Poschodové postele

Poschodové postele sú skvelou voľbou pre každú detskú izbu. Svoje prednosti najviac ukážu v malom priestore, menších bytoch a garsónkach. Poschodové postele ponúkajú rovnaké pohodlie a odpočinok ako klasická posteľ.

Deti ich však milujú, pretože si s nimi užijú kopec dobrodružstva a neopakovateľných zážitkov.

Poschodové postele ušetria priestor

Zrejme najväčšou poschodových postelí je šetrenie miestom. Poschodové postele sa nekupujú len pre súrodencov. Často ich kupujú rodičia aj pre jedno dieťa. Jedna časť môže slúžiť ako posteľ, druhá ako priestor na hru, alebo úložný priestor.

Praktické výhody poschodových postelí sú teda najmä v šetrení priestorom a funkčným využitím oboch častí postele. Postele majú aj úložný priestor v podobe šúflíkov, alebo poličiek a poskytujú tak dodatočný úložný priestor, ktorého nikdy nie je dosť.

Poschodové postele sú teda vhodné pre tých, čo nedisponujú veľkým priestorom, a predsa chcú svojim deťom dopriať dostatočne útulnú detskú izbu.

Špecializovaný internetový portál poschodovky.sk sa radí medzi najväčších predajcov poschodových postelí a vybavenia do detskej izby.  Kvalitné postele sa predávajú vrátane kvalitného matraca, takže kúpou v tomto obchode výrazne ušetríte.

Pre viacčlenné rodiny, alebo tých čo hľadajú dodatočné lôžko napríklad pre návštevu, sú vhodné poschodové postele s prístelkou. Takáto poschodová posteľ poskytuje až tri lôžka – skutočne ideálna voľba pre spoločensky založené rodiny.

Vyberať si môžete zo skutočne obrovskej ponuky postelí, ktoré dizajnom zapadnú do každého interiéru a vyčarujú nefalšovanú detskú radosť.

(Visited 62 times, 1 visits today)
Share