Očisťujúci rituál čakry

Čakra je stredom energie, z ktorej je sedem bodov v tele. Používanie čakier vám môže pomôcť, keď vaše telo alebo emócie sú v rovnováhe. Každá čakra je spojená s inou oblasťou tela. Čakry začínajú v spodnej časti chrbtice a potom idú hore ku korune vašej hlavy. Keď je čakra vyvážená, je výsledkom negatívnej energie, ktorá preteká cez ňu. Kryštály môžu byť použité na vyčistenie, vyváženie a vyrovnanie čakier tým, že sú umiestnené pozdĺž chrbtice na rôznych miestach čakier. Pre tento očistný rituál budete potrebovať čakry. Môžete si ich kúpiť alebo zakúpiť jednotlivo. Môžete tiež použiť orgonit obsahujúci špecifické kamene čakry pre zvýšenú účinnosť.

Ak ich kupujete jednotlivo, je tu zoznam rôznych čakier a kryštálov, ktoré im pomôžu vyrovnať ich: Muladhara / koreň čakra – granát, Smokey kremeň, červený jaspis, čierny onyx Svadhishthana / Sakrálna čakra – tigre oko, jantár, oranžový kalcit , karneolská manipura / čakra solárneho plexu – pyrit, žltý nefrit, citrín, žltý jasper, Anahata / srdcová čakra – Emerald, zelený kalcit, amazonit, aventurín, Vishuddha / Throat čakra- Aquamarine, angelit, sodalit, modrý apatit, chakra – fialový fluorit, ametyst, angelát, charoit, Sahasrara / korunná čakra – ametrín, modrá krajka achát, ametyst, číry kremeň Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o čakrách, prečítajte si článok Pochopenie siedmych čakier. Čo potrebujete pre tento očisťujúci rituál čakry: Sada siedmich čakrových kameňov a šesť čírych kremenných kameňov. Položte sa na chrbát bez prekríženia nohy. Umiestnite každý zo siedmich kameňov na zodpovedajúce čakry.

Vložte číre kremenné kamene do nasledujúcich miest: jeden nad vašou hlavou, jeden vedľa každého ramena, jeden v každej ruke a druhý vedľa nôh. Tieto číre kryštály tvoria dva tvary trojuholníka. Relaxujte, vyčistite svoju myseľ a verte, že kryštály budú robiť svoju prácu, aby vás očistili a vyvážili. Relaxujte po dobu 8-10 minút Potom očistite svoje kamene. To je možné vykonať ich spustením pod vodou alebo umiestnením na slnečné svetlo.

(Visited 202 times, 1 visits today)
Share