Šamanská extrakcia

Šamani pracujú s duchom alebo dušou a pracujú s energiou. V prípade šamanskej extrakcie pracujú s nesprávnou energiou. Žiadna energia nie je naozaj zlá zo šamanistickej perspektívy. Ak je energia zle umiestnená alebo nie je v súlade so životným prostredím (ľudským telom alebo zemským telom …), prinesie to choroba.

Šamanská extrakcia je odstránenie premiestnenej energie, niekedy nazývanej vniknutie. Ide o energiu, ktorá nepatrí do tela a môže spôsobiť ochorenie.

Odkiaľ pochádza nesprávna energia?

broken-bridge_smallerViac si uvedomujeme, že emočné stavy môžu mať vplyv na zdravie. Stres potvrdzuje, že spôsobuje bolesti chrbta a vredy. Šamani veria, že vaše emócie majú formu energie a môžu byť uložené v tele a nakoniec viesť k chorobe. Takže si uložíte svoj stres alebo hnev do žalúdka, alebo sa rozhneváte a posielate svoj hnev na niekoho. Môžeme si to všimnúť, ak si môžeme spomenúť na chvíľu, keď sa zdá, že niekto hnev alebo smútok majú vplyv na miestnosť: „jej hnev ma udrel ako rana“ alebo „by si mohol znížiť napätie nožom“.

Energia, ktorá môže byť uložená v tele, nemusí byť z hnevu, ale môže byť aj z iných dôvodov. V šamanskej mysli neexistuje rozdiel na základe toho, odkiaľ pochádza energia. Šaman vidí, že energia tam nepatrí a odstraňuje ho.

Iným typom nesprávne umiestnenej energie môže byť energia, ktorá zostala po zranení. Niekto vyčnieva členku a môže zostať energické zranenie, ktoré by mohlo viesť k oslabeniu tohto miesta. Transplantácia orgánov je niekedy príkladom, keď je potrebná šamanská extrakcia. Shamanicky všetko má dušu, takže srdce transplantované z iného môže stále obsahovať energiu od darcu orgánov. Táto energia môže alebo nemusí byť kompatibilná s príjemcom transplantácie srdca. Ak to nie je, šaman by odstránil „vysídlenú“ energiu, ktorá sa pridáva k odmietnutiu tela srdca, takže odmietnutie bude menej závažné.

Ako vidíte v príklade darcu orgánov, nesprávna energia nie je dobrá ani zlá, jednoducho nepatrí. Pretože nepatrí tam, spôsobuje chorobu alebo slabosť v tele.

Extrakcia: Hľadanie a odstránenie nevhodnej energie

banner art2 Shaman najprv vstúpi do šamanského stavu vedomia, aby diagnostikoval a našiel miesto, kde môže byť v tele nejednotná energia. Táto zmena vedomia umožňuje šamanovi vidieť inak, aby zistil, čo sa deje energicky. Šaman bude vnímať energiu nejakým spôsobom, ktorý jej alebo jej naznačuje, že je potrebné ju odstrániť. Môže sa to javiť ako šaman ako čierny kal, alebo ako útočiaci had, mať vôňu, alebo sa cítiť ako ťažkosť. Spôsob, akým každý šaman vníma, že existuje nesprávna energia, sa mení, ale vždy existuje nejaký signál, ktorý hovorí, že „to sem nepatrí“.

Akonáhle sa šaman nachádza nespoľahlivá energia, potom sa úplne zlúči so svojimi strážnymi duchmi alebo živými zvieratami. Spojenie s liečebnými náladami zvyšuje šamanovu silu a umožňuje im odstrániť energiu. Takisto chráni šamana, aby pri šamanskej extrakcii vniesol energiu do svojho vlastného tela. Toto zvýšenie výkonu umožňuje šamanovi vytiahnuť energiu, ako keby mal silnejší magnet, ktorý by mohol ťahať. Ak šaman zväčšuje dostatočne silu svojho magnetu, aby prekonal tú energiu na tele, môže byť odstránený.

V závislosti od šamanskej praxe a povahy vysídlených energií to môže byť veľmi pokojný proces. U niektorých praktizujúcich môže byť ťažba celkom ukážkou. Šamanský praktizujúci zlúčený s mocenským zvieraťom sa môže pohybovať podobne ako jeho silné zviera. On alebo ona môže vydávať zvuky silného zvieraťa. Napríklad, ak je zviera had, praktik môže vyskočiť pri odstraňovaní energetického bloku. Ak máte záujem o extrakciu, môžete o tom diskutovať so svojím šamanickým praktizujúcim. Môžu vykonávať extrakciu tak, aby ste sa cítili dobre.

Ak chcete zvýšiť energiu alebo energiu „magnetu“, môžu byť použité zvukové nástroje, ako napríklad chrastítko alebo bubon. Šamanský praktik môže spievať, aby udržal svoj šamanský stav alebo zvýšil svoju silu počas procesu.

Šamanský praktizujúci bude mať odstránenú energiu rôznymi spôsobmi. Môže transformovať energiu na pozitívnejšiu energiu zvyšujúcu energiu. Môže ho umiestniť do vody a neutralizovať ju vodou.

Akonáhle sa extrakcia vykoná, šamanský praktizujúci vyplní prázdnu oblasť v tele klienta, ktorý vznikol vyčerpanou energiou. Praktizujúci ho môže nahradiť liečivou energiou, vykonať vyhľadávanie energie zvieraťa alebo vykonať vyhľadávanie duše. Šaman nezanechá prázdnotu, aby sa naplnila iná energia.

Chráňte sa

Tehlová múrAk chcete byť proaktívnym pri vyhnúť sa nesprávnej energii vo vašom tele, môžete urobiť rôzne veci. Ak sa chcete ochrániť pred vonkajšou energiou, môžete si predstaviť, že ste obklopený ochranou. Jednou z bežne používaných metód je predstaviť si, že ste obklopený modrým priesvitným vajíčkom, ktorý umožňuje len pozitívnu energiu a dovoľuje spätne odčerpať energiu. To vás môže obklopovať, keď idete o svoj každodenný život. Ak je prostredie ťažké, alebo niekto bojuje, možno si prajete si predstaviť tehlovú stenu na túto dobu. Kliknite pre viac informácií o ochrane energie.

Keď máte pocit negatívnych emócií, je dôležité, aby ste ich ignorovali, alebo sa môžu ukladať vo vašom tele. Musia byť vyjadrené a nechať opustiť vaše telo. Nechcete ich posielať ani iným. Môžete si vyžiadať, aby ste pri vyjadrovaní emócií transformovali do vesmíru neutrálnejšiu alebo liečivú energiu alebo do vášho strážneho ducha. Môžete si predstaviť emócie, ktoré tečú do svetla a stávajú sa jasnými a jasnými.

Kremeň Existujú kamene alebo iné predmety, ktoré môžu absorbovať negatívnu energiu. Ak sa vám to odvoláva: ťažké alebo olovnaté kamene sa predpokladajú, že absorbujú energiu. Príklady: žula, galena, hematit. Existujú kamene, ktoré transformujú a znižujú energiu ako je selenit, vápnik a kremeň. Tmavo fialový ametyst môže byť ako dobrý ochranný kameň. Moldavite transformuje negatívnu na pozitívnu a je známe, že sa pri tom fyzicky teplé (tento kameň je však drahý.) Môžete mať kameň vo vrecku, nosiť ako prívesok alebo ho umiestniť na stôl, kde ste práca. Ľudia, ktorí sa podieľajú na tejto praxi, čistia svoje kamene vodou alebo ich umiestnia do slnečného okienka, aby vyčistili akúkoľvek energiu, ktorá by sa mohla uložiť do kameňov. (Selenit nepotrebuje čistenie.) Ak máte pocit, že vaše kamene potrebujú radikálnejšie čistenie, môžu byť pochované vonku, aby boli vyliečené zemou. Obchody, ktoré predávajú tieto položky, sú často uvedené v „Skalných obchodoch“ na žltých stránkach. Môžete vyhľadávať na webe pre „skalné a minerálne obchody“.

Ak by ste chceli odstrániť niektoré z vašich vlastných narušení, vizualizácia môže byť užitočná. Keď pijete vodu, predstavte si, že naplňuje vaše telo pri transformácii nesprávnej energie. Alebo môžete ísť plávať a predstaviť si to. Rozložte sa na slnku a predstavte si, že vám taví vaše intruzie a naplní vás žiariacou liečivou energiou. Stačí si predstaviť niečo, čo nahradí to, čo je odstránené.

(Visited 136 times, 1 visits today)
Share