Premiére – obytný komplex, ktorý sa prispôsobil štýlu Bratislavy

Bratislava ponúka množstvo pracovných možností a špecifický životný štýl, charakteristický azda len pre hlavné mesto Slovenska. Plánujete žiť v Bratislave a hľadáte bývanie, ktoré vám bude vyhovovať po viacerých stránkach? Možno ste ho práve našli. 

Projekt Premiére zastrešuje silná developerská skupina Finep, jedna z najväčších spoloční svojho druhu v Česku. Držiteľ prestížnej ceny Developer roku 2010 na trhu pôsobí od roku 1995 a má za sebou desiatky úspešne zrealizovaných projektov a tisícky bytov. Na Slovensku sa realizoval výstavbou Jégého alejí a nové byty v Bratislave pod hlavičkou značky Premiére má byť ďalším projektom z kategórie úspešných.

finep01

Potenciál komplexu Premiére je značný. Na 23 podlažiach ponúka byty, apartmány aj štúdiá s výmerou od 32 až po 125m2. V prízemných priestoroch je navyše možné zriadiť prevádzku či kancelárie. Z tohto je jasné, že Premiére ponúka skvelý priestor pre široké vrstvy obyvateľstva, jednotlivcov aj rodiny s deťmi.

Sú to práve rodiny, ktoré azda najviac ocenia výbornú občiansku vybavenosť v okolí. V pešo dostupných vzdialenostiach tu nájdete obchody, rekreačné plochy, ale aj školy, škôlky, lekárne či pošty, skrátka všetko, čo ku komfortnému životu budete potrebovať. Predaj bytov Bratislava nie vždy ponúka s takýmito možnosťami.

finep02

Infraštruktúra je ďalšou zo silných stránok Šancovej ulice a jej okolia, kde sa Premiére nachádza. Existuje tu skvelá cestná sieť a ideálne napojenie na diaľnicu D2 či ťahy smerujúce k železničnej stanici alebo letisku. V rámci pohybu po centre Bratislavy iste oceníte viaceré zastávky MHD v okolí tohto bývania.

Ak má Bratislava nejaký nedostatok, tak je to nedostatok parkovacích plôch. Projekt Premiére rieši tento problém elegantne, formou trojpodlažnej podzemnej garáže. Koncept podzemných parkovacích miest sa v súčasnosti javí ako jeden z mála, ktoré sú v mestách veľkosti Bratislavy životaschopné. Niet pochýb, že podobne životaschopný bude aj projekt Premiére.

finep03

 

 

(Visited 98 times, 1 visits today)
Share