Regály nepatria len do skladu, alebo ich všestranné využitie

Môžeme vám zaručiť, že titulok tohto článku je stopercentná pravda. Myslíte si, že regály patria len do veľkých skladov najrôznejších firiem? Potom ste na omyle. Ich využitie je všestranné. Dajú sa použiť na skutočne mnoho spôsobov.

To sme presne, my – ženy, máme toho veľa, a napriek tomu stále nedostatok. Neustále skladujeme rôzne doplnky a kozmetiku, ale kam to všetko uložiť, keď úložných priestorov je nedostatok? Ideálnym a hlavne praktickým nápadom sú už spomínané regály.

Regály na kozmetiku

Pri kozmetike nebudeme hovoriť o veľkých regáloch, ale najmä o policových regáloch menších rozmerov. Kozmetiku, obzvlášť pokiaľ jej máte viac, je vhodné skladovať predovšetkým prehľadne. Potrebujete vedieť, kde sa čo nachádza, aby ste pri líčení nestrácali čas a vedeli, po čom siahate.

Ideálne sú kryté regály, aby sa vám na kozmetiku neprášilo a udržali ste ju v hygienickom prostredí. Niektoré väčšie regály sú na kolieskach, čo je tiež veľmi praktický komponent, pretože potom budete môcť regály presúvať z izby do izby. Manipulácia s nimi bude jednoduchšia.

Kúpte si teda regál so zásuvkami, ktorý si umiestnite do spálne, kúpeľne alebo do vášho kozmetického kútika. Každá zásuvka v regáli nájde svoje využitie: v jednej budú produkty na tvár, v druhej na oči a tretia poslúži napríklad na produkty pre starostlivosť o pleť. Zásuvky sú poväčšine malé, preto svoju kozmetickú zbierku môžete starostlivo pretriediť a nebude vám hrkať vo veľkých komodách. Váš domov bude nielen pekný, ale aj prehľadný.

Zásuvky na vašu bižutériu

Každá žena túži po rozprávkovom toaletnom stolíku. Súčasťou tohto stolíka je samozrejme stôl, stoličky / taburet a veľké zrkadlo. Potom už len riešime otázku, kam čo poskladať a pekne naukladať. Do jedného regálika sme teda uložili kozmetiku a do druhého príde ďalšia ženská vášeň, a to bižutéria.

Máte veľa náramkov, prstienkov, hodiniek a ďalších doplnkov? Potom vám vhod prídu zásuvky menšieho rozmeru, ktoré postavíte na stôl a do každej si dáte jeden druh bižutérie. Svoje šperky tak budete mať prakticky roztriedené a hlavne sa vám na ne nebude prášiť.

Regály do vašej šatne

Snom asi každej ženy je nielen rozprávkový toaletný stolík, ale aj rozprávková šatňa. V tejto šatni si predstavujeme, ako budeme mať vystavené kabelky, topánočky a ďalšie naše malé „úchylky“. Nechceme ich však mať zavreté v skrini, chceme ich mať vystavené na policiach a kochať sa úlovkami, z ktorých naša peňaženka plače.

Pre tieto účely sú ideálne väčšie regály s policami, na ktoré si vystavíte už práve spomínané kabelky alebo topánky. Budete ich mať na očiach, teda budete presne vedieť, čo doma vlastníte a ľahšie tak zostavíte vhodný outfit.

(Visited 72 times, 1 visits today)
Share