rozmarínový olej

Rozmarínový olej pre vypadávanie vlasov, pre suché a poškodené vlasy

Vypadávajú vám vlasy a trápí vás to? Chcete mať zdravé a svieže vlasy? Vypadávanie vlasov je častým problémom v sučasnom znečistenom a nezdravom prostredí. Muži aj ženy majú skúsenosti s rednutím a vypadávaním vlasov v rôznych fázach ich života.

 

Na čo je vhodný rozmarínový olej

 

 

Éterický olej proti rednutiu a vypadávaniu vlasov

 

Matka príroda dala ľudstvu veľa bylín, ktoré možno použíť na liečbu mnohých problémov s vlasmi. Medyi nimi rozmarín. Je to rastlina ktorá sa používa v kozmetickom priemysle. Táto aromatická bylina sa používa v bylinných prípravkoch od staroveku, pretože sa verilo, že pomáha tráveniu, zmierneniu bolesti svalov a zlepšuje pamäť. Lekárske štúdie preukázali, že éterický rozmarínový olej pôsobí ako antioxidant a mám antimikrobiálne látky, takže je to ideálna prírodná látka pre využitie v starostlivosti o vlasy či pleť.
Použite Éterický olej pre rednutie vlasov, strata a rast

Výhody rozmarínového oleja pre vlasy

 

Rozmarínový olej je prírodný liek na rôzne vlasové problémi. Tento na živiny bohatý byliný olej funguje ako zdatnáý pomoc pre vašu pokožku a vlasy. Pri použití tohto oleja sa zlepšuje krvný obeh, ktorý stimuluje rast vlasov. Rozmarínový olej je určite cesta vpred.

Olej súčasne obnoví lesk vlasov.

ako si doma urobiť kvalitný rozmarínový olej

Dobre zmiešajte 3 lyžice extra panenského olivového oleja s 5 kvapkami esenciálneho oleja rozmarínu. Umiestnite do nádoby s horúcou vodou, aby sa zmes zahriala. Potom postupne končekmi prstov vmasírujte do suchej pokožky hlavy po dobu niekoľko minút. Dávajte pozor, aby ste použili zmes po celej dĺžke vlasov. Zabaľte si vlasy kúpacou čiapkou a prikryte teplým uterákom. Potom po 30-45 minútach opláchnite vlasy vaším obľúbeným šampónom – najlepšie prírodným. Toto opakujte 1-2 krát týždenne.

(Visited 709 times, 1 visits today)
Share