Poschodové postele

Najmä mladé rodiny, ktoré riešia v domácnosti nedostatok miesta využijú prednosti poschodovej postele. Detské poschodové postele sú určené pre dve či tri deti. Jediným obmedzením pre kúpu poschodovej postele je výška miestnosti. Horné lôžko by malo byť od stropu aspoň 80 cm, aby sa dieťa mohlo pohodlne usadiť. Poschodové postele s prístelkou umožňujú pohodlný spánok až pre tri deti.

Poschodové postele  môžete prakticky využiť aj ako odkladací priestor. Tieto obľúbené postele šetria váš priestor.

Poschodová posteľ s kvalitným matracom je zárukou kvalitného a pohodlného spánku pre všetky vaše deti. Poschodovú posteľ však môžete využiť aj ako lôžko pre vašu návštevu.

Moderný dizajn  je vhodný do akéhokoľvek priestoru, ktorý ožije a ponúka zaujímavé riešenia. Pre deti je zaujímavé aj lezenie po rebríku a ponúka priestor na hru a skvelú zábavu. Deti majú možnosť rozvíjať svoju fantáziu a predstavivosť. Priestor detskej izby sa dá kreatívne navrhnúť a doplniť peknou poschodovou posteľou.

Poschodové postele môžu byť vyrobené z masívu. Poskytujú dlhú životnosť, sú odolné a stabilné. Prírodné prevedenie je ideálnou voľbou pre milovníkov prírodného interiéru.

Ekonomickou alternatívou voči masívu sú poschodové postele z lamina. Poskytujú možnosť rozprávkovej potlače, jednoducho sa udržiavajú. Ich pekný vzhľad deti milujú. Rovnakou samozrejmosťou je kvalitné spracovanie.

Ak sa rozhodnete pre kúpu poschodovej postele, určite to bude správna voľba, ktorú časom oceníte.  Na výber je množstvo farebných variant a tiež rozmery poschodových postelí sú rôzne. V špecializovanom obchode vám pri výbere správnej postele dobre poradia.

 

(Visited 171 times, 1 visits today)
Share