúseností, aby sme ich už v ďalších dňoch nezopakovali. Ukončime už s negatívnymi vzorcami raz navždy.

(Visited 866 times, 1 visits today)
Share