Potraviny z ktorých sa dá veštiť

Potraviny z ktorých sa dá veštiť

Pokiaľ ide o rozprávanie šťastia, neobmedzujete sa na používanie krištáľovej gule alebo tarotových kariet. Mnohí ľudia, ktorí dokážu úspešne povedať budúcnosť, používajú skôr abstraktné spôsoby. V mnohých prípadoch je to menej o použitej technike a je oveľa viac o schopnosti sústrediť psychickú energiu, čo je miesto, kde prichádzajú naše potraviny, ktoré nám rozprávajú šťastie.

V tomto článku sa budeme zaoberať tým, ako môžete použiť 5 šťastných potravín s cieľom zamerať svoje schopnosti. Tento zoznam potravín nevyžaduje, aby ste odcestovali do exotických lokalít, aby ste ich získali. Toto sú každodenné predmety, ktoré môžete ľahko nájsť v miestnom supermarkete. Začnime lepším pochopením psychických schopností.

Použitie psychických schopností
Pojem „psychické schopnosti“ je neuveriteľne nejasný, pretože existuje celý zoznam psychických schopností, z ktorých mnohé sa týkajú rozprávania šťastia v nejakej forme alebo inej forme. Veštenie psychické sily sú tie, ktoré sú primárne zamerané na hľadanie vedomostí o budúcich udalostiach. Líšia sa od jasnozrivosti a iných podobných schopností v tom, že vyžadujú predmety na pomoc pri prekladaní týchto vedomostí.

Práve na tieto formy psychických schopností sa dnes zameriame. Namiesto toho, aby sme prešli celým zoznamom psychických síl, pozrime sa na každú z piatich potravín, ktoré nám rozprávajú, a preskúmame metodológiu ich použitia na získanie vedomostí alebo nahliadnutie do budúcnosti.

Existuje veľmi jasný dôvod, prečo sa táto forma vykonávania psychického čítania používa menej často ako tarotové karty, krištáľové gule alebo dlane: tieto prístupy môžu byť oveľa ťažšie interpretovať a chápať. Ako uvidíme, nie je to vždy tak, ale ak hľadáte podrobnú odpoveď na otázku, budete musieť byť pripravení dôverovať svojej intuícii.

Čajové lístky / Káva
Prvá z piatich šťastných potravín, ktoré budeme skúmať, je čítanie čajových lístkov alebo kávových zŕn. Toto je bežná prax, ktorú vidíme v mnohých filmoch a televíznych reláciách, ale určite to nie je pre začiatočníkov.

Táto technika je relatívne jednoduchá, teoreticky. Keď niekto dokončil šálku čaju alebo kávy, pozrel sa do šálky a preskúmal zvyšok pre symboly, slová, písmená, čísla, tváre alebo dokonca miesta. Tento prístup vám ponúka nejasný druh časovej osi, pretože čím bližšie je symbol k okraju pohára, tým skôr sa udalosť stane.

Tlmočenie týchto symbolov je najťažším aspektom čítania čaju a kávy. Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je poznačiť si všetky dôležité symboly, písmená alebo čokoľvek iné, spolu s ich drsnou vzdialenosťou od okraja a potom ich preskúmať pre potenciálne významy. Bez toho, aby ste veľa praktizovali s interpretáciou takýchto znakov, sa môžete snažiť, aby ste to všetko spolu.

byliny
Číslo 2 z našich 5 šťastných potravín je bylinky. Horiace bylinky sú dávnou praxou, ktorá siaha ďaleko za niektoré z najstarších civilizácií. Pre prax existuje množstvo výhod, z ktorých niektoré priamo nesúvisia s veštením.

Pre začiatočníkov môže spaľovanie určitých bylín pomôcť odvrátiť negatívne energie, ako aj ich očistiť od vašej mysle, tela alebo duše. Môžu tiež spôsobiť nahromadenie pozitívnejšej energie, ktorá môže pomôcť udržať vašu myseľ jasnú a sústredenú. To môže byť veľkou pomocou pri snahe povedať niekomu šťastie.

Samotné bylinky nie sú zdrojom informácií, ale skôr úponkami dymu, ktoré sú výsledkom ich spaľovania. Ako dym tancuje vzduchom: krútenie, otáčanie a tvarovanie rôznych tvarov a vzorov, uvidíte symboly alebo tvary, ktoré vám vyčnievajú. Tým, že ich napíšete, môžete interpretovať ich význam s nádejou na odhalenie dôležitých informácií o budúcnosti.

Podobne ako čajové lístky, toto nie je technika pre začiatočníkov, ale to neznamená, že to nemôžete vyskúšať, aby ste videli, ako to ide. Kto vie, mohol by si byť prirodzený.

cibuľa
Ďalším z 5 šťastia rozprávanie potravín je cibuľa. Cibuľa nemusí byť prvá potravina, ktorá príde na myseľ, keď premýšľate o veštení, ale ponúkajú jedinečnú metódu, ktorá je ideálna pre začiatočníkov. Cibuľa je prírodný čistiaci prostriedok, ktorý má niekoľko zdravotných výhod, ale použitím trocha vedomostí môžete použiť cibuľu na zodpovedanie vašich otázok o budúcnosti.

Cromniomancy je európska tradícia, ktorá zahŕňa používanie cibule podobným spôsobom ako tarotové karty: v tom sa pýtate otázku s nádejou, že sa vám odpoveď zjaví. Hlavným rozdielom je, že s Cromniomancym nie je potrebná žiadna interpretácia.

Jednoducho držať cibuľu v ruke, ako si položiť otázku. Ďalej, vyrezať reprezentácie svoje voľby na každú cibuľu. Napríklad, ak vaše možnosti sú ľudia potom vyrezať iniciály, ak sú zložitejšie nápady potom použiť symboly. Bez ohľadu na to, ktoré cibuľové výhonky ako prvé je odpoveď na vašu otázku.

(Visited 31 times, 1 visits today)
Share