Pekné vône do bytu

Je tu niečo o špeciálnej domácej vône. Nie si vždy úplne vedomý, že je to tam, ale keď idete do miestnosti, ktorá má určitý zápach, okamžite ste narazili na pamäť času alebo miesta. (Pamätajte, aký výrazný bol váš dom babičky zvyknutý cítiť?). Ak chcete tento efekt vytvoriť vo svojom dome, najprv musíte odstrániť všetky zápachy. „Sóda na pečenie je skvelým dezodorizačným prostriedkom,“  Teraz použite tieto triky, aby váš dom vôňu dobrý okamžite.
Ako urobiť doma vôňu dobré
1. Vytvorte kamennú pec

„Naučil som sa to od mojich šikovných a upratovacích posadnutých matky,“ . „Napojte vodu do malého hrnca a pridajte citrusové plátky a bylinky, ako levanduľa alebo mäta.“ Teplo preniká sladkou vôňou vo vašom dome – jednoduchý trik, ktorý je pre večierok taký úžasný, ako pre akýkoľvek starý utorok.
Kastról s slaným vínom, plátky citrónov a pomarančov a korenín

2. Vytvorte si vlastné poháre naplnené vôňou

Sú podobné ako kachle, ale ísť do mason sklenice a robiť skvelé darčeky. Stačí pridať vlažnú vodu a niekoľko ďalších prísad (ako škorice a sušené jablká) do pohárov, aby celý váš dom cítil ako sviatky. Pozrite sa na naše video, ako je uvedené vyššie!
3. Vyčistite likvidáciu odpadu

Všimnite si pretrvávajúci zápach? Ak áno, môžete skontrolovať drez. „Najprv sa pokúste rozstrihnúť dolíček mydlom s príchuťou citrónu do vody, spustiť vodu a potom ju zapnúť,“ hovorí interiérový dizajnér Keita Turner. Môžete tiež spustiť citrónovú alebo vápennú kôru cez likvidáciu, po ktorej nasleduje veľa vody. Ak zápach pretrváva, nalejte 1/2 šálku sódy na pečenie pri teplej vode.
4. Umiestnite sviečky strategicky

Sviečky sú zrejmé spôsoby, ako vaše domáce pachy sladké, ale niektoré chytré umiestnenie môže zvýšiť ich účinnosť. „Ukotviť niekoľko sviečok, kde by ste ich očakávali najmenej – ale nezvetvujte ich,“ hovorí návrhár interiérov Dee Murphy. „Vyskúšajte skriňu na bielizeň alebo kdekoľvek, kde by mohli tkaniny žiť a dokážu absorbovať vôňu.“ „Nielenže máte prekvapenie vždy, keď otvoríte dvere, ale vaše bielizeň s nimi bude nosiť všade tam, kde ich budete používať.“ Nezastaviteľné sviečky majú dlhotrvajúcu vôňu a prichádzajú v chladných, moderných vzorkách.

(Visited 65 times, 1 visits today)
Share