Peniaze v astrológii

Peniaze alebo nedostatok môže byť príčinou obrovského napätia a stresu v živote. Naše životy môžu byť nadmerne obsadené prenasledovaním peňazí, ktoré nám pomôžu udržať nás v našej existencii.

Astrológia vás môže informovať o rôznych časoch, kedy budú pre vás lepšie príležitosti, ako zarobiť viac peňazí a kedy budú vaše finančné zápasy skončené.
Astrológia vám tiež môže pomôcť vedieť, kedy je potrebné venovať zvýšenú pozornosť financiám, vytrhnúť výdavky, aby ste sa nestretli s hromadou účtov a krátkou hotovosťou.

Ak chcete nájsť symbol pre peniaze v grafe, musíte poznať planétu, ktorá ovláda váš druhý dom. Všeobecná finančná planéta je Venuša. Venuša sa zvyčajne považuje za planétu Lásky, ale aj to, čo milujeme a oceňujeme. Niekedy na to, aby sme mali alebo robili veci, ktoré milujeme a oceňujeme, to vyžaduje hotovosť, aby sa to stalo.

Ak chcete interpretovať financie, je dôležité venovať pozornosť, keď sa niektoré planéty (napríklad Saturn) pohybujú cez váš druhý dom alebo sú spojené s planétou, ktorá predstavuje vašu peňažnú planétu.
Jupiter je planéta expanzie, preto keď máte tranzit Jupiter, ktorý spája vaše peniaze planétu, vaše peniaze a vaše výdavky sa rozšíria. Pocit voľného utrácania peňazí a prehnaného presvedčenia môže byť negatívnym dôsledkom Jupitera do domu peňazí. Rovnako ako v čase, keď sa každý cíti dosť prosperujúci a peniaze tam vždy budú, prečo si nezobrať viac dlhov? Na mojom úverovom portfóliu zostali peniaze a cítim sa pozitívne vo svojom finančnom blahobytu. Keď však Jupiter odchádza, ak sa vaša nedôvera zviedla do nákupu bez hraníc, potom ou. Keď však Jupiter prechádza cez vašu Venušu, môže to byť dobrý čas, aby ste požiadali o navýšenie. Všetky otázky, ktoré sa nezhodujú s negatívnymi dôsledkami, budú vyplývať z požiadavky.

Saturn je planéta obmedzenia, keď Saturn tancuje okolo planéty, ktorá vládne vašim peniazom, alebo cestuje cez váš dom s peniazmi, je čas byť disciplinovaný svojimi financiami. Vyvolajte plánovanie rozpočtu alebo buďte pripravení sa obávať dôsledkov zlyhania alebo platby. Preprava Saturn vyžaduje zodpovednosť a zákaznícky servis v oddelení účtov nebude mať žiadne sympatie k vašim problémom.

Uranské tranzity s vaším finančným domom a planétami sú veľmi zaujímavé. Pod vplyvom Uranu uvidíte zmenu v peniazoch – ale môže to byť zmena, ktorá prináša viac peňazí alebo zmenu, ktorá zastaví tok peňazí dohromady. Urán nesúdi, čo to je, Uran tranzitov triasť život bez rozsudku. Mottom pre Urán môže byť všetko, čo je dobré. Stagnácia vedie k smrti a narušenie vám umožňuje vedieť, že ste nažive.

Keď Neptún visí okolo vašej planéty planéty, potom sníva a schemer objaví. Grandiose predstavy o šťastí a sen nikdy nebude musieť premýšľať o peniazoch opäť prenikne do vášho vedomia. Oh, čo keď môžem mať tú najromantickejšiu dovolenku? Kto sa stará o to, koľko to môže stáť, je to, čo Neptún tranzit šepká. Rekonštrukcia vášho domova pod týmto vplyvom môže byť veľa zábavy, ale určite nebude v rozpočte. Neptún rozpúšťa hranice, preto sa čiara v piesku o tom, koľko ste ochotní minúť, zmyje. Byť na pozore spôsoby, ako vaše peniaze zmizne, keď je Neptún vo vašej peňaženke.

Pluto tranzity a peniaze je veľmi zaujímavá kombinácia. Pluto, degradovaná planéta, má veľa energie a úderov, keď je na vašej orbite. Pluto môže priniesť za okolností, že veľké peniaze môžu byť za rohom, alebo to môže priniesť blázon do vášho bankového hospodárstva a vyhladiť všetko, čo ste sporili. Keď sa Pluto plíži okolo vašej planéty planéty, chcete sa uistiť, že vaša peňažná karma je piskotom čistá. Pluto má rád pomstu, a ak tam bol nejaký vtipný biznis vo vašej minulosti, potom Pluto tranzity môžu upustiť bombu do príbytku života a ocitnete sa pri výbere sutiny hľadaním toho, čo sa dá zachrániť a premýšľať, ako začať znovu.

(Visited 135 times, 1 visits today)
Share